0 oy
836 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Bu attigim test gebelik testi değil ovulasyon testi elimde gebelik testi

image oolmadığı için bunu yaptım hani ovulasyon testi sadece yumurtlamaya yakın mı çıkıyordu yoksa normalde de böyle çıkar mı 

Litfen bilgilerinizi paylaşın ne olur 

Bu arada adetim 4 gün geçti sadece 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yumurtlama zamanın geçtiği için silik çıkmış canım
-Reklam-
0 oy
(406 puan) tarafından
Canım bu test hakkında pek bilgim yok sorun başa çıksın diye yorum yaptım ama ovulasyon testi gebeligi göstermez bence yumurtama gününü gösteriyo 
tarafından
Adetim 4 gün geçti ama ben ovulasyon testini normalde 3 ay önce kullanmıştım bir tane kalmış evde onu kullandım
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Girmedin mi acile kuzum 
tarafından
Eşime dedim ama beklemek istiyor hemen umitlenmek istemiyor
(2,423 puan) tarafından
Anladım kuzum keşke bi gebelik testi temin edebilsen yakınlarda eczane falan yok mu. Rabbim gönlüne göre versin bende çok  merak ettm ❣
tarafından
Yakında eczane yok maalesef
0 oy
tarafından
Benim bildiğim yumurtlama zamanı bitince ovulasyon testi pozitif çıkarsa gebelik var demek mis ama umitlendirmek de istemem en Doğru sonucu kan testi verir canım bi kan testi yaptır bence 
tarafından
Bende öyle duymuştum ama bide size sormak istedim
0 oy
(104 puan) tarafından
Benim cikmisti adet gunumde gebelik testi yaptim silik cikmisti ovulasyon testiyle daha koyu çıkmıştı ama bi test yapsan daha iyi olur 
tarafından
Gebelik olmasaydı bu kadar kötü çıkar mıydı daha doğrusu köyü çıkar mıydı
(104 puan) tarafından
Cıkmazdı tahminimce bi kan versen veya test yapsan cok daha iyi olur Allah hakkinda hayirli olani nasip etsin insaallah
tarafından
Testi de kanı eşim izin vermiyor şuan bekleyeceğim diyor hemen heveslenmek istemiyor ods bıktı sonuçta heveslenmekten bekliyoruz işte bakalım ne olacak ne bitecek sadece 2 gündür ara ara kahve rengi akıntı oluyor ben heran adet olacam diye sürekli ped takıyorum değiştiriyorum ordan biliyorum bugün üç dört damla aktı dün 5 damla aktı ama ben gördüğümde çoktan kurumuş oluyordu ben akıntı şeklinde görmedim kuru halini gördüm ama kabuk falan da bağlamamışlar di yani umarım anlatabilmişimdir adetinin olacağı gün de afedersin tuvalette iken peçeteye diyim beyaz sümüksü de şey sıvı değil katı değil değişik bembeyaz bir şey geldi
(104 puan) tarafından
Boylede icin icini yiyecek gibi yaptırsanız daha iyi olur yinede ama kendini strese sokma ve bol bol su ic ona odaklama kendini benim ilk gebeligim kurtajla sonuclandi sonra hemen olsun diye cok istedim ama hic tahmin etmedigim bi zamanda oldu Allahtan umit kesilmez umidini kaybetme nasibi ne zmansa o zaman olur insaallah
(104 puan) tarafından
Ovulasyon testi varsa evde baska bidaha yap istersen
0 oy
tarafından
Ovulasyon testi ile ile gebelik öğrenen yok mu 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Büşra sen gitmemismiydin
tarafından
Geri geldim soru sormak için
0 oy
(100 puan) tarafından
Bu ovalisyon denen testten hiç kullanmadım fikrim bilgim yok valla sadece gebelik testi kullandım . Üçüncü gebeligim üçünüde gebelik testi ile öğrendim   . Şüphen varsa test al bak canım 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 362 göst.
0 oy
11 cevap 845 göst.
4 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 959 göst.
11 Eylül 2019 Kültür-Sanat kategorisinde ❤Alpi'nin Annesi❤ (1,933 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 291 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde Zeynepaksoy (159 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...