0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Şuan 38+4 haftalık hamileyim bu gün kontrolüm vardı doktorum iki buçuk hafta bekleyelim o zamana kadar doğum gerçekleşmezse yatış yapıp suni sancı verelim dedi içimde korku var hicbir sorun yok acaba şancı olmadan birden suyum falan gelirmi diye düşünüyorum sezeryan istemiyorum inşallah normal olur 

4 Cevaplar

0 oy
(22,072 puan) tarafından
Aynen canım bakarsın suyun gelir veya acilman çoğalır hem sunide olsa normal doğum en iyisi 
tarafından
Normal doğum istiyorum onun için bekleyeceğiz Allah kısmet ederse inşallah normal olur
-Reklam-
0 oy
(4,134 puan) tarafından
... hayirlisi inşaAllah cok dua et ALLAHTAN BASKA KIMSE SANA YARDIM EDEMEZZZ
tarafından
Aynen dua ediyorum sağ sağlim olsun da sağlıklı şekilde hayırlısı Allahtan
0 oy
(119,001 puan) tarafından
suan acilma falan yokmu
tarafından
Henüz yok bekliyoruz sancı da yok
0 oy
tarafından
Ikisinide suni sancıyla doğum yaptım korkma hiç bir şey olmaz sadece sürecin hızlanır 
tarafından
Zormu oldu kaç saat sürdü
tarafından
İlk doğumumda 3 tane vurdular 3de 5cm doğumhaneye girdim 9da doğdu ikincide  öğlen 12de doktorumun hastanesine gittim 6cm olmuştu 1 tane vuruldu 3de doğum yaptım yürüyerek doğumhaneye girdim yürüyerek odama gittim
tarafından
Maşallah darısı bana hayırlısıyla sağlıkla inşallah korkuyorum
tarafından
Korkma zaten o an nasıl geçiyor anlamıyorsun 2.de benim kesiğim dikişim yok ilk doğumumu gene aynı doktorda yapsaydım gene olmazdı sadece doktorunu dinle
tarafından
Hayırlısı inşallah iyi olur herşey

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 283 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Ayten Ozdemir (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 354 göst.
27 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevlanaa (4,860 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 243 göst.
+1 oy
11 cevap 250 göst.

377,318 soru

11,291,653 cevap

34,708 kullanıcı

...