0 oy
143 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından

Çocuğunun bireysellesmesine saygı duyalım

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
İki kere okudum çok güzel ve doğru :)
tarafından
Kendi malı gibi gören insanlar var ne yazık ki geleneğimiz olmuş kaniksamamisz sonra mutsuz toplum umutsuz yarınlar
El alem ne der kıskacında ezilmisiz
Ana babanın yapamadıgi şeyleri bizlerin yapması diktasinda omuzlarımız düşmüş
En önemli kararı dahi tek başına alamadigimiz doğru ama bunun sonucunda başımıza gelen sorun olunca da taşla kafamızı ezmişler
Yuva kurmusuz bir kişiyle değil bir sülale müdahil olmuş bu saçmalıgi adına örf, anane, saygı demişler
Ama artık haydi Ordan bunun adı düpedüz saygısızlık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben bir anne olarak katılmıyorum cnm elalem icin değil  zaman ortam insanlar okadar kötüki artık çocuğumu korumadan edemiyorum  bırakamm  salamm çoc uğumu  arkadası dostu sırdaşı ben olayım  
(2,282 puan) tarafından
Siz tam anlamamissiniz bence cocuguna kendi malı gibi davranıp kendi isteklerini dikte etmekten bahsediyor yazı
tarafından
Tam okuyamadım zaten ☺☺☺
tarafından
Tabi ki koruyacsgiz rehber olacagiz ama bizim toplum napiyo korkuyla yönetmeye istediklerini yapmaya çocuğunun hiçbir düşüncesini önemsemiyor
İki aile olsun yaz tatilindeler Alman aile şezlong ta uzanmış kitabını okuyup bir yandan da çocuğunu gozluyo eğer duserse falan müdahale ediyo
Türk anne baba çocuğun oynamasına bile fırsat vermiyor aman oğlum koşma düşersin aman oğlum oraya oturma koşma nedeni nicini söylemekte yok emirle kukla yönetme peşinde basit bir örnekle anlatmaya çalıştım umarım anlasildim
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Kime saygisi var ki bu tip insanlarin cocuguna saygisi olsun
tarafından
Aynen canım benim ama artık yeni nesil biz sekillendirecegiz dha güzel yarınlar bizim olacak

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 122 göst.
20 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 163 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 359 göst.

374,649 soru

11,206,193 cevap

34,507 kullanıcı