0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Nasıl oluyo ki ya bu yetenek mi yoksa gıcıklığına mi yapılan bi şey 

İnsan kendini nasıl acındırır ben acındıramıyorum 

Yalanla dolanla ilgi çekmeye calisiyolar resmen ben yalanda söyleyemiyorum 

Bunlar kendilerini nasıl acindirmayi başarıyolar anlamış değilim ya da ben rol yapamıyorum 

Araya gelin girince kıskanıyolar resmen dıslanıyorum 

Beni başta istemediler zaten ama eşime karşı kendilerini acindirmaya çalışıp ilgi çekmeye çalışmak niye 

Ara bozmaya calisiyolar yine sinir oluyorum böyle insanlara 

6 Cevaplar

+1 oy
(27,330 puan) tarafından

Doğuştan bir gen oda demekki:D

tarafından
Evet kesin öyle zaten
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Acindirmak ayrı birşey yalan söylemek ayrı birşey insan doldurmak  ayrı birşey 
tarafından
Bence bu üçü bir arada yetenek =)
(1,862 puan) tarafından
Yok kendimden biliyorum mesela ben acayip güzel yalan söylerim hemde gözüne baka baka hiçkimsede anlamaz ha tabi asla zorda olmadıkça yapmam çünkü gizli saklı şeyleri sevmem dürüstlüğe önem veririm ama o yetenekler bende de var yani lakin asla kendimi acindirmam acindirmadim da bide asla kimseyi kimseye düşman etmem doldurmam aslaa yapmadım yapsaydım daha mutlu olurduk ama olsun iyilik herzaman iyidir iyi demeselerde allah görür bu çizgiden daha çıkmadım
tarafından
En iyisi kiz :)
İnsanları birbirine kirdiranlar kiskandiklari için yapiyolar zaten bu üçü bir arada yetenek kıskanç insanlarda var eşimin aileside kıskanç olduğu için öyle dedim
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Evladını seven gelinine iyi bakar. Yuvasına çomak sokmamaya çalısır. Çomak sokmaya çalısanlara müdehale eder. Bunun aksini yapanlardan bir iğrenti geliyor. İnsanların pskolojisi ile oynamak çok kötü.
tarafından
Evladını seviyo ama evladını benden kiskaniyolar
Ne zaman doldursakta kavga etseler diye bakiyolar hep bizim kötü olmamızı istiyolar bu yüzden soğudum onlardan
(2,545 puan) tarafından
Şimdi anne olduk oğluna böyle bir şey yaparmısın? Huzurunu bozuyor. Sevmek değil o hastalık ile bağlılık gibi bir şey.
tarafından
Yok yapamam çünkü gelinimin üzülmesi oğlumun üzülmesi demek
(2,545 puan) tarafından
Aynen tamam sevmeyebilir belki seni ama saygı duymak hep zorunda aynı şekilde bizimde saygı duymamız lazım
0 oy
tarafından
Vallaha bu benim kaynana çok güzel başardı yuvamı yıktı 5 sene boyunca birbirinizi bekledik en sonunda istediği herşeyi yaptı tabi benimkinin de içinde varmis şimdide agliyormus eski eşimin yanında gelinim diye :D inandiramamistim bana yapilanlara
tarafından
Evet bize yapılanlara inandirmiyolar ben fesat oluyorum onlarin gözlerinde yanlis anlamış oluyorum hiç demiyorlar zoruna gidiyo diye
Allah yardımcın olsun canım onları da Allah a havale et
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ay annem ve kaynanam aynı öyle göz yaşları akmak için hazır olda bekliyor ki ben böyle insanlardan nefret ediyorum eşimde sevmez hiç inanmaz 
tarafından
Evet öyle oluyo gelin bisey desede ağlasak diye bakıyorlar banada
0 oy
tarafından
Gelin le kaynana arasında kuma damarı olurmuş benim ki de öyle oğlunu görünce hastalıktan ölür inim inim inler oğlu da eliyle yemek meyve yedirir daha doğrusu yedirirdi ")) en son artık oda yıldı 7 senedir çocuklarla mı ilgeleneyim karıyla mı senle mı sanada babam baksın dedi o oldu 
tarafından
Evet genelde öyle oluyo

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 47 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,402 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 583 göst.
24 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Huthut (894 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 332 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu