+1 oy
1,274 göst.
Diğer kategorisinde (438 puan) tarafından
Cok merak konusu olmaya başladı bende nedense acaba bizde mi problem var doktora mı gitsek diye düşünüyorum 

98 Cevaplar

0 oy
tarafından

2.5 yil sonra ay degil yani:D

(438 puan) tarafından
İstemediniz mi yoksa hep istediniz sonra mı oldu
tarafından
sorun yoktu ama sonra oldu ben sadece ilk ay istemedim hemen hamile kalmim die meger oyle biseye de gerek yokmus :))
(438 puan) tarafından
Cok şükür rabbim tattirmis o duyguyu çok sevindim darisi bana olsun inşallah:)
tarafından
amin cnm insallah en kisa zamanda nasip olur sabir lazim sadece bekleemek zor biliyorum
(17 puan) tarafından
1 ay sonra
-Reklam-
0 oy
tarafından
1 ay sonrası hamile kaldım 

olmuyor mu canm kac aylik evlisin 
tarafından
canım şu durumda doktora gitseniz daha bekleyin der ve yollar benim kuzenimin de aynı şekilde evlendikten 1 yıl sonrası oldu ondan önce kac defa gittiler doktora doktor daha 1 sene olmamış diye kızmış açıkçası sonradan kendiliğinden oldu beklemelisin zamanı vardir herşeyin kac yaşındasın
(438 puan) tarafından
24 yaşındayım oyle de ama iste hani insan diyor bir sorun mu var en azından muayene olayım dedim çünkü bu sefer geciktirirsem muayene olmayı daha da kötü olur diye düşünüyorum
tarafından
Canım evlendikten sonra hiç korunmadik herhangi bildiğimiz bir sorunumuz yoktu evlendikten 15 ay sonra hamile kaldım bence biraz zamana bırakmak gerek İnsAllah hayırlısıyla hamile kalırsın
tarafından
sıkıntı etme canm o da etkiler  görün tabiki yinede rabbim tez vakitte yaşatsın annelik duygusunu inşallah
(48,482 puan) tarafından
Bizede doktor oyle dedi istedikten sekiz ay sonra hamile kaldım ilk gittigimde doktor uc dort ay sonra gelirdin neden olmuyo demisti
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Ben hemen istemedim istedikten 7 ay sonra oldu. 1/1.30 seneye kadar olmaması normal diye biliyorum ama isterseniz gidin. 
(4,583 puan) tarafından
Ay ne alâkası var ya ayrıca herkes hemen yapacak diye bir kural da yok. Sen çok takıyorsun galiba bunları kafaya bu da seni olumsuz etkiliyor. Bence bir şeyin yok ama doktora gitmen seni de rahatladır diye düşünüyorum.
(438 puan) tarafından
Bende kendimi biliyorum bir sorunum yok hani olsa adetim düzensiz falan olur ağrım olur ama yok çok şükür her ay düzenli adet görürüm ya aslında takmamaya çalışıyorum ama yine de dönüşüp dolaşıp aklima geliyor bunlar hep çok sagolun ❤
(4,583 puan) tarafından
Anladım canım sen bir doktora git o zaman gerçi o da sana bir sene kadar olmaması normal der büyük ihtimalle ama bir genel muayene eder belki. He birde gün aşırı ilişkiye girerseniz daha fazla şansınız olur :D Genelde doktorlar bebek isteyenlere öyle tavsiye ediyor ondan diyorum yanlış anlama. Rica ederim ❤️
(438 puan) tarafından
Yok yanlış anlamıyorum zaten her şeyin kurdu oldum evlendikten sonra bir çok şey öğrendim:D
(4,583 puan) tarafından
Maşaallah canım :D
0 oy
(12,915 puan) tarafından
5 ay sonra kalmışım :D 
(438 puan) tarafından
Ayyy ne güzel yaa bana da nasip olsun inşallah:D
(12,915 puan) tarafından
Hele bismillah kız Allah nasıp eder inşAllah. Evliliğinin tadını çıkart kuzum senin gibi çok kafama taktım fakat keşke 3 sene bekleseymisim diyorum şimdi de
(438 puan) tarafından
Benimde bebislerim olsunda oyle diyeyim:)) bide aşırı çocuk sevgim var ondan dolayi
(12,915 puan) tarafından
Yani yine kendi kararın canım :) şimdiki aklım olsa hemen yapmaz beklerdim ama evlat sevgisi bambaşka tabiki ❤️ rabbim hak eden herkese tattirsin bu duyguyu
(438 puan) tarafından
Amiiinn insallahhh
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Ilk gün hamile kaldım ne kadar lik evlisin 
(438 puan) tarafından
6 ay olacak :(
tarafından
Ben de (◔‿◔)
(1,398 puan) tarafından
Nurella daha erken umutsuzluğa kapılmak için yumurtlama ovulasyon günlerini dikkate alabilirsin
(438 puan) tarafından
Dikkate alıyorum canim ama kısmet valla
0 oy
(1,006 puan) tarafından
3 ay sonra kaldım
(438 puan) tarafından
Ne güzel darisi bana isteyen herkese
(1,006 puan) tarafından
Rabbim en kısa zamanda seninde kucağıni doldursun
0 oy
(319 puan) tarafından
Kaç aylık evlisin canım.  Biz ilk gu den korunmadik . Evlendikten bir hafta sonra hasta oldum . Sonra bir daha olmadım gene kaldım   
(438 puan) tarafından
6 ay ama bizde ilkgunden beri istiyoruz ve korunmuyoruz olmuyor yine de :(
(319 puan) tarafından
Olmuyor deme cnm Allahın bir bildiği vardır elbet.  Ablam 7 ay sonra hamile kldi
0 oy
(2,565 puan) tarafından
15 günlükken hamile kaldım kazaya kurban gitti 
(438 puan) tarafından
Keske benimde kazaya kurban gitseydi :)
(2,565 puan) tarafından
O bilir canım ne zaman vereceğini

Rabbim gönlüne göre versin inşallah
Ne kadardır evlisin
(438 puan) tarafından
Tabi her şeyi bilen veren Rabbim
Amin inşallah
6 ay oldu evleneli
(2,565 puan) tarafından
Stres yapma canım  stres çok engelliyo gebeliği benım arkadasım 15 ay oldu evleneli hala da olmuyo oda çok stresli
(438 puan) tarafından
Rabbim ona da banada nasip etsin tez vakitte inşallah
0 oy
tarafından
10 gün sonrafalan galba
0 oy
tarafından
2 ay sonra cnm :-) ama 9 haftalik kalbi durdu kürtaj oldum sonra 1 ay sonra yine hamile kaldım şimdi 6 bucuk aylik olacak çok şükür Rabbım size de nasip etsin inşallah cnm benim
(15,823 puan) tarafından
Amannn aynı durumdaymisizz benimsinradan iki kızım bı oğlum oğlu 13 sene önce bundann
tarafından
Rabbım bağışlasın kuzum
(438 puan) tarafından
Amiinnn inşallah rabbim size bağışlasın ❤
(15,823 puan) tarafından
Aminn aminn cümlemizinkini ❤️❤️
0 oy
(985 puan) tarafından
Galiba ilk gece tuttu . Bebeğim 2 buçuk aylık 20 gün sonra bir senem dolacak 
(438 puan) tarafından
Ne güzel  hep hayalimdi ama olmadı çok üzülüyorum bu duruma :( rabbim size bağışlasın bize de nasip etsin inşallah
(985 puan) tarafından
RABBIM sanada nasip etsin
0 oy
(15,823 puan) tarafından
2.ayda kalmıştım 9 haftalıkken kalbi durmuştu ❤️
0 oy
(15 puan) tarafından
Evliliğimin ilk ayında hamile kaldım isteyerek :))
(438 puan) tarafından
Bizde istiyoruz ama hep istemekle kalıyoruz olmuyor :(
(15 puan) tarafından
Üzülme güzelim rabbim nasıp eder inşallah dua edeceğim sana
Ne zmndır evlisinüz
(438 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim Allah razı olsun 6 aydır evliyiz
(15 puan) tarafından
Üzülme canım daha cok yenisnz olur allahın izni ile
0 oy
(80 puan) tarafından
2 3 ay sonra hamile kalmıştım ama mesela görümcem de 8 ay sonra hamile kalmş
(438 puan) tarafından
Bizde 6 aydır evliyiz korunmuyoruz ama artık doktora gidicem geciktirmek istemiyorum
(80 puan) tarafından
6 ay daha geç değil ama sen bilirsin canım inşallah sorun yoktur Rabbim gönlüne göre versin
(438 puan) tarafından
Aminnn inşallah çok sagolun
0 oy
tarafından
2 yıl sonra canım 
0 oy
(108 puan) tarafından
Anam bacım 4 ay sonra kaldım kimyasal gebelik oldu hepte öyle gitti  tüp bebeğe başladık 
(438 puan) tarafından
Rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin
0 oy
(375 puan) tarafından
Ilk 6 ay istemedik,esim korunuyordu ilac falan kullanmadik. Sonra da 8 ay olmadi. O surectr dr a  da gittik bir sorun yok dedi. 1 yila kadar bir sey yapmadan bekliyorlar zaten. Su an o bebis 6 yasinda :) ikinci bebek icin de  15 ay ugrastik o da su an 5 aylik :) yani bazen bir sorun olmasa da hemen olmayabiliyor. Bu surectr stres yapmayın, cok dusunmeyin,takmayin derim
(438 puan) tarafından
Ya aslında bende üniversite okuyorum yani cok şükür okul açıldı diyorum en azından o biraz kafamı dağıtıyor yani inşallah rabbim bizede nasip etsin ya :)
(375 puan) tarafından
Aaa bak benden sana bi buyuk tavsiyesi, hem de uni mezunu olarak bir tavsiyem var. Madem okuyorsun bitirmeden cocuk yapma. Rabbimin bildigi bir sey var demekki.  Kulum okulunu bitir önce  diyordur  belki. Zamana birak ve okuluna konsantre ol. Allah yazmissa olur zaten
(438 puan) tarafından
1,5 yıl var bitmesine ama ben yine de istiyorum hamile olmayı ama rabbim daha iyi bilir hayırlısı
(375 puan) tarafından
Çocukla okul daha zor olabilir ama. Ya bilmiyorum ben isin icine egitim girince her seyi  bi kenara atabiliyorum. Benim bakış acımla alakali bir durum bu :) senin icin de allah hayırlısını versin insallah
(438 puan) tarafından
Amiiin inşallah valla bende diyorum olursa okulu gözüm görmez diye :)
0 oy
(5,132 puan) tarafından

6 ay sonra <3.... <3

(438 puan) tarafından
Benimde olur mu inşallah bebişlerim yaa kızım oğlum olur muuu
0 oy
tarafından
6 aylıkken canim
0 oy
(119,070 puan) tarafından
5.ay hamile kaldim ben
(438 puan) tarafından
Darisi bana olsun inşallah sevda hamilesin dua et kabul olur inşallah Nuray ve Ali çiftine ❤
(119,070 puan) tarafından
allah sana cifter cifter nasip etsin insaallah ❤

İlgili sorular

0 oy
70 cevap 4,347 göst.
5 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Rukiye123as (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 163 göst.
0 oy
54 cevap 1,164 göst.
31 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (812 puan) tarafından soruldu
0 oy