+1 oy
340 göst.
Aile kategorisinde (1,032 puan) tarafından
Şimdi ben 32+4 günlük hamileyim  geçen perşembe devlet hastanesine gittim Dr 33+6  günlük dedi bebeğin 2 kilo dedi 4 sezaryen olcak riskli olduğu olduğu için 37 de alcaz dedi  şimdi hangisine göre doğum olcak bir türlü anlayamadım benn bilen bu durumu yaşayan varmı yardım edin lütfen şimdiden teşekkürler hakkınızı helal edin(◍•ᴗ•◍)❤

6 Cevaplar

0 oy
(48 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canim banada dr gecen sene aralik 10.11 demisti ama oglum dogum kanalinda olmasina ragmen baski yapip gelmedi ne agrim ne sizim ne sancim vardi  41+2 de artik sipinal sezaryanla aldi essek sipasi normal dogmak istemedi:)
(1,032 puan) tarafından
Oy maşallah gülüm 4 sezaryen riskli dediler bide gelişimi önde benim sipanin    ayy bir türlü anlayamadım ben
(48 puan) tarafından
Hayirlisi olsun canim bi avazda insallah sakin ol sen zamani gelince dogar annesi❣️ :) aslinda sezeryan en kolayi şık diye aliyirlar ama hayirlisi canim insallah
-Reklam-
0 oy
(3,635 puan) tarafından
Doktorun dediğine göre olur canım yakalar gününü o zamana kadar
(1,032 puan) tarafından
O zaman 3 haftam kalmış oluyor doğuma degilmi canimm
(3,635 puan) tarafından
Aynen şuan öyle canım tabi 36 da gelmek istemezse :))
(1,032 puan) tarafından
Ayy Allah duysun sesini kız keşke gelse vallah ♥️  bı yandan heycan bı yandan korku (◍•ᴗ•◍)❤
(3,635 puan) tarafından
Sağlıcakla gelsin inşallah
(1,032 puan) tarafından
Amin amin inşallah canim benim Allah razı olsun ♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
Ultrasona göre yaparlar büyük ihtimal aslında doktor bekletebildigi kadar bekletiyo sen hazırlıklı ol 
(1,032 puan) tarafından
Yani 3 hafta sonra olmaz dimi 4 cu sezaryen riskli bide
tarafından
Olabilir bacım diyorum ya sen heran hazırlıklı ol adet gununle uyumlu ve olsa 35 haftalık oluyo o zaman e sezeryan diyosun 4uncu diyosun riskli diyosun alabilirler yani kendini hazırla
0 oy
tarafından

33+3 de doğurdum ben. İnşallah gününde gelir bebeğin <3

(1,032 puan) tarafından
Kuveze falan girdimi canım rabbim sana bagislasin  inşallah ( ˘ ³˘)♥(◍•ᴗ•◍)❤
tarafından
1 ay kaldı. Ama bizim normal doğum değildi tümör vardı bebeğimde iki kere ameliyat oldu. Ama şimdi 2 yasındayz :)
(1,032 puan) tarafından
Ay maşallah rabbim bağışlasın inşallah canım rabbim derdini gostermezsin inşallah sana canım ( ˘ ³˘)♥(◍•ᴗ•◍)❤
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Adet tarihine göre canim
(1,032 puan) tarafından
Adet tarihime göre 32+4 şu an canim
0 oy
tarafından
Ultrasona goremi 33
(1,032 puan) tarafından
Evet canim ultrasona göre 34+1 su an
tarafından
Valla cano benim tosuncuk 33 haftayken 37+5 le uyumluydu ama doktorum hep adete göre hareket ediyor
(1,032 puan) tarafından
Adete göre ise 4 haftam var demekki güle dimi ayy hayırlısı ile dünyaya gelsin de bişey istemem vallahi  ♥️♥️♥️
tarafından
Adete göre hesablaniyor ultrasona göre olsa dogurmus olmam lazım bebek hep onde

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 548 göst.
0 oy
0 cevap 203 göst.
0 oy
8 cevap 374 göst.

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı