+1 oy
353 göst.
Diğer kategorisinde (1,552 puan) tarafından

37+4 haftalık hamileyim.. Eşimin ailesi yaylada, evimizden bir saat falan uzaktalar.. Eşim haftanın altı günü çalışır, yedinci günü onlar çağırır.. Normalde beni de götürüyordu ama hamilelikten dolayı azalttım, sonra da kaynanam bana küstü diye gitmeyi bıraktım.. Eşimin de gitmesine engel olmadım şimdiye kadar.. Sadece son aylarda bebeğin ne zaman doğacağı belli olmaz diye gitme dedim, o da tamam dedi.. Geçen haftalarda önemli bi işleri vardı, gitti ses etmedim.. Bu hafta yine gidecek oluyor.. Benim zaten ilk gebeliğim, çok tedirgin oluyorum.. Doğumum aniden başlasa arasam orda telefon bile zor çekiyor.. Ulaştım diyelim, eşimin eve gelmesi bir saat, evden hastaneye gitmek de yarım saat ben bir buçuk saat tek başına tedirginlik yaşayacağım.. Onlar niye anlayışlı davranmayıp çağırıyorlar, eşim niye gitmeye kalkıyor anlamıyorum bi türlü.. Ben ilk gebeliğim olduğu için fazla tedirgin olup fazla mı abartıyorum yoksa haklı mıyım bilmiyorum :(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Haklisin aslinda ama kocanla en ince ayrintisina kadar konus korkularini guzel bi uslupla belki ozaman gitmez 
(1,552 puan) tarafından
Konuşuyorum aslında, tamam diyor bir iki hafta gitmiyor.. Ondan sonra yine bu hafta gideceğim demeye başlıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Haklısın bence o zamanlarda eşini yanında istemen en doğal hakkın konuş onunla gitmez o zaman belki
(1,552 puan) tarafından
Konuşuyorum, bir iki hafta gitmese sonraki hafta gideceğim diyor.. O da arada mı kalıyor artık bilmiyorum
0 oy
(118,971 puan) tarafından
haklisin ama dogum oyle 1bucuk saate olmaz sanci bi gelir 30 dk snr bidaha gelir hani esin gelene kadar tas catlasa 3 sanci gelir oda korkulcsk bisi degil
(1,552 puan) tarafından
İlk gebeliğim olduğu için tedirgin oluyorum :) onun için ben abartıyorum sanırım
0 oy
tarafından
Haklısın kuzum da eşin belki ailem acemi değil tehlikeli bişey olsa beni cagirmazlar başında beklemem gerekmiyodur diye dusunuyo olabilir burda eşin değil ailesinde sorun var 
(1,552 puan) tarafından
Allah razı olsun :) Güzel yüreğin kötülükleri kaldıramıyor sanırım, o güzel yüreğinle bana dua eder misin kızımı sağ salim kucağıma alayım
tarafından
Etmez olurmuyum bacım rabbim zamanında hiç kimseye muhtaç olmadan utandırmadan hayırlısıyla yavrunu kucağına almayı nasip etsin rabbim acısını göstermesin vatana millete ailesine hayırlı bi evlat olsun inşallah ömrü uzun bereketli olsun her nefesinde hakkı savunan hayırli bi kız olsun inşallah Rabbim senden de razı olsun canım benim ❤️
(1,552 puan) tarafından
Amin, Allah razı olsun ❤ Rabbim benim ve evladım için istediğin güzelliklerden sana da nasip etsin inşallah
tarafından
Aminnn kuzum Allah razı olsun ❤️
(1,552 puan) tarafından
Cümlemizden ❤

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 173 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 314 göst.
3 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Dilaraysun (45 puan) tarafından soruldu
0 oy