0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (506 puan) tarafından

hanimlar merhaba,

esm 5 gundur korona. kendisini izole etti bana bulasmasin diye ben de yemegini icecegini falan odanin kapi onune birakiyorum. asla karsilasmiyoruz. banyolar vs hep ayri. bu kadsr dikkat ederken dünden beri bende kuru bir oksuruk basladi ama ara sira. bogazim giciklaniyor kuruyor. onun disinda ates falan yok cok sukur. sadece getir gotur yapmaktan asiri bir yorgunluk var malum iki canla cok zor oluyor bir de dogumum yaklasti 38 hafta oldum. aklima takiliyor ben de kotona olmusmuyumdur sizler yasadiniz mi yoksa asiri yorgun dusmekten vucudum iflas mi etti hafif grip tarziyim ama korona gibi de degil. napacagmi sasirdm asiri duygusallastim aglamak geliyor icimden surekli. bebegim karnimda babamiz icerde hasta yatiyor ben hastalandim mi diye kafama takiyorum dogum olursa esim yanimda olamayacak ona ayri uzuluyorum. oyle kotuyumki kizlar nolur bana akil verin cok zormus cokk :(((

4 Cevaplar

0 oy
(3,459 puan) tarafından
Korona normal gripten çok farklı canim ilk belirtisi vücut ağrısı şu anda salgın var zaten ben koronayi yeni atlattım Bi hafta oldu karantina biteli iki gündür öksürük ve boğaz ağrısı var ama koronadan olduğunu sanmıyorum çoğu kişide bu şikayetler var çünkü 
(506 puan) tarafından
cok gecmis olsun cnm. ins ben de degilimdir. bas agrilarim basladi. gerci su son 3 gunde hic konusmadigim kadar telefonda konustum fazla radyasyon da yapmis olabilir bas agrisini. ama burnum akiyor sen de nasil oldu korona belirtileri
(3,459 puan) tarafından
Bende ilk halsizlik vardı sonra boğaz ağrısı eklem ağrısı grip en son tat koku tamamen gitti ama bunlar olurken  hepsi bir arada olmuyo bugün gripsem ertesi gün grip geciyodu sonra boğaz ağrısı basliyodu o da geciyodu vücut ağrısı oluyodu cok farklı Bi hastalık
(3,459 puan) tarafından
Ve de ilk belirti ishal vardı şiddetli sırt ağrısı
(506 puan) tarafından
off ins olmaz ben de canim yaa :(
(3,459 puan) tarafından
İnşallah canım eşimle temasli olduğum halde ona bulaşmadi sana da bulaşmamış olabilir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Off bugunden beri corona illetinden gina geldi bizde ogluma test verdik hala cikmadi yaa :(
(506 puan) tarafından
valla usandim biktim inanirmisin ne bicim bir illetse hic birseyi tadini alarak yapamadik tam dogumum olacak bu zikkim oldu. ins sizin de negatif olur
tarafından
İnsallah canim insallah ❤️
0 oy
(612 puan) tarafından
Allah korusun inşallah değilsindir ama emin ol hangi hastalık olursa olsun sana stresten daha fazla zarar veremez. Sakin ol, Allah seni darda koymaz. Benim hamileliğim de koronanin ilk zamanlarina denk geldi, daha ne olduğu belli olmayan döneme. Sürekli kuran okuyordim , dua okuyordum ve Allah'a dua ediyordum. Elimden geldigince tevekkül etmeye çalıştım. Bu insanı çok rahatlatıyor. Var mıdır yok müdür diye düşünüp yıpratma kendini. Olacak olan olur. Allah en güzelini en hayırlısını versin inşallah, eşine de şifa versin 
(506 puan) tarafından
amin canim bnm ne guzel dualarda bulunmusun. Rabbim gonlune gore versin ins. cok tesekkur ederim coook
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Olada bilir ama grip de olmussumdur ben morana oldum vucut agrisi bas agrisi ve atesle basladi suanda da gribim pek benzemiyor belirtiler 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 277 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yenibirannesr (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 264 göst.
0 oy
15 cevap 825 göst.
0 oy
3 cevap 95 göst.
12 Nisan 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,019 puan) tarafından soruldu

377,382 soru

11,293,356 cevap

34,711 kullanıcı

...