0 oy
661 göst.
Diğer kategorisinde (104 puan) tarafından
kardeşim biriyle konuşuyor iş ciddi kardeşim onun ailesine gidip geliyor tanıştılar çoktan çocuğu biz hiç davet etmedik sebepse eşim söz olsun sonra diyor eşim çocuğu pek sevmedi bana da sakın tanışma diyor ama kendi kardeşine gelince geçen gün tanışması oldu gidip adamla tanıştılar singuir oldum ama kafaya koydum Çağırıcam hem onlar da tanışır anlaşır bu sayede zaten tanışıyorlar ama bir kez eşim bunları dışarda yakalamış tesadüf eseri Demiş bilader geziyorsunuz iyi hoş da bir tanişsaydık oda eşimden küçük demiş ki herşeyin bir zamanı var eşim diyor ki biz kız tarafıyız deseydi ki kusura bakma abi haklısın ne olacaktı hemen cevap veriyor bana eşim bizim evde abi gibi büyük gibi sayılır sevilir böyle olunca bozulmuş bir türlü ısınmıyor görüyorlar birbirlerini selam sabah var ama diyor sevmiyorum o çocuğu kardeşime de aynısını diyor kardeşim bir kez nişandan attı  aynısı olmasın diyor bilemiyorum ama 3 ay sonra nişan düşünülüyor benim babam yok ailemiz hiç kimsemiz yok kardeşime abla olarak destek olmak istiyorum yanlış mı çocuk da biraz dik başlı gibi bir kere evlenince melek otutur annemle ben dışarı çıkarın diyor  melek seni kapıya koyar dedim şakayla oda şakayla abla senden korktum meleği doldurursun dedi kardeşim ondan ayrıldı bu lafların üstüne köpek gibi pişman olup yalvardı bir ay öyle affeti  kardeşim ikisi iyiler sorun yok ama eşim her dedigimi yapıyor diye ne öyle layt erkek dedi ve bunu eşim bilmiyor ama kavga etsek de olmaz tanisanadigimiz için herkes birbirine gıcık olup yanlış anlaşılıyor

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence eşini dinle canim o iki saat gelir durur ama sizin huzurunuz bozulur 
(104 puan) tarafından
yok öyle çok kavga etmez sadece ağız ucuyla söyler yanlışı olursa bilemiyorum  bende kararsız kaldım
-Reklam-
0 oy
(612 puan) tarafından
Bilmiyorum ya eşinin tavrı da çok hoşuma gitmedi açıkçası diğer çocuğun da. Esin öyle deyince çocuk neden haklısın abi kusura bakma desin ki, yani tersini düşün eltin sana böyle bişey dese haklısın abla kusura bakma der misin. Ben o kim ki böyle bişey diyo diye düşünürdum. Ama eşin senin istediklerini yapıyor diye de light demesi, bu kadar rahat olması tuhaf. Ama işte bunları kardeşinin görüp düşünmesi gerekiyoe
(104 puan) tarafından
evet haklısın eşimde de hata var ikisi bilerek birbirlerine zıt gidiyorlar ama şiddettli bir şekilde değil tabi lafta sözde
(612 puan) tarafından
İnşallah hayırlısı olsun haklarında. Ama işte evlilikten önce böyle sorunlar olunca sonrasında daha da büyükleri geliyor genelde
0 oy
(268 puan) tarafından
Ama ben sana sunu deyim balik bastan kokarmis.cocuk cok dik basliya benziyo.insan ilk cekinmesi utanmasi lagzim derim
(104 puan) tarafından
evet orası da var ne yapcam bilemedim
0 oy
tarafından
Eşim istemiyorsa davet etmezdim 
(104 puan) tarafından
doğrudur
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Eşini karşına al bi çağıralım konuşalım tanışalım kimdir nedir bı bakalım sen insan sarrafisin anlarsın de canım 
(104 puan) tarafından
teşekkürler aynen belki iyice tanıyınca kaynaşırlar
0 oy
tarafından

Bir eşinin bu olaya böyle müdahale etmesi asla ama asla doğru degil.

O eniste baba degil ki kuzum .Yanlis bir yol izliyor

Sen ablasisin tabi ki tanisacaksin cocukla .Gozlemleyeceksin .

Eger senin gozun tutmazsa sen konusacaksin kardesinle .

Enistenin cocugu oyle kenari cekip o sekilde konusmasi da asiriiiii tuhaf geldi bana .

Esimle biz sevgiliydik ve ben ailemle tanistirdim .Annem esim ve ben kafede oturduk kahve cay ictik muhabbet ettik .

Annem gozlemledi.

Sen tanisacaksin , gozlemleyeceksin  ve kardesinle konusacaksin artilarini eksilerini.

Eger kardesin  hala devam etmek istiyorsa kendisi bilir.

mudahale edemezsin, onun hayati.
(104 puan) tarafından
aynen haklısınız   deneyeceğim bakalım hayırlısı olsun
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Eşimi dinlerdim kafama göre bisi yapsam onalr yüzünden huzurum kacR oyuzden eşim ne derse o eisne bunları anlat canım bence belki kararı değişir sakın kafana göre iş yapma kabak senin başına patlar 
(104 puan) tarafından
yok canım kafama göre asla birşey yapmam hani ısrar edeceğim bir çağıralım tanıyalım iyice diye bakalım ne dicek
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım hayrlisi olsun inş
0 oy
tarafından
Bence mesele eşin yemek vs değil kız kardeşin yol yakınken ayrılsın ondan
(104 puan) tarafından
nasıl yani
tarafından
En başta demiş baksana melek evde oturur biz annemle gezeriz diye belli evlenince kız kardeşine değer vermeyecek ve sana sen doldurursun diyebilecek kadar rahat olduğuna göre evlendikten sonra kardeşini seninle görüştürmes ablan seni dolduruyo diyerek. Daha şimdiden  bunları böyle söyleyebiliyorsa sonrasını bi düşünün bence
0 oy
tarafından
Eşini ikna et ondan sonra çağır sonra esinle huzurunu bozma
(104 puan) tarafından
öyle olucak tabi ondan gizli yapmam ki
0 oy
(13,793 puan) tarafından
Bence kardeşinin sevgilisi eşine söylesin abi tanişmak istiyorum diye. Ne o öyle zamanı var falan demeler. Bence eşin haklı. Eşinden habersiz yemeğe çağirma. Baban hayatta olsaydı eşin karişmasin derdim ama eşini büyük olarak görüp saygı duymak zorunda. 
(104 puan) tarafından
evet eşim ailemize erkek tek bişey olunca öncülük eder ama bilemiyorum bakalım habersiz çağırmam zaten
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Esinden habersiz cagirmayi dusunmuyorsundur insallah calis ikna et sonra cnm aranz bozulmasin tabi
(104 puan) tarafından
yok canım habersiz olmaz ki sadece söylüyecem ikna edicem öyle işte
0 oy
tarafından
Abin sayın amcan basinizda bi erkek yok mu babanız gibi yani 
(104 puan) tarafından
yok eşim var tek büyük olarak
0 oy
tarafından
Birincisi esin ailede sevilen sayilan biri olabilir ama neticede sen ne karisiyosn deme hakkina da sahip sahsen benim ablam olsaydi enistem evlenecegim insana karisamazdi ya da boyle cumleler kuramazdi. Ikincisi bizde de kız tarafinin bi agirligi olur söz nisan vs olmadan tanisma olmaz ama kendi kardesinin sevgilisiyle niye tanisti orasini bilemicm. Son olarak bence cocuk şakayla karışık kendini belli etmis o zihniyette bi insan olmasa oyle bir saka yapmak aklina gelmez. Kardesin daha once nisan atmis ayni durumu yasamamak icin veya evlenince pisman olmamak icin iyi dusunsun
(104 puan) tarafından
hangi devirde yaşıyoruz canım :)
elbette tanışma olacaktır hemen evlenmeleri olmaz ki
0 oy
tarafından
Eşin haklı çocuğu iyi gözlemleyin bir kere nisandan dönmüş kardesin bu kadar da yüz vermenin anlamı yok senin eşin aile büyüğü sayılır babanız yokmus öyle olmasa bile sevgilisinin ablasının eşi bı abi olarak diklenmeden efendice cevap verebilirdi bunları eşine yapmasi çok problem değilse de kardeşine de böyle dik davranırsa yıpranır 
(104 puan) tarafından
evet insan iyice tanıyınca emin olur bende onun  peşindeyim zaten
0 oy
tarafından
Babam kabullenmeden hayatta kardeşlerimin gorustuklerini eve almam önce babamlara gidip tanissinlar
(104 puan) tarafından
babam yok malesef
0 oy
(1,161 puan) tarafından
her seyi kenara  koydumda  kardesine  uzuldum simdiden bu annemle  oturur  diyorsa   erkek kadinin istediyi edince layt oluyorsa  vallah bence  bu oglan korpunu kecenr kadar evlenene  kadar kardesin ne isterse  yapar  ama  evlenince  bildiyini eder  gibime  geldi. bir kere  kardesin nisan atmis.  bence  hemen   nisan falan olmasin bir tanisinlar  bir  birlerine  daha erken cunki ne  bileyim 
(104 puan) tarafından
evet tanışalım bakalım ne olacak
(1,161 puan) tarafından
tanis  kardesini sahibsiz. bilmesin.  arkasinda  olun hep aileniz  yok.mus  sen ailesi ol kardesivin

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 2,615 göst.
19 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Edanur'un annesi♡♡ (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 730 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde hanimeli (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 366 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ayettwtwysys (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 166 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ayettwtwysys (15 puan) tarafından soruldu

378,031 soru

11,314,770 cevap

34,755 kullanıcı