0 oy
642 göst.
Aile kategorisinde (49 puan) tarafından
Ben eşimle ne ne zman küs olsak hep konuşan taraf barışmak isteyen taraf o olur ama bu defa o da konuşmuyor 4 gündür küsüz ve ben çok huzursuzum geceleri uyuyamıyorum barışmak konuşmak istiyorum ama yaptıkları aklıma geldikçe sinir oluyorum barışmaktan vazgeçiyorum:)

33 Cevaplar

+1 oy
(2,047 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kocasını sevıyorsan gurur yapma ne sorununuz varsa oturun konusun küslük sizin ilişkinize zarar verir, cocuk gibi küsülğr mü siz 2 yetişkiniz konusarak halledebilirsinz, ben eşimle konuşmamazlık yapamam çünkü evde cocuklar var ne görürse onu kapıyo hatta tartışmaları oturur sakın sakın yapmaya calısırız yapabildiğimiz kadar ama hiç küsmeyiz bağırır çağırırım ama küsmem 
(49 puan) tarafından
Ya ben eşimi seviyorum o da seviyor  aynı şekilde ama bazen kalbimi çok kırıyor bende çabuk kırılan biriyim napim , ya bizim kavgamız tartışmamız sadece bizim aramızda olur kaynanamla otuyorum hicbiirzman ev halkının haberi bile olmaz tartışmamızdan 21 yaşındayım bebeğim de 3 aylik olmak üzere  şuanda tartışmadan etkilenen kimse yok biz hariç ama ileride bebeğim büyüdüğünde tabikide onun yanında tartışmamız olmaz olmaması gerekir de
(2,047 puan) tarafından
Canım kayınvalidenle yasadıgını bilmiyordum ama ben şimdi bi post paylaşıcam o posttaki linki izle olur mu hatta eşine de at izleyin kadın ve erkek beyni ile ilgili
(49 puan) tarafından
Tamam canm bakarm çok teşekkür ederim:)
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Yatakta barışıyoruz :D

(49 puan) tarafından
Kız Allah seni napmasn emi :)
(410 puan) tarafından
En güzeli biz de öyleyiz.eşim biraz inatçıdır başını yastığa koyup yatar sabah sarmaş dolaş uyanırız işe gitmeden önce de öptü mü tamam diyorum unutmuş.erkekler fazla o ana takılıp kalmazlar çok inat etmedikleri süreçe bende eşime bakıyorum unutmuş hiç oralı olmuyo ben de öyle yapıyorum ne gerek var canım eşin unutmuşken senin üstelemene.:)
tarafından
İlk yatakta arkamıza dönüyoruz sonra aynı anda sarılıp uyuyoruz küs kalamıyoruz biz ya :)
0 oy
tarafından
Bana kalsa 1 ay konuşmıyorum ama gelip özür diliyor onunki 5 dkk sürüyoe
(49 puan) tarafından
Sende benm gibi gurur yapıyorsun galiba :))
tarafından
Aslında gurur değil çok başka birşey çok fazla kırıyor beni bende kırılsam kim olursa olsun görmezden gelip bir güzel susarım hasret kalır konuşmama
(49 puan) tarafından
Ya vallahi aynen ben kendime yediremiyorum bir türlü bana yapılanı
tarafından
Ama işte karşı tarafın bunu anlaması çok güç malesef
0 oy
(1,277 puan) tarafından

• <3Dört beş taş çatlasa.......:D
  • En sonda .... Anlarsın ya
(49 puan) tarafından
Barışınızı öylemi kutluyorsunuz bxhshshed
tarafından
ayy buna çok güldüm
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Çok önemli bi konu olurda tartışırsak anca akşam küseriz sabah sarılarak yine barışırız oda duramaz bende. Diğer türlü önemsiz bişeye tartışınca 1saat anca dururuz zaten :))
(49 puan) tarafından
En güzeli aslında ama işte bu gurur yokmu
0 oy
(1,122 puan) tarafından
1 saat bile küs kalamyoruz:) ne ben ne o bn küsünce o barisjyo o küsünce ben :))
(49 puan) tarafından
Güzel bir yöntem aslında :))
(1,122 puan) tarafından
Aynen:))
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Önceden hemen barışırdim artık akıllandım onun gelmesini bekliyorum :D

En fazla 2 gün sürer onun siniride

(49 puan) tarafından
Hahhaha en iyisini yapıyorsun ama küs kalmak gerçek berbat birsey ya insanın huzuru kaçıyor
0 oy
tarafından
Rekor yarım saat 
(49 puan) tarafından
Waaaoovv valla maşallah tebrik ederim sizi dünya rekoru
tarafından
Kolay kaniyorum
0 oy
(285 puan) tarafından

Ben trip atarimda o hiç bişey olmamış gibi opmeye calisir ağız tadıyla kusturmuyosun bı diyorum arada :D<3

(49 puan) tarafından
Kız küsme ne güzel işte adam küstürmüyor bile ona bile fırsat vermiyor daha ne istiyorsun:))
(285 puan) tarafından
Yok canım bazen çok sinir ediyo cümleleri sonra pişman oluyo ama söylememiş sayilmiyo :)))
Trip atmaliyimki bı daha ki sefer daha dikkatli olsun :)))
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Eşler arasında küslük olmaz sen konuş bu sefer :D o kadar konuşmadan duramam :D
(49 puan) tarafından
Bugün bebeğimizi hastaneye götürdük bebekl3 konuşuyor alttan alttan laf sokuyor oğlum sakın annen gibi biriyle evlenme :)) bende dedim oğlum sakın Baban gibi olma falan:)
(2,545 puan) tarafından
Yaaa :D tamam demek senden adım bekliyor :D konuş konuş bu sefer :D
(49 puan) tarafından
Konuşcam ama aynı hatayı tekrar ederse küs kalma süresini iki katına çıkaracam:)))))
(2,545 puan) tarafından
Yapmaz inşallah canısı :)) napalım böyle böyle geçiyor :)
0 oy
(7,339 puan) tarafından
1gun kala bılırız ya o gelır yanıma yada ben vazla kus kalamıyoz
(49 puan) tarafından
Vala o da iyiymiş kalmayn, zaten küslük berbat birşey
(7,339 puan) tarafından
aynen cok abartmamak gerek
0 oy
(119,062 puan) tarafından
benimkinsirnasmasa yillsrca kus kalirim
(49 puan) tarafından
Yok artık o kadar değil canm vur dedik swn öldürdün:)))
(119,062 puan) tarafından
ben inatciyim barismam
(49 puan) tarafından
Kız bendede inat var ama senin inadın biraz fazla galiba :)
0 oy
tarafından
yarim saat sürmez küsüyorum 5dk geçmiyor geliyor şirinlik yapıyor yok seviyom yok bilmm ne fln dayanamıyor gülüyorum ya bi küs kalamıyoruz ki.
(49 puan) tarafından
Hajaa bu gülüşler yokmu herseyi bozuyor;)
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Hic kalmayız hakliysam ozur diler haksizsam ozur dilerim asla kuz yapamayız 
(49 puan) tarafından
Ben hep kendimi haklı görüyorum:))
0 oy
(665 puan) tarafından

En fazla kac saat demek istedin sanırım :D

Akşam kıyamet kopsada sabaha bi bakmışız barışmışız gece nasıl oluyorsa sariliyoruz sabaha geçmiş oluyor:)

(49 puan) tarafından
Maşallah maşallah vala çok güzel inşallah darısı bizim başımıza:)
(665 puan) tarafından
Amin cnm
(665 puan) tarafından
Aslında ben öyle olmasını isteyenlerden değilim uzatıp gurur yapmak istiyorum ama olmuyor deli bi insanım öyle sus pus duramıyorum
(49 puan) tarafından
Bosver canm inanki güzel birşey değil ben çok rahatsız  oluyorum bu olanlardan uyku tutmuyor beni ama yaptıkları aklıma geldikçe konuşmak istemiyorum öyle uzuyor
0 oy
(7,659 puan) tarafından
Ben 1 ay küs kalırım ama eşim izin vermiyor ki küseyim
(49 puan) tarafından
Allah'tan daha istiyorsunki:)
(7,659 puan) tarafından
Ne bilim küsünce rahat rahat takiliyorum laf sokuyorum eglenceli oluyor :D
0 oy
tarafından
3 günlük dünyada 4 gün kuşluk çok değil mi 5 dk trip atsam eşim dayanamiyo bende öyleyim ne gerek var :)
(49 puan) tarafından
Çok doğru söylüyorsun ama napim sanki gidip konuşsam  diyorum bu daha çok şımarır:)
tarafından
Yani eşini sen tanırsın ona göre davran simarcaksa yaklaşma tabi de ne biliyim o da yalnız bence ölümlü dünya birlikte kaç günümüz var bilmiyoruz ne kadar zamanı birlikte huzurlu mutlu gecirsek kardır eşinde yaklastin diye simarcaksa o da yanlış yani ne gerek var bilemedim kuzum :)
0 oy
tarafından
Bir saniye en fazla bir dk kusebilirim çünkü unutuyorum çoğu zaman ama o kusersede alem eder kallem.eder barışırım tabi büyük birşey değilse 
0 oy
tarafından

Aynı evde küs hiç kalamıyoz ya ben onu evden kovarsam ya da ben evi terk edersem öyle küs kalabiliyoz en fazla 3 hafta:D

(49 puan) tarafından
Bu da ilginç bir küslük hikayesi gerçekten mi ayrı kalıyorsunuz 3 hafta
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Bizde şuan küsüz ne zamana kadar sürer allah bilir

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 288 göst.
3 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,461 göst.
7 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu