0 oy
158 göst.
Aile kategorisinde (156 puan) tarafından

kızlar ben bebeğime park beşik tercih ettim herneyse rengi aldığım uyku seti içime hiç sinmedi eve geldim baktım baktım moralim çok bozuldu içinde çarşaf diye verdikleri şey düz beyaz çapıt resmen ve yorgan diye verdikleri şey zaten minder gibi birşey misal çocuk yatsa dönse felan üstünü bile kapatmaz tam olarak ve yorgan diye verdikleri şey tek taraflı altı bembeyaz çift taraflı bile değil instagramda bakıyorum ne kadar güzel çarşafı renkli desenli ve yorganı çift taraflı desenli renkli resimleri yüklüyorum ne demek istediğimi anlarsınız zaten renk olarakta içimi kararttı kahverengi zaten kızım olacak ilk cocugum 

image

image

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm rengi çok kötü değil ama sen gidip bakıp almadın mi
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim rengi gayet güzel ama zaten uyku setlerinin yorganlari fazla kalın olmuyo anca mağazadan alırsan kalın bulabilirsin benim internetten aldigiminda yorganı ince ama sagolsun annrmlerde almıştı onunki cok kalın içinde elyaf var ama cok kalın ve sıcak tutuyo 
0 oy
tarafından
Ben rengini beğendim alacak olsam kahverengi alirdim
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Aslinda cicili duruyor unisex renk tercihinden dolayi oyle werilmis galiba da bessikle hediye werilmis sen bi daha al canim cok icinde kalacaksa
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Uyku seti bana besigin yaninda hediyeydi cnm anlattigin gibi benimkide ** pembe ben seviyorum yani zaten yorgani kullanmiyorum battaniye fln kulkaniyorum yorgan altinda serili duriyo.
(156 puan) tarafından
evet bende yorgan altına severim ama en azından ne bileyim cift taraflı olsa keşke
(7,791 puan) tarafından
Bilmiyorum kuzum benimki seninki gibi çok parçalı da değil yildiz ay kenarlik vs yok ama seviyoryum seninkini de cok begendim
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Canım park yatağın marka ve modeli ne ve ne kadara aldın memnun kaldın mı bende park yatak alacagım da neye dikkat etmeli bilmiyorum kimi uygun kimi pahalı aradaki fark ne anlaşılmıyor 
(444 puan) tarafından
Ben yoyko kullanıyorum canim bunu bilmiyorum ama çook memnunum. Yenidoğan için anne yanı özelliği var dogdugundan beri onu kullaniyoruz birde içine ince yatak aldık Yataş ın. Birlikte öneriliyordu hepsiburada da. Çok memnunum zaten bu şekilde uyku seti falan önerilmiyor bebeğin yataginda ben sadece battaniye kullaniyorum mendil eldiven bile koymuyorum icine
(156 puan) tarafından
prego maxima 1200 aldık 200 yatak 250 de uyku seti
(4,146 puan) tarafından
Cigdemasya çok teşekkür ederim canım mutlaka bakacağım dediğin modele
(4,146 puan) tarafından
aybuke22 çok saol canım bende bakayım hemen
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Bencede renkleri güzel ben beğendim evet yorganlar takımlarda böyle çıkıyor bende e bebekten almıştım şok oldum bukadar ince küçük yorgan mi olur demiştim 
(156 puan) tarafından
yani çocuk yatsa dönse ne bileyim hiçbir tarafını ortmez

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,217 göst.
20 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde elif merve❤yusuf (2,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 590 göst.
13 Mart 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 345 göst.
17 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 314 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Sule__ (350 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı