0 oy
702 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eski sevgiliniz size yazıyor oda evli sizde evlisiniz konusur musunuz nasil bir hal alırsınız? 

49 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dırek engeller esıme soylerım. Adı ustunde eskı... gecms geçmste kaldı
-Reklam-
0 oy
(104 puan) tarafından
benim eski sevgilim ortak tanıdıklara beni hep sordu onu bırakıp evlendim çünkü aşkına sahip çıkacak adam değildi seviyormuydu seviyordu ama yeterli değildi cesaret yoktu ve bende onu severek ayrıldım başkasıyla evlendim bir  iki haftaya  

aradı açtım evlenme dedi red edip konuyu kapattım eşime anlattım sonra yıllar içinde uzaktan akraba olduğu için numarayı bulup ulaştı tekrar red edip hayatıma devam ettim akrabalara beni soruyordu o sıralar bekardı tabi sonra benden 4 sene sonra evlendi oda iki kızı var 12 sene sonra karşılaştık köyde peşimde defalarca geldi hep kaçtım ortak arkadaştan numaramı alıp yazdı unutamadım seni seviyorum sen ilk aşkımsın asla unutmam bil istedim dedi bende ağzıma geleni dedim bitti bu iş çocuklarımız var bir daha beni rahatsız etme dedim sonra İstanbul'a döndüm 3 ay sonra bizim oturduğumuz semte taşınmışlar ileri yüzünden bense umursamıyorum iki çocuğum var eşimi geçtim bile ben çocuklarıma yanlış yapacak kadın değilim bazen saygılıla nasılsın falan yazdı onu bile yazma dedim bizden arkadaş  dost olmaz dedim numaramı kırıp attım  iki yüz versem sonu aldatmaya gidecekti eminim o şerefsizlik var onda yazık verdiğim gençlik yıllarım en saf masum duygularla sevmiştim hayatıma sçp  bıraktı
0 oy
(48,367 puan) tarafından
direkt engelle esime soylerim ekran goruntusu alip esine gonderirim eger uzatirsa birakmazsa yazmayı
0 oy
tarafından
Yok artık böyle bişey sormadın sayıyorum
tarafından
Bende bu kada sey etmebe şaşırdım burada neler neler soruyolr bende sorasim geldi oylesine muhabet olsun diye
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Eşimin yapmasını istemedigim biseyi kendim de yapmam konuşmam şayet o yazarsa engellerim 
0 oy
(118,978 puan) tarafından
hic eskisi olmayan ben ilk bulduguma vardim ☺
tarafından
Hahahaha Allah mutlu mesut etsin kuzum allahım bozmasın:)
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Yoksa öyle birşey mi var kiz
0 oy
tarafından
Düşün bakalım hiç hoş bişey mi ben bunun için ta nisanlaninca numaramı değiştirdim olur ya bilmez ya da giciktik olsun der yazar arar kocamın canı sıkılmasın dedim 
tarafından
En iyisini yapmışsın canim sadece soruyorum muhabet olsun diye

İlgili sorular

0 oy
62 cevap 806 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 378 göst.
22 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 556 göst.
0 oy