0 oy
243 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından

Sürekli ağlayıp emmek istiyor memeden ayirinca ağlıyor ne yapicam ben kızlar :((( hiç bişey yapamıyorum tuvalete bile zor gidiyorum alışkanlık mı yaptı ki acaba nasıl değiştirebilirim ben bunu emzikte almıyor malesef tutmuyor çok uğraştım

12 Cevaplar

0 oy
(2,126 puan) tarafından
Kız emsin bırak 
(2,529 puan) tarafından
Canım alışkanlık yapar diye korkuyorum bir sıkıntı olmaz dimi emzik tutsa biraz daha rahat olacak ama istemiyo
(2,126 puan) tarafından
Yok bir sorun olmaz bizde verdik hemen daha iyi alışsın emziğe inan çok işini görecek bazıları almiyor
-Reklam-
0 oy
(444 puan) tarafından
Geçici bir durum canim bebegimde asiri emiyodu suan 3 bucuk aylik bazen memeyi görünce cigligi basiyor. Gazi oldugu icin buyuk ihtimal çünkü iyice cikarinca emiyor. Suan midesi cok küçük cok hızlı sindirimi oldugu icin cisi gelip cok cabuk uyanir cok cabuk acikir. Sadece sabret canim ve emzirmeye devam et o günlerde kilo alimi cok iyi oluyor ama mutlaka gazini çıkar her emzirmeden sonra. Hatta bir memeden digerine gecerken de cikar bazen gazi olunca ellerini emerek kendini rahatlatıyorlar. Gazini mutlaka cikar canim
(2,529 puan) tarafından
Uyanıkken neyse de uyurken gazını çıkarmaya çalışınca uyanıyor nasıl yapacağım
(444 puan) tarafından
Uyansin canim gazini mutlaka cikar daha sonra ayakta kucaginda gezdir hafif sallayarak uyur ben öyle yapıyorum çünkü artık memede uyumuyor gazdan uyaniyor yada meme istemiyor ayağımda ve beşikte sallamak istemedim evde kucagimda gezdiriyorum daliyor
0 oy
(592 puan) tarafından
Kız benimkide öyleydi sütüm olmadığı halde memede durmak isterdi gece 5 ten sabah 11 e kadar durdugunu bilirim suan 2 bucuk aylık 1 aydır sükür birakti bizimkide emzik tutmuyor büyüdükce kendi birakiyor korkma biraz daha sabret sadece
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Sakin pes etme canm hepimiz geçtik o yollardan belli bi sure sonra alışacak düzene girecektir 
0 oy
(770 puan) tarafından
Benim bebegimde 11 gunluk ve gogus ucum yok tutamiyor.keşke emse diyorum
0 oy
(149 puan) tarafından
Sütün yetmiyor olabilir  ya da kendini orda güvende hissediyor olabilir.. mama takviyesi yap tabi emme ağırlıklı olarak 
(2,529 puan) tarafından
Yok şükür çok güzel yetiyor sütüm. Yarıyor da maşallah. Alışkanlık yaptı sanırım
0 oy
tarafından
Kolik gaz sancısı cekiyodr kiz
0 oy
(25,224 puan) tarafından
17 aylık hala öyleyiz napıcam demek için daha çok erken:)  gayet normal bir durum 
0 oy
tarafından
Bı ara bende böyle bı post açmıştım tam bu günlerde sikayetviydim alisicak diye çok korkmuştum ama derdi emmek değil kendini güvende hissetmek emin ol geçici bişey bebeğin huzur istiyo olabildiği kadar ver çünkü ilerki aylarda meme reddi yasicaksin zaten he yapamıyorum dersen emzik alıştır 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Kuzum sütünün yetip yetmediğinden emin ol. Bir de gazlı bebekti galiba gazı geçince düzelir. 
(2,529 puan) tarafından
Yetiyor canım sütüm sanırım benden ayrılmak istemiyor
0 oy
tarafından
Emecek ki büyüyecek AA liskanlik yapmaz çenesi yorulduğu için tam doymuyor
0 oy
(890 puan) tarafından
Benmki emziği tuttu memeyi birakti yazik sütümde var icmiyor sağdigim zmnda az geliyor mecbur mamayla besliyorum 5 aydir
(2,529 puan) tarafından
Bu sefer de bende beni unutur diye korkuyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 351 göst.
1 Mart 2021 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 97 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (408 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 616 göst.
19 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Doruk2019 (64 puan) tarafından soruldu

377,744 soru

11,305,825 cevap

34,732 kullanıcı

...