0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar aranizda giyim mağazasında calisan oldu mu nasıl zor mu acaba 

9 Cevaplar

0 oy
(1,378 puan) tarafından
Ben yıllarca çalıştım tabi ki zor hiç kolay değil ama zamanla alışılıyor çok şükür emekli oldum 
tarafından
Ne gbı zorlukları var bende merak ettim
(1,378 puan) tarafından
Konuyla yaşımın alakası ne onu anlayamadım fakat yine belirteyim 41 yaşındayım malulen emekli oldum
(1,378 puan) tarafından
Özel söktör olması müşteri memnuniyeti çalışma saatleri bayramın yok bence bunlar aklıma gelen bunlar 6 yıl oldu şimdi bebişim bakıyorum
tarafından
50 55 den once emekli olunmuyor saniyordum ben oyuzden şaşırdım 55 yaşında bir teyze burda takılıyor bizle sandim:)))
(1,378 puan) tarafından
Bilgi amaçlı takılıyorum hissettiğim yaş 18 bebeğim gençleştirdi hayata biraz geç kalmış olabilirim ama Allah'ım bana bu hayatı sundu bin kere şükürler olsun... Allah'a emanet olun
-Reklam-
0 oy
(545 puan) tarafından
Ben kısa bı sure çalışmıştım sürekli ayakta dur reyonları düzelt arkandan biri gelsin herşeyi dagitsin tekrar düzelt tezgahlara yaslanma müşteriyle ilgilen peşinde gez reyonları düzelt mal geldi bedenlerine göre diz bilmem naap biraz zor açıkçası :) 
tarafından
Ayyyy okuyunca yoruldum ben :)))offf hic kolay iş yok keske okusaydım gerci okuyanlarda boşta
(545 puan) tarafından
Aman aynen bence iş bulmuşken kaçırma alışırsın zamanla başlarda biraz yorulursun da
0 oy
tarafından
Bebek giyimde calistim pahali bi magazaydi zor degildi o kadar
0 oy
tarafından
Ben çalışmıştm zor ayakta duruyosun sürekli allah yardımcn olsn canm alışırsn 
tarafından
Ne kadar sure çalıştınız siz acaba ben kendime hic güvenmiyorum acikcasi hemen yoruluyorum sıkılıyorum herseyden:)
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Zor tabiki sabir isteyen birisi cunku devamli musterilerle ilgili oluyosun ve bunun dengeliside dengesizide hep oraya geliyo 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ben lcw da çalıştım sürekli ayaktasin mola hariç:)) ayaklarım ağrıyordu ama maasi ve pirimi güzel. Bide lc de misteriye satis yapmak zorunda degilsin kat yapıyorsun müşteri bise sorarsa ilgileniyosn o durum güzel bence..
0 oy
(470 puan) tarafından
İç çamaşırı mağazasında çalıştım yani para veriyolar ama anan da ağlıyor müşteri olsun olmasın oturmuyodun ayaktaydin sürekli 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Çalıştım kolay yönünde var zor yönünde  benim çliştiğim yer barkotlu sistem değildi o yönden kolaydı yaz kış sezonu zor olurdu hiç sevmezdim müşteri peşinde gezmekte n nefret ederdim :))
tarafından
Ay yazilari okuyunca valla vazgeçtim çalışmaktan içime sıkıntı geldi yoruldum kas gevşetici içicem simdi yaa:)))))
(3,419 puan) tarafından
:))) valla ihtiyacın varsa gir çalış alışırsın
4 yıl market kasıyrlık yaptım yine olsa yaparım aşık oldum işe belki sende giyime olursun
0 oy
tarafından
Hiç bir iş kolay değil ki cnmm .

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 73 göst.
0 oy
4 cevap 217 göst.
0 oy
5 cevap 157 göst.
20 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 324 göst.
24 Ağustos 2018 Alışveriş-Hediye kategorisinde Miraç♡mom'sMerve♡ (6 puan) tarafından soruldu

377,186 soru

11,287,968 cevap

34,693 kullanıcı

...