0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (319 puan) tarafından
Kizlar hem hap kullanıp hem esin korunması böyle bi durumu yaşayıp hamile kalan var mı  ? 

2 Cevaplar

0 oy
(7,635 puan) tarafından
Ben o sekilde korunuyorum 3 senedir hamile kalmadım 
(319 puan) tarafından
Valla ilk oğlum istedik oldu çok şükür ikincisi eşim korunuyordu buna rağmen oldu . O kadar korktum ki şimdi ikimizde korunuyoruz ama yinede korkuyorum
(7,635 puan) tarafından
Benim 2 sene sadece eşim korundu yani kılıf kullandı ama hiç ihmal etmedik. 2 sene sonra sütten kesince ben yasmin kullanmaya başladım 1 sene oldu işte iyi koruyor
(319 puan) tarafından
Bende süte karışmasın diye desolet vermişti doktor onu kullanıyom ama bebeğim emmedi . Şuan 4 aylık olck nerdeyse . Büyüğü de bir buçuk yaşında.  Doktor eğer hamile kalırsan bu kez kurtaramayız seni dedi . Rahim kopmk üzereymiş ve bağırsaklarım  birbirine yapismisti
(7,635 puan) tarafından
Uyy insallah hamile değilsindir bi de çocukların yaşları çok yakın bi de hastalık olunca zor olur. Belki stresten geçmiştir günün
(319 puan) tarafından
Yok günüm geçmedi hapim bitti dün.  Hastalanmadım . Habin  bitmesine 5 gün kala 3 gün boyunca hafif leke gördüm.  Ve yikandim sadece leke . Dundendir hap bitti hastalanmayinca  ve o leke gelmesi beni şüphelenirdi.  Eşim kılıf kullanıyor ben hap . Hamile kalırsam çok korkuyorum valla . Rabbim isteyene versin benimkiler hem çok küçük hem Sezeryan hemde tehlikem var
-Reklam-
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Biz ne desek boş. Olacağı varsa olur canım 
(319 puan) tarafından
Aynen öyle de ikinci bebeğim eşim korunduğu halde oldu . Şimdi ikimizde korunuyoruz buna rağmen korkuyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 202 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
0 oy
9 cevap 409 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 798 göst.
28 Mart 2021 Diğer kategorisinde Sen ben (77 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...