0 oy
374 göst.
Diğer kategorisinde (1,350 puan) tarafından

34 haftaya girdik bu gece cok farkli hissedyrum bilen bilir dun gece deislaklik yuzunden doktora gittim . Bu gece 5 dk da bir cisim geliyo sanki bebegimim her hareketinde canim cok yaniyor ne oldu bilmem bugune kadar hic sknti yasamadm boyle evham yapiyorum heralde kontrolum sali gunu gelsede bi an once ne oldu ne bitti ogrensek :/ kimler kacinci haftada dogum yapti ???

6 Cevaplar

0 oy
(397 puan) tarafından

Bende oyleydm dogsa dogsa dedim durdum 35+6 da erkn dogum oldu :(

(1,350 puan) tarafından
Yaaaaa :/ canim icime oyle diguyor nedense rabbim zamannda getirsin ins sanada cok gecmis olsunnnnn ♡
(397 puan) tarafından
Ama ben bastan skıntlydm cnm. 2 dusuk vardi. Bundada hergun dogana kadr gobekten igne yaptm sukur onun sayesinde. Bide 7. Ayimda inmsti dogum kanalina. Hep sanci cektm aylarca dogum sancisi cektm. Hep dogumu durdular 36 haftaya zor vardi iste onuda solunm falan gitms 5dk icnde aldilar 25 gun yogun bakmda yatti. Ama sukur suan 4 ayligiz sapa saglam bi bebisim var :)
(1,350 puan) tarafından
Ohhh masallah size canim ya zor bir sinavdan gecmissnz rabbim sizi korusunn♡♡
-Reklam-
0 oy
tarafından

Oyle seyler getirme aklina 2 hafta daha sabretsn zamaninda saglikla gelsin ins :)

(1,350 puan) tarafından
Ins canim ya evhamli oldum iyice ilk olunca boyleymis heraldee :))
0 oy
(929 puan) tarafından

Sen 34 haftalıksın ben daha 31+6 haftalığım psikolojik olarak 4-5 gündür doğurucakmışım gibi geliyo . 2 gündür rüyamda bile doğurmuşum diye görüyorum şu son günler nasıl geçicek hiç bilmiyorum :)

(1,350 puan) tarafından
Gunler azaldikca psikolojiler berbat oluyor :D nasil olcak nasil etcez derken yicez kafayi :D saka bi yana kuzular zamannda saglikla gelsin ins canim :)))
(929 puan) tarafından
Valla çok zormuş :) amin canım inşallah sağlıkla kucağımıza alalım
(1,350 puan) tarafından
Amin canim amin
0 oy
(11 puan) tarafından

Canm geçen gün banada öyle oldu ama  oynadıkça ağrılar giriyordu kasigima idrarın geliyordu uzaninca geçti  şuan 39 haftaligim hiç bir brlirtim yok doğumla alakalı bakalım nezmna doğum olur canm Çarşamba yine kontrolum var normal doğum  ayın 16 veya 18 i dedi doktorum doğum bakalım canm hayırlısı insallh Allah'tan zaten doğum sancısı olsa ara ara girip girip çıkıyor sancı 

(1,350 puan) tarafından
Benimde uzannca gecti valla canim Allah yardimcin olsun ins zamaninda gelir bebegin . Bu korkularla gecicek zaman napalm :)
0 oy
tarafından

Bu dedilerin bnde de oldu. Bebeğin leğen kemiğine indiği için yani doğum kanalında. Orda yaptığı hareketler sana baskı ve acı veriyor batma oluyor alt tarafta . Başı demek ki orda sakin ol. Bn 37 ye geldim hala öyleyim 

(1,350 puan) tarafından
Sagol canim olabilir ilk bebek pek bilgili degilim sali kontrolum var soylicem doktoruma ins
0 oy
tarafından

Aynı haftadayız canım tık yok bizimkinde :D

(1,350 puan) tarafından
Ben cok degisik duygular icindeyim :Ddd
tarafından
Doğur gitsin kız :D seninki hazır demekki :D
(1,350 puan) tarafından
Ben hazir degilim ki be canim korkular tavan :D :D
tarafından
Bende korkuyorum bazende amannnn ne olacaksa olsun diyorum :D benim kaynanam 3 çocuğu da evde doğurmuş ve hiç kesi olmamış biz her şekilde doğarız diyorum )))
(1,350 puan) tarafından
Banada oyle oluyor canim :D allah hakkimizda hayirli olani nasip etsin insallah :)))
tarafından
Aminnnnnnnnnnn

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 738 göst.
0 oy
3 cevap 146 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Busenurbade (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 127 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde tugba taha (228 puan) tarafından soruldu
0 oy