0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (373 puan) tarafından
6 aylik bebegim karnini doyurup uyutmaya dkkat edyorm ama sabaha kadar hareketli olunurmu yanimda yatiriyirum besige yatiriyorm yok. Gozleri kapali ama bi sag bi sol. Meme ariyo veriyorum 1 2 tane cekiyo donuyo .1 dk olmadan geri donuyo 1 tane emiyo geri dönuyoi napcagimi sasirdim. Sabaha kadar boyleyiz 1 haftadir

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Memeyi destek olarak kullandığı icin rahat bir uyku uyuyamiyor canim
(373 puan) tarafından
Gece memeyi kessem cok kucuk daha. Normalde gece uykydan kaldirip 4 5 saatte bi emziroyodum ama simdi kndo surekli memeyi istyor
tarafından
Saatli vermen lazım canım kesmek doğru değil ama seni emzik niyetine kullaniyor
(373 puan) tarafından
Aslinda gece uykumuz duzene girmisti ama son zamanlarda agladikca huysuzlastikca meme verdim galina emzik miyetine kullaniyo dediginiz gbi. Diş donemide olunca.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim bebeğim de öyle altı aylık dış cikariyo ondan herhalde belki sizin de dîş sıkıntıdır
(373 puan) tarafından
Dişide olabilir belki minnacik beyaz bisey gorunuyo damaginda ilk disi . Jel felanda surmek istemiyorm.ama iki tane var icerigi cok temiz degil arastirdigim kadariyla.
tarafından
Diş tır büyük ihtimalle jel sürdüm ben çok huysuzd dayanamadım dentinox jel
(373 puan) tarafından
Dentinox birde calgel var elimde surmemek icin kendimi zor tutuyorum inanki. Bakiyim olmazsa b3nde suruyum . Saat kac oldu daha uyumadu
0 oy
tarafından
Disten dolayi olabilir. Canim burnu tikali olabilir 
(373 puan) tarafından
Burnu temizledigim zaman da oluyo muhtemelen dis ozman. Benim aklima valla ne yalan soyleyim diş hic gelm3di aglamadigi icin
tarafından
Genelde dis oluyo canim

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 416 göst.
0 oy
23 cevap 999 göst.
10 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Nurdan1616 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 133 göst.
2 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.

377,356 soru

11,292,698 cevap

34,711 kullanıcı

...