0 oy
192 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

image

kızlar bunun aynısı dün bimde vardı 18 tlye ama plastikti  markasıda aynı wee babydi bugnde 25 tlye hediye geldi ve tıkla kazanda 10 tl geldi kargoyla birlkte 27 69 kuruş tuttu ve cüzdanmdaki para çıkardı hepsni acaba bu biberon kullanışlı olur deylmi cam biberon ve ztn çok biberona alıştrmk ta istemyem bitane olsn yeter dedm parada çıktığı için aldm inşlh pişman olmaz sizce nasıl

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Güzel canım sağlıcakla kullansın
tarafından
Çok tşkr ederm ablama attm oda cam olduğu için daha çok kullanışlı olur dedi aynısı onda vardı 4 çocuğunda da kullandı inşlh bana da kulknmk nasip olur
tarafından
Amin canm benim camlar daha sağlıklı .
-Reklam-
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Normal biberon
tarafından
Cam olduğu için ablama da attm onunda aynısıymş 4 çocuğnda da kullanmş inşlh düzgn bi ürün gelir
0 oy
tarafından
kullanışlı fakat dikkatli kullanmak gerekiyor kızımın tüm cam biberonlarini ben yıkarken kırdım plastiğe geçtim en sonunda 
tarafından
inşallah  canm

Cupcake... biri elimden düştü kırıldı diğer 2 si ise sabunladım kenara koydum elimin tersine denk geldi elim değip tezgaha düştü sadece yani yan yattı o şekilde kırıldı:))
tarafından
Halla halla ya nasıl o kadar basit kırıldı şaşırdım. Ben de kullanıyorum elimden kaç kere düştü ama kirilmsdi
tarafından
inan bende kırıldığında baya şaşırdım:)
tarafından
Markaya göre farklılık gösteriyor demek
tarafından
arkadaşın paylaştığı markayı kullanıyordum
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Oğlumunda bundan di ama eşim eczaneden almıştı su veriyordum ben bununla ama yere vurdu kırdı 
tarafından
Ztn büyüyünce camları kırıyorlar ben çok alıştrmam biberona bi yere gittiğimde yanımda dursn fln ondn aldm büyüynce de artk plastk alırm olmadı
0 oy
(394 puan) tarafından
Şu an kullandığım biberon bu idare eder su veriyorum kızıma bununla. 
tarafından
Bende kısmetse 1 buçuk ay sonra kullanıcm bende fazla biberona alışmasını istemyem sadece bir yere gittiğim zmn orda mama vsyr su fln bişeyler veririm diye aldm

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 87 göst.
18 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 134 göst.
30 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 314 göst.
0 oy
5 cevap 265 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Alisimm (2,355 puan) tarafından soruldu

377,737 soru

11,305,542 cevap

34,731 kullanıcı

...