0 oy
473 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından
Ben 35 haftalık hamileydim eşimle kardeşi baya büyük kavga ettiler ben mutfakta yemek hazırlıyordum seslerini duyunca hemen çocuk odasına gittim ayırmaya baktım bunlar çocuk odasında yatağın üstüne çıkmışlar vuruyorlar birbirine ben ayırmaya çalıştım kaynım bende ayırırken kaynım beni itti bende diğer hasanın oradaki karnımın yanındaki kemiğe vurdum yere çakıldım 13 yaşındaki gorumcene dedim annemi çağır gücüm yetmiyor annemi çağırdı annem ayırmaya çalıştı sonra ben kalktım ayırmaya çalıştım kaynım karnıma tekme attı hamile halimle bebek zaten aşağı düştü ve o gün bayaga kanamam geldi zaten erken doğum riskim vardı onun tekmesi de tetikledi erken doğurdum şuan bebek küvezde kaynanam gil kıyamet koparttı neymiş yanlışlıkla ayırırken tırnak gelmiş diye bende dedim benim karnıma tekme attı hamile halimle bebek var can var dedim he kavga esnasında benim de tırnak olur ben yanlışlıkla yaptım ama o bilerek yaptı dedim bana ağıza alinmicak kelimeler sık tir git seni bu bina da barindirmicaz anneme sıktır git daha neler siz olsanız ne yapardınız hakkınızı helal edin uzun oldu 

7 Cevaplar

0 oy
(387 puan) tarafından
Esin bisey soylemedi mi peki sonucta olayi gormus o da
tarafından
Esin ne diyo bu duruma. Bebeğin kuvezde olmasına olaylara. O taraf geliyormu hastaneye
(57 puan) tarafından
Eşim sanki hiçbirşey yok muş gibi davranıyor kaynanam dolduruyor üstüme salıyor dün eşimle bu konular yüzünden kavga ettik dayak yedim
tarafından
Canım kusura bakma ama Allah belalarını versin hepsinin imkanın varsa ailen arkandaysa bırak bu şerefsizleri al bebeğinide babanın evine dön eşinin yanında olması gerekirken birde sütüne dövmüş seni bak nolur kuvezdr ki bebeğini düşün daha çok beter ederler seni de o bebeğide
(57 puan) tarafından
Valla 70 kilodan 45 kiloya düştüm hayatimu mahfettiler
tarafından
Boşansan canım me çekiyorsun ara aileni gelsinler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiz sende ne ayiriyon gebe halinle. Bsskasini çağır bağır çağır . Bence o tarafla pek muhatap olma bugün bi iftirayı atan başka gün neler der. Terbiyesizligide cabasi. Şaka gibi resmen 
(57 puan) tarafından
Dedim tamam diyor ama kaynanam dolduruyor üstüme salıyor dün eşimle bu konular yüzünden kavga ettik dayak yedim
tarafından
Ciddi ciddi vuruyor mu yani. Aklımı kacircam bu kusura bakma tam bi ******** kocan var.  Bebeğinin annesine bunu nasıl yapar. Senin annen baban ne siyo bu duruma.
(57 puan) tarafından
Annem vurduğunu bilmiyor
tarafından
Söyle bence sen bu halinle bunu hak etmiyorsum
(57 puan) tarafından
Eşime kalsa dilimi tutsaymışım vurmazmış ben hakkımı savunurum annene sustim babana sustum en azından anan seni dolduruyor sana susmayayik
0 oy
tarafından
Eşin adam olsa seni orda bir dk tutmaz o ailesiyle muhattap etmez kendi de konuşmazdı ne demek hamile karısına tekme atmak ya bir şey olsa çocuğuna onun yüzünden hala konusacak demek ki olan sana oluyo iyi düşün taşın 
(57 puan) tarafından
Peki ne yapmam lazım
tarafından
Sen daha iyi bilirsin ama basit bı şey değil bu yapılan onların terbiyesizliğinde ziyade eşinin şu an onlarla konusuyo olması sorun eşinle konuş veya ailenle konuş bu durumu gerekirse ailenin yanına git eşin biraz hatasını anlasın
tarafından
Sen döverek çocuğunu öldürmeye kast etmiş bir de hiçbir şey olmamış gibi davranmani istiyorlar sen bu kadar ucuz musun yazık değil mi canına bebeğine
(57 puan) tarafından
Eşimi bırakıp gitmek istemiyorum neden çünkü biz kaymakamlarla aynı binadayız daha çok doldururlar eşimi
(57 puan) tarafından
Dmekkei yazık degilmjs
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Asadada okudum babannemin bi lafi war katirani kaynatirsan olurmus seker cinsini s.. cinsine ceker ailen arkdandaysa arkana bile bakma 
(57 puan) tarafından
Ailem arkamda bem psikoloji olarak bittim
(6,053 puan) tarafından
Walla bacim keske bu adamdan hic cocuk yapmasaydin ne oldugu bellidir sonucta logusa karisini dovenden kardesi karnina tekme atip cocuguna sebep olupta ona ragmen sessiz kalan adamdan ne sana koca  ne cocuguna baba olue
0 oy
(7,818 puan) tarafından
Senin olayını yaşadım bizzat valla aynı böyle eşimle kardeşi kavgaya girdiler bende hamileydim daha araya girdim yapmayın diye kaynanam beni hemen çekti aldılar sen karışma diye ama çok kötüydü ya hala ögunü unutamıyorum keşke sende karışmasaydin hatta kayannam bana sonradan üzülmüştü sana bişey olmasından korktum demişti
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ailesinden ayırmaya çalış ayrılmıyorsa çocuk mocuk dinleme sen ayrıl 
(57 puan) tarafından
O mu ailesinden ayrilcak beni bırakır onları bırakmaz
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Sikayet bile edebilirsin onun tekmesi sebebiyle erken dogum yaptığın için.. ama eşin şuan gülüp oynuyorsa o gun birakacaktin ne halt yerse yesinler.. olan sana olmus onlar icin bise degismemis anlaşılan eger o eş senin yaninda durmuyosa eş olarak gorulecek biri degildir bana göre.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 115 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde Koruyucu melek (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 404 göst.
0 oy
1 cevap 244 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde Koruyucu melek (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 382 göst.
20 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kdkbdowlk (97 puan) tarafından soruldu