0 oy
133 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (346 puan) tarafından
Yarın yapicam hanımlar fikirler alaim baklm

4 Cevaplar

0 oy
(15,582 puan) tarafından
Patlıcanları kozle soy sonra kes küp küp tuzunu ayaar üzerine ister sarımsaklı istersen sarimsaksiz yoğurt koy sonra zeytinyağı içine az salça ve toz biber koy kizart üzerine ekle bu ka 
(346 puan) tarafından
Normal yoğurt olsa olur mu
(15,582 puan) tarafından
Olur niye olmasın
(112 puan) tarafından
Kız gel yanma vereyim sana onlar bizim kışlık yemegmiz biz hazr edip dolaba kattık bile
(346 puan) tarafından
:) kız yok yemeğin yanina çeşit gibi yapicam dolaba da mı atılıyor
(112 puan) tarafından
Derin dondurucuya evett
-Reklam-
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Ben azıcık tereyağ ile sote yapıyorum sonra 2-3 kaşık süzme yoğurt o da miktarına göre sarımsaklı koyuyorum 
(346 puan) tarafından
Normal yoğurt olsa olur mu
(13,203 puan) tarafından
Olur olur tülbent varsa ona koy yarım saat önce süzülsün biraz öyle daha güzel oluyor
0 oy
tarafından
Patlıcanı közle soy doğra Bi kase de sıvıyağ limon sarımsak karıştır sos yap üstüne dök limon patlıcanın kararmasını engeller üstüne de sarımsaklı yoğurt 
tarafından
Yoo ben hep normal yoğurt yapıyorum
(346 puan) tarafından
Yaptım herkes çok sevdi kız
tarafından
Ben yazın patlıcan közlüyorum üstüne limon yağ sarımsak sos yapıp karıştırıyorum buzluğa koyuyorum kışın çıkarıp üstüne Bi yoğurt döküp yiyoruz çok güzel oluyor hatta kırmızı ve yeşil biber de közleyip koyuyorum karışık daha da lezzetli oluyor
(346 puan) tarafından
Buzluğa koyarken sadece patlıcanı mi kozleyip atıyorsun canım anlatır mısın biraz bende yapayim
tarafından
Patlıcan yeşil ve kırmızı biber közle soy doğra üstüne limon sarımsak yağ sos yap dök karıştır at buzluğa çıkarınca üzerine sarımsaklı yoğurt yap tamamdır
0 oy
tarafından
Köz patlıcanları soyuyorm ince ince kesiyorm sonra yoğurt sarımsak yapıyorm canm patlıcanları tuzla beraber yoğurtla befaber karıştırıyorm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 81 göst.
4 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
28 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Lasyamm 21- (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
24 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,795 soru

11,307,782 cevap

34,737 kullanıcı

...