0 oy
171 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,552 puan) tarafından
21 günlük bir yaramaz oğluşum var. Bebelac gold nutricare mamayı sevdi Bi tek. Sütüm yeterli gelmiyordu.. 3 3 biberon içti sadece şimdi de abdestini yapamıyor.. Ikınıyır ama nafile. Masaj falan da yaptırmıyor öyle fena.. Napsam ki.. Uykular haram oldu gençliğim bak Talan da oldu çok sevdik yalan oldu uykusuz geceler. :D

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Her zaman sabah akşam 1cay kaşığı zeytin yağı ver ya çok tuvalatini yaparsa sabah tek ver cnm benim çocuk canı yaniyodur çok uzun zamndir yapmiyosa eczaneden bir adet laham al bı kerelihine mahsun bağırsakları boşalsın uygun zaten 15tl falan bebek için ihmal etme yoksa diyaframina vurur sancısı kızım öyle oldu 1aylikken laham aldık yaotik ondan sonra hergun zeytinyağı icirdim şükür sorun kalktı zeytinyağı vermedigim gün yaomiyo ve sancısı oluyo kızın resmen
-Reklam-
+1 oy
(2,448 puan) tarafından
Mamasina zeytinyağı kat canım 1 çay kaşığı kadar bende fitille yaptiriyordum 4-5 güne bir mamasina zeytinyağı kattım kendi kendine yapmaya başladı şükür 
+1 oy
(5,220 puan) tarafından

Benim kızda ilk doğduğu zamanlarda mamadan öyle olmuştu bi çay k saf zeytinyağı ver yada mamasına kat akşamına bombardımanı gör :D

0 oy
tarafından
Hiç bilmiyorum canım azcık zeytinyağı ver belki iyi gelir. Bide bi kitapta okumuştum henüz küçük ama ilerisi için öneri olarak yazıyorum yanlış anlama sakın. Bebeğine hitap ettiğin dil onun kendisini ve çevresinin onu öyle görmesine sebep olurmuş yani mesela sen hep yaramaz yaramaz dersen çocuk ilerde anlicağı zmana gelince kendni işe yaramaz her türlü yaramazlık yapan biri olarak görürmüş. Söylediklerimizin anlamlarına çok dikkat etmemiz gerekiyomuş. Bende bazen hala söylüyorum farkında olmadan ama sonra hemen çevirip başka bişey diyorum akıllı oğlum aktif çalışkan çabalayan oğlum vs byle daha teşfik edici şeyler söylüyorum. Henüz küçük senin bebeğin büyüyene kdar alışır dilin dha güzel kelimelere:)
(3,552 puan) tarafından
Canım dilim hep aşkım oğlum canım oğluma alışmış durumda. Burda böyle yazdım ama madem öyle hep dicem kelime akılı oğlum doktor oğlum olacak o zman.
tarafından
Ne çok övmeli nede çok yerlere sermeliyiz işte canım doğrudur valla ben daha öncesinde sevgi sözcüğü gibi kullanıyodum yaramazı sonra okuyunca düzelttim kendmi :) görünce yazmak istedim :)
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Bi iki damla elma suyu damlat ağzına sıkılmış haliyle . Ben elma kuru kayısı şekersiz sade kaynatip suyundan veriyodum 1 aylik filan di 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 124 göst.
0 oy
6 cevap 99 göst.
3 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busesndr (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Xanne (15 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 177 göst.
14 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze 35 55 (1,554 puan) tarafından soruldu

376,630 soru

11,272,760 cevap

34,658 kullanıcı

...