+1 oy
314 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (354 puan) tarafından

Mermer eşiğe düştü burnununun bitiş noktası yarıldı cok kan gitti dikiş atmadılar dikiş gibi tutan bant varmış ondan yapıştırırdlar daha az iz kalır dye tomografi cekildi kırık cıkmadı burnunda kafada kist cıktı bilen varmı nedir bu varmış Allahın Bi bildiği her şerde Bi hayır vardır 

image

10 Cevaplar

0 oy
(1,850 puan) tarafından
Oy kuzum ya kıyamam bak bu vesileyle de öğrenmiş oldunuz e ne dedi dr
(354 puan) tarafından
Beyin cerahine randevu verdi yarına iyi veya kotu bilemeyz dedi acil doktoru
-Reklam-
0 oy
(368 puan) tarafından
Bir bilgim yok ama çok geçmiş olsun
(354 puan) tarafından
Sagol canm
0 oy
tarafından
Bilmiyorum canım ama iyiki de öğrenmiş siniz inşallah kötü birşey değildir Rabbim şifa versin yavruna
(354 puan) tarafından
İnşallah sagolun
0 oy
(5,260 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah önemli bişey değildir
(354 puan) tarafından
İnşallah sagolun
0 oy
tarafından
İcini ferah tut cnm iyi huyludur bence 

Bir sıkıntı olsa mutlaka bir belirtisi olurdu 

Rabbim yardımcınız olsun kuzu.
(354 puan) tarafından
İnşallah sagolun
0 oy
tarafından
Geçmiş olsn canm 
(354 puan) tarafından
Sagol canm
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Ablamın 3 yaşındaki oğluna oldu aynı durum her şerde bı hayır var dedikleri bu olsa 

Yeğenim kamelyadan düşmüş kafası kanamis az hastaneye falan gitmişler kafasındaki yara çok kötü değil dikiş bile atılmamış ama tomografodr kış gördük demiş doktor ama korkma sen demiş genelde bunlar iyi huylu olur takip gerekli beyincerrahiye gorunun neyse 

Gittiler beyincerrahiye doktor bakmış bu demiş beynindeki bı damar büyük diğerlerine göre ama normal bı durum kişisel bı özellik hani kiminin kafası büyük kimin küçük olurya onun gibi bişey biz zararı yok konturolede gelmeye gerek yok demiş 

Öyle geçti bitti korkmayın içinizi ferah tutun genelde su birikintisi oluyormuş zararsız böyledir 
(354 puan) tarafından
İnşallah bişey yoktur yarın belli olur,
0 oy
tarafından
Düştüğü için oluşmuş olabilir Allah korusun k.babamin da vardı inşallah güzel haber alırsınız 
(354 puan) tarafından
İnşallah sagolun
0 oy
(5,377 puan) tarafından
Araknoid kist yazıyo kuzum benim de var beynimde bende sağ frontal bölgede yazıyo ön kısım frontal oluyomuş neyse dr korkulcak bşy değil doğuştan veya bi yerden düştüysen fln olur demişti büyümez zarar etmez ama yine yılda 1 mr çektir demişti ben hiç çektirmedim tabi kaç yıl oldu aslında yine de ihmal etmemek lazım çok geçmiş olsun kuzum 
(354 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 113 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Pasakizz (805 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 826 göst.
6 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryem 04 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 661 göst.
0 oy
6 cevap 205 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mrvyns (2 puan) tarafından soruldu

377,782 soru

11,307,161 cevap

34,736 kullanıcı

...