0 oy
1,283 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından
Kızlar bundan 1 hafta önce oğlum bizim sitedeydi yukarıya çıktı bizim 4 katın oğlu ve kapicininin oğlunun kendisini sopayla dövdüğünü söyledi oğlum 8 onlar 13 yaşında kızımda 13 yaşında pencereye gitti bakmak için kızıma sopayı sallamış lar daha sonra aşağı indim her ıkiside inkar etti anneleri babaları aynı şekilde dedimki güvenlik kamerasından bakalım o zamansa o kısmı görmüyor diyip geçiştirdi kapıcı herneyse konuyu fazla uzatmadık 2 gün önce kizim servisi kaçırıyor eşim de dedi 2 dakka arabayla birakiyim seni okula biz 7 nci kattayız yanlışlıkla bu 2 çocuğu çekiyor tamam oğlum siz gidin asansörü bizi yollayın çünkü geç kaldık tamam abi diyip gidiyorlar aşağıda tüm katlara tek tek basıp kaçarak gidiyorlar en az 10 15 dakkada gelecek her katta 2 3 dakka duruyor yürüyerek indiler arabaya bindiler eşimle dalga geçer gibi gülüp kaçıyorlar eşimde yakalıyor diyor ayıp Değilmi çocuklar ben sizin denginizmiyi.m kızımı okula bırakıp siteye geldiginde kapıcıyı görüp tekrar senin oğlun bunları yapıyor aynı şekilde bende 4 katla muhattap oluyorum gene inkar ettiler kızımı okulda el hareketleri yapıyor lar o sırada kızımın öğretmeni görüyor sanamı yaptı diye kizim evet diyince hoca tokati yapıştırıp gönderiyor giriş katında oturdukları  için kızımı yakalıyor terbiyesiz diyor annesi sen nasıl oğluma iftara atarsin şenle annen terbiyesiz siniz demiş o sıradada kizim kendi kız arkadaşıyla konuşmuyor biraz hopa bir kız kizim kendisine takıldığı zaman okulla ilişkisini kesiyor ailecek ilişkisini kız arkadaşıyla kesmesini istedik onlarda aynı binada 2 katta oturuyorlar abla diyor senin oğlun asla yapmaz berna yalan atıyor bak hem cinsi olucak bide herneyse herşeyi sineye çektik bugün pazara gidecektim kızıma dedimki küçük kizim iki buçuk yaşında oyun parka indir onla ilgilen ben gelene kadar tamam anne dedi hep birlikte indik onları bırakıp siteden çıkmadan kızımı n çığlığı bir baktım her iki çocuğa saldırıyor kizim ne oldu yemin ederim 7 blok sitede hepsi indi anne bana o.. k.. a.. gibi küfürler ediyorlar babasını cagirdim asla etmez dedi dedimki yanında değildin bak bende değildim duymadım oradaki insanlara sorduk dediki 2 erkek çocuğu yaklaşıp parmak salladı bisiler dedi ama ne dediğini bizler duymadık dedimki kizim kendi kendine mi diyor Eşimi aradım aradı babalarıyla konuştu tabi gene inkar edildi gene kızımın kustugu kız arkadaşı hayır berna yalan atıyor diye kizim dedim şimdi senin derdin ne sen bir bayan olarak kizim orada haksız da olsa kız çocuğuna küfür atılmış gerekki kimse kabul etmiyeydi gene berna yalancı oldu dedim gidin evinize 2 dakka pazara gidip geleyim gelirken sanki kapının önünde beni bekliyor benim oğlum yapmaz kızın uzak dursun tabi bende savunma icerisindeyim terbiyesiz kadın vb hakaretimi gene yedim işçi sınıfını ezmek istemiyorum yoksa 2 kelimeyle sustururdum gene dedim allahindan bulsunlar millete ses gitmesin bana deseni bacım her ne olursa olsun o kız çocuğuydu ben oğlumun gözünü çıkarırım de gönül hosluguydu eğer ben O annenin elini ayağını öpmeseydim benden alçağı yoktu ben ne yapcagimi bilmiyorum  kizim sürekli ağlıyor eşimede herşeyi yansitamiyorum  erkek sonuçta ne dersen de onlar hep haklı yöneticiyle konuşun diyeceksiniz çoğunuz 2 aile karşı 1 aile eğer yönetici bisi yapmasa eşim diyor kapıcı ve çocukları daha fazla yüz alırlar biz işin içinden çıkamıyoruz lütfen akıl veri n

28 Cevaplar

0 oy
(13,849 puan) tarafından
Sen hiç bir.sekil de çocuklarını yalnız bırakma zarar verebilirler gerekirse pazara da gitme 
-Reklam-
0 oy
(6,276 puan) tarafından
Walla oraya polis yigarim.benim cocumun gozunden tek damla.yas akacak ha benzin doker o.siteyi onlarla beraber yakarim  hic susma kiz erkek farketmez ama ozelliklede kız cocuguna yapilana gonderin gitsin kapiciyi calismaya gonlu warsa k.bakmasin boyunlari biraz egilsin herkes ekmeginin hatrina neler yapiyor benim ewladima dirlik wermeyecekler ben onlara ekmek mi yediririm esinde iyi sabirliymis benimki olsa babasindan coguna kadar sopalar
0 oy
(2,198 puan) tarafından
Senin çocukların daha önemli gerekirse yapılanın aynısını yap polise şikayet et neler okuyoruz Allah korusun çocuklarda sürekli bilmem ne dizisi bilmem ne haberinden etkilenip eşkıya kesiliyor başımıza Allah korusun daha da ileri gidebilir yapacağınız şey kamera kayıtlarını polise göstermek yada onlar tehtt ederken görüntü almak şahit yok çünkü mecbursunuz haklı olduğunuzu kanıtlayan kadar uğraşın
0 oy
tarafından
Daha da ileriye gidebilirler eşine anlat güzel bi dille beraber, karar verin ne yapacaginiza 
0 oy
tarafından
sizden baska rahatsiz olanlar varsa imza toplayin ve gonderin canim
tarafından
ayrica site olabilir oturdugunuz yer ama cocugu birakip da pazara falan gitmeyin acik ortam va die dusunmemek lazim
0 oy
(1,561 puan) tarafından
Bir daha böyle birşey yaşanırsa ben sizinle konusmayacam polis konuşacak  sözlü taciz ediyorlar diye direk sizinle mmuhattap olmadan polisi arayacam de ona anlatırsınız derdinizi deyiin kamera vs var sonuçta sitede demi 
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Ev alma komşu al işte zamanında benzer olmasa da biz de yaşadık polislik olduk mahkemelik olduk. 
0 oy
(3,795 puan) tarafından
Küfürü öğreten ana baba hatalı.  Birer kere çarpıcan ağızlarına.   Çocuk ne duyarsa söyler ne görürse yapar.  Örnek olan ailede iş yokki çocukta iş olsun.  

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 322 göst.
13 Temmuz 2024 Aile kategorisinde aycicegi (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 576 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (857 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 235 göst.
3 Kasım 2023 Aile kategorisinde Alphavva (68 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 400 göst.