0 oy
271 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Anliyamadim valla kizlar dogum yaptim 8 gun oldu yuzum bi anda toparlandi hep lekelenmisti bembeyaz oldu yuzum saclarim yumusacik oldu toka durmuyor kayiyor o derece neden boyle oldu ya aynaya bakmayi sevmeyen ben aynaya bakabiliyorum artik bide kendime daha bi bakma istegi geldi cok degistim dogum yapinca hormonlarim 180 derece döndü herhalde :D

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tam tersine Yüzü cirkinlesenler butonuyum 
(3,099 puan) tarafından
Guzelligini almis demekki cocugun canım
tarafından
Aynen öyle oldu masallah :)
-Reklam-
0 oy
(826 puan) tarafından
Tam tersi vAlla tüm vücut değişti yüzüm bile
(3,099 puan) tarafından
Zamanla duzelir o kiz bende ilk kizimi dogum yaptigimda yuzum falan cok kotu olmustu
(826 puan) tarafından
19 ayıık oğıum ne karnım ne göğsüm heryer çatlak kız kabullendim ben yaaa. Kurban olsun oğluma herşey yeterki o iyi olsunda.
0 oy
(2,341 puan) tarafından

Ben de hamileyim şu an kız cinsiyet güzelliği gider derler ama ben de farkındayım etrafta da çok söylüyorlar yüzüm parlak ve pürüzsüz duruyor maşallah diyelimmm:P;)

(3,099 puan) tarafından
Masallah canım evet kız cocugu oldugunda guzwlligini anneden alır derler ama benim bu gebeligimde yuzum hep lekelendi sivilcelendi ilk gebeligimdede yuzum guzellesmisti
(2,341 puan) tarafından
Senin ilki neydi ikinci ney canım? Benim ilki erkekti leke çok olmuştu
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Moralini bozmak istemem ama ilk doğum yaptığımda benimde öyleydi. Şuan 4 aydayız. Saç dökülmeleri başladı tavan yaptı 
(3,099 puan) tarafından
Canim bence kansizliktan doktor kan ilaci verdi kullanmadim dogru duzgun bende oyle olabilirim belki
(1,352 puan) tarafından
Belki değil öyle :D d vitamini B12 eksikliği var bende
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Kızımdan sonra değişti yüzüm valla 5 sene oldu hala toparlayamadim  ;)
(3,099 puan) tarafından
Demekki kizin almis canim oyle derler hep:))
0 oy
(530 puan) tarafından
İlk hamileliğimde ayna gibi parlıyordu yüzüm :))) valla görenler bir guzellik inmiş sana diyodu zaten güzelim anam :) bu defa sivilcelerim çıktı 2-3 tane ilkinde yoktuu 
(3,099 puan) tarafından
Benimde alnimda cikmis bi tane ama yuzumdeki lekeler hep gittiginden onu takmiyorum bile:D
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Evet benimde öyle oldu. Normalde de beyaz tenliyim ama cildime bi parlaklık geldi :) ama saçlarım için aynısını soyleyemeyecegim:( dogum.yapali neredeyse 7 ay olacak 3 aydan sonra dökülmeye başladı hala da dökülüyor:(
(3,099 puan) tarafından
Canim o kansizliktandir ya doktorun verdugi kan ilacini kullanmazsam bende ayni olcam gibi
(1,019 puan) tarafından
Yok valla.kuzum kullansan da kullanmasan da dökülüyor  :))
0 oy
(557 puan) tarafından
Guzelesiti dedin de aklıma bu anım geldi doğum yapı daha iki gün olmuştu kardeslerim ve annem ile görüntülü konuşuyorduk anam lan bu kızı n yüzüne nur inmiş sanki dedi hepimiz güldük gerçekten de bembeyaz olmuştum tertemiz yüzüm olmustu
(3,099 puan) tarafından
Hahahha valla dedigin hesap kiz yuzume nur inmis gibi kendimi cok begeniyorum su ara ddagsgsg:D
0 oy
tarafından

Ben hep güzeldim ahahaaa :D

tarafından
Canım benimm yaa hep güzelsin sen kuzumm ❤️❤️
(3,099 puan) tarafından
Rahime ablam ona ne hacet Masallah❤
tarafından
Teşekkür ederim canlarım :=) ❤️
0 oy
(328 puan) tarafından
Bende hamile kaldığımdan beri bir kere bile sivilcelemmedim önceden çikolata yerdim direk sivilce çıkardı yüzümde ama şuan leke bile yok insallah hep böyle kalır o yüzden doğurmak istemiorum biraz daha kalsın icimde jakskdl
(3,099 puan) tarafından
Kiz ben doguruyum diye neler yaptim valla tabi hamileligin hafif agrisizsa bilemem yurumeyi bile unutmustum artik agridan:D
(328 puan) tarafından
Üç hafta önce bende kotuydum ama şuan çok şükür iyuyim 37 haftalıgim.ne bir sancı nede bir belirti var :)) bugün nstye girdim sancı da çıkmadı
0 oy
(636 puan) tarafından
Kuzum maşallah sana :) ama şunu üzülerek söylüyorum 3.aydan itibarem o güzel saçlar dökülmeye başlayacak :) 
(557 puan) tarafından
He vala kafamda saç kalmadi yemin ederim kel oldum arrik zaten az ve kivircikti 3. De başladı 7 de durdu hata hala dökülüyor eskisi gibi değil ama döküntü var yani
(636 puan) tarafından
Benimde aynı 18 aylıkk olduk hala dökülür

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 179 göst.
0 oy
7 cevap 164 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 328 göst.
24 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Byhnbygl (18 puan) tarafından soruldu
0 oy