0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (3,770 puan) tarafından

Şuan oturduğumuz yerden baya uzak yere taşınacağız şehir aynı ama oturucgmx yer ayrı bambaşka bir ortam bambaşka insanlar tam komşularimla ortamımla derken düzeni oturmaya başlamıştı tekrar kimsesiz kalacam maalesef

Herşeyim yarıda kaldı şuan kızıma gelmesem Kur'an kursuna devam ediyor ve ilerlemiş olacaktım ama kızım bu sefere şey olckdi ona geldim o kaldı taşınma işi 15inde evi boşalticaklarmis o evde oturanlar

Ben 3unden önce gidicm tam ne güzel ücretsiz pisikologa başlayacaktim oda kalacak :((

Bana azıcık moral verin ne olur yaa canlar :((

5 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Piskolok neden
(3,770 puan) tarafından
İhtiyacım var cancağızım
(1,862 puan) tarafından
Üzülme burdaki herkesin ona ihtiyacı var olsun değişiklik olur sanada değişikliğe açık ol yoksa kendini kendi içine böyle gomersin
(3,770 puan) tarafından
Biliyorum bu eve taşındıgmda berbat hale gelmiştim cinnet geçireck duruma geldim çoğu zaman ordan bliorm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbım yar ve yardımcın olsun cnm inşallah gideceğin yerde de Rabbım iyi insanlar çıkarsın karşına 
(3,770 puan) tarafından
Amin inşallah cancağızim inşallah ❤️ yaaa Kur'an öğrenmek yine yarıda kalck sdce 4gun gidebldm ztn:(( komşumdn uzaklasacgm pisikolokda bitick mecbur
tarafından
Hayırlısı olsun cnm sıkma canını Allah büyüktür belki daha güzel şeyler seni bekliyor❤
(3,770 puan) tarafından
Belki de cancağızım inşallah ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Canım üzmek istemem ama kızınla neden ayrisiniz birkaç sefer daha denk geldim ama soramadım 

Taşınma işine gelince bende 3 ay olacak taşındım eski yerimdeki komsularimi özlüyorum ama tebdili mekanda ferahlık vardır 
0 oy
tarafından
Hayrlısı böyleymiş canm 
(3,770 puan) tarafından
Galibia .
0 oy
(754 puan) tarafından
Tebdili mekanda ferahlik vardir.. iyi düşün iyi olsun canim. Belki şuan ki halinden kat kat fazla mutlu olacaksin orada. Yaşamadan bilemezsin ki..
(3,770 puan) tarafından
Ferahlık varmıdır bilmem artık canım
Belkide daha kötüsü hiç blmiorm hklsn

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 255 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde kbramm27 (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 19 göst.
0 oy
3 cevap 90 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Nisan KC (4,058 puan) tarafından soruldu