0 oy
1,102 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Ben dün sipariş verdim ıslak mendille bez 1 fiyatına 2 almış oldum bakın bi isterseniz arkadaşlar 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İkinci ürün 1 TL diyorlar da değil ilk ürün fiyatını ucuruyorlar 
tarafından
Yinede uyguna geliyor ama diğer sitelere de baktım 50 tl falan oynuyor bence iyi
tarafından
Bilmem bana hiç uygun gelmedi hatta indirim adı altında kazıkladiklarini düşünüyorum burda zibinlar 10 TL almayani dövüyorlar ikili zibini 80 TL diye koymuslar 4 zibini 81 TL Alicam bence indirim değil bu
tarafından
Zibina birşey diyemem çünkü görmedim ama bezin normal fiyatına trendyolda baktım evet daha uygun ama mesela 100 tl ise ikisi 200 yapar hepsiburadada da atıyorum 140 tl ise ikisi 1 tl yani yine arada 50 tl falan oynuyor hesaplama yaptım ama zibina birşey diyemem görmedim çünkü doğrudur ama ıslak mendil falan iyi oldu
tarafından
Mesela 24 lü ıslak mendile 110 tl vermişim trendyolda aynı şekil alsam 162 tl oluyor yani 50 tl var bence gayet iyi
(606 puan) tarafından
Aynn hanife haklısın
-Reklam-
0 oy
(3,911 puan) tarafından
Oyle şeylerde once indirip sonra bindiriyorlar tam bir kandirmaca
tarafından
Trendyolla karşılaştırma yaptım 50 tl oynuyor arada bu bizim için iyi yani yoksa Trend yoldan alacaktım 50 tl fazla vermiş olacaktım 1 tl olmasa bile 50 tl lik bir indirim olmuş oluyor buda bence gayet iyi
0 oy
tarafından

Az once aldim ben de :D 2 tane 12 li islak mendil 2 tane de 150 li bez aldim toplam 291 tl tuttu  

tarafından
Aynen ben 200 lü bez aldım 2 numara olandan inşallah iyi gelir bebise
tarafından
Ben kullaniyorum babturko hic sizdirma pisik vs yapmadi memnunum. Fiyati da digerlerine gore daha hesapli
tarafından
Aynen bende araştırdım baya kullanıcı yorumlari çok güzel şikayet eden olmamıştı fiyatida gerçekten uygun
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Milleti kandırmak tam başka bişey yok ortada
tarafından
Trendyolda 24 lü olan ıslak bencil 182 tl hepsiburadada 24 künye 110 verdim arada 52 tl var bence çok iyi
0 oy
(119,071 puan) tarafından
o beze herkez kotu diyo yaa
tarafından
Benimde duyduğum kadarıyla gayet ıyiymis zaten sürekli degistirecegimiz için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum eğer iyi gelmezse de degistiririz artık başka beze geçeriz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 310 göst.
0 oy
4 cevap 218 göst.
12 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,178 puan) tarafından soruldu

377,988 soru

11,313,845 cevap

34,752 kullanıcı