0 oy
1,332 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ya diolar çocuk doğduktan sonra esin daha bağlanır sana ama yok benimkisi uzaklaştı benim durumumda olan var mi

16 Cevaplar

0 oy
tarafından

biz zaten bagliydik birbirimize cocuk doğduktan sonra dahada guzellesti herşey cok şükür 

tarafından
O zamana kadar Ben deli olmazsam iyi
tarafından
bosver canim umursama  kendini cocuga ver arkadaşlarınla ailenle görüş cok  dışarı hava al
tarafından
Annem uzakta bebegim de çok küçük  havalar soğuk die çıkmakta istemiyirum
tarafından
anladim canim ama soğuk hava bebegi hasta etmez önemli olan mikrop kapmaması bence öğlen vakitlerinde güzelce giydirip kucağına alıp cik markete bakkala git inan o bile  çok iyi geliyor  korkma bise olmaz Allahin izniyle ben oglum doğduğundan beri geziyorum
tarafından
İşte atamıyorum içimde ki pisliği hiç bi yere gitmek istemiyorum oğlumu hasta edip vicdan azabı çekmek istemiyorum ilk çocuk nasıl bakacağımi doğru düzgün bilmiyorum daha dogrusu
-Reklam-
0 oy
(514 puan) tarafından

Nasıl uzaklaştı ki canım?. Napıyo mesela?.

(514 puan) tarafından
Hım uzaksa bebekle zor olur yolculuk canım ya,çağırsan gelmez mi annen
tarafından
Gelemiyor 3 çocuğu var okula gidiyor işten izin alamıyor
(514 puan) tarafından
Hımm annen benim annem gibi genç sanırım. Benim annemin de 2. Sınıfa giden kızı var :) doğumum da o da fazla duramaz ama biz uzak drğiliz aramızda yarım saatlik bi yol var.
tarafından
Aynn genç annem bide babamla ayrı ayaklarının üstüne durmak zorunda işten çıkarsa iş bulamaz izinde yok öyle işte zor yani
tarafından
Aynn genç annem bide babamla ayrı ayaklarının üstüne durmak zorunda işten çıkarsa iş bulamaz izinde yok öyle işte zor
0 oy
(1,350 puan) tarafından

Suan qramiz Allahima sukur cok iyi sevgimiz cok yuksek hani belko inanmazsnz tuvalete giderken bile birbirmzin pesinden gidiyoruz ama cocuk olunca bilemiyorum bakalm:)))

tarafından
İnş bozulmaz
(1,350 puan) tarafından
Ins canim kimsenin bozulmasa keske herkes iyi olsa :/
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(1,048 puan) tarafından

Valla Allah'a bin şükür. Markete bile yollayamadım daha. Başkasını yolluyor. Hep kızıyla. İşe çağırdıklaonda sinir krizi geçirdi . belki eşin kendini hazırlayamamıştır babalığa. Her erkekte doğuştan olmuyuor o duygu ya. Zaman ver biraz sen. Nasıl uzaklaaştı tam olarak bilemiyorum ama . geçici bişeydir bence. 

Yani eskiden böyle değilse eşin. Geçicidir. Adapte olamamıştır daha 

tarafından
Bebeği veriyorum al sev die seviyor biraz sonra bebek elindeyken telefonla oynuyor
(1,048 puan) tarafından
Senin isteğinle mi oldu bebek ?
tarafından
Yok onun isteğiyle
(1,048 puan) tarafından
Tuhaf gerçekten. Bwnce bir süre daha geçmezse psikoloğa gitmelisiniz.
0 oy
(817 puan) tarafından

Aramız iyi şükür ,benle de bebekle de ilgili ama eskisi gibi değiliz işte ne bilim biraz da benden kaynaklanıyor sanki çok huysuzum . Herşeye can sıkıyorum eşimi de bunaltıyorum ters davranıuorum,canım sıkıldıkça para harcıyorum o da sinirleniyor haliyle. Benim psikoloji bozuldu ve düzelmiyor anlayacağın napcam bilmiyorum.

tarafından
sana ne oldu ki lohusamisin hala belki ondandir
tarafından
Ben kendime bakıyorum yanasiyirum ona evet lohusayim  aşırı duygusal oldum ama adamda ha bire kaçıyor benden ya oturma odasına gitmişiz bebeğimle sen yatak odasına gitsene dio
tarafından
hamise sordum canım seninkini okudum yorum yapacaktim kızımı uyutmays calisiyordum. senin esin telefonla biseyler izliyor olmasın seni istemddigine gore benim esimin interneti cok mesela hep video izler ama ben ne zaman baksam ekrsni gorurum saklamaz hic
(817 puan) tarafından
Canım 2.5 ay oldu doğum yapalı da bilmiyorum ki bana noluyor :(( bazen eşimi hiç göresim gelmiyor. Halbuki o da ne kadar iyi ;(
tarafından
Keşke benimde göresim gelmese bu kadar ons düşkün olmasam
tarafından
Elam bunu bana sordun farz ediyorum hatlar baya karıştı telefonunu bana veriyor al oyna beni rahat bırak die
tarafından
sana ne okdu sorusu hamise telefon sorusu sanaydi canim. neden değişti acaba vardir bir sebebi ben giyin süslen ihmal etme bakimini yap mihabbetine karismiyorum dokuz zaten anamiz agliyor bebek oluyor gece gunduz ne bilmiyoruz tuvalete gitmeye vaktimiz yok agzimiza iki lokmabekmek atsak sansliyiz saftimiz kayıyor erkektir deyip bide onları mi simwrtmaliyiz onlsr neden esim neler cekiyo ben onu ihmal etmiyeyim demiyor. kendi esim icin demiyorum bin şükür en buyuk sansim benim genel söyledim burda okuduklarima gore
0 oy
(2,866 puan) tarafından

Bence o alakasız ya. KimisiKimisi daha çok bağlanır kimisi sorunlar yaşar bence bu ilişkinin temeliyle alakalı canım. Yada değişen hormonlar dan sana öyle geliyordur.. Biz de değişen bişi olmadı aksine eşim daha fazla ilgilenip üstüme düşüyor bende bundan şikayetçiyim nefes aldır yeter diye. Her erkeğin yapısı tepkisi farklı oluyor canım. Belki eşin bebekten dolayı çekiniyordur yaklaşmaya bi de böyle düşün.. 

(2,866 puan) tarafından
Eşin kinci ve uzatmayı sevmiyor demek ki bak ne güzel tebessüm ediyor sana canım sende ona gülümse boşver. Bazen uzatmamak gerekiyor. Ben de eşimle tartışırım eşime küsmek isterim ama eşim hep bişi olmamış gibi gelir yanıma konuşur anlatır ben cevap vermem ama sonra düşününce hata yaptığımı anlıyorum ve bende ona onun gibi oluyorum. Bazen böyle olmak lazım canım
tarafından
Ama her seferinde canımı acıtıyor düzelmesi lazım böyle olmaz
(2,866 puan) tarafından
Konuşup rica et canım ama küsme cezalandırma eğer bunu yaparsan eşinle daha çok mesafe koyarsın arana. Erkekler geç olgunlaşıyor canım bazen hata yaptıklarını bilmezler bile. Bize düşen hata yada yanlış yaptıklarında onlara bunu anlıycakları şekilde dile getirmek ve beklemek
tarafından
Sabır Allahım bna çok büyük bi sabır versin inşallah düzelir ins ya yoksa bu böyle sürmez
(2,866 puan) tarafından
İnşallah canım ama sende yapıcı ol her zaman sakin kal her zaman herşeyi içinde biriktirme kendini yıpratma canım. Unutma ki kimse senin kadar değerli değil. Üzüldüysen konuş kırıldıysan konuş ama içinde tutma
0 oy
tarafından

daha cok birbirimize kenetlendik vve ben bebekten sonra esime asik oldugumu daha iyi anladim. 

tarafından
Ne güzel maşallah
0 oy
tarafından

cocuk olmadan once iyiydik ama dogduktan sonra hersey degisti surekli cocuk icin kavga edioruzz uzagiz zatem birbirimizdende

tarafından
İşte ne kötü nie değişiyor lar çocuk olunca onu anlamiyorum
tarafından
aynen bende anlamiyorum canim eskisi gitti pimpirikli herseyr karisan biri geldi resemn cocukalra bisi olcak korlusamdanmi oylr yapiolar acba
0 oy
(397 puan) tarafından

Cok iyiydik. Cok cok iyi oldk sukur bana cok duskun. Smdi kizimada banada daha da düskn oldu.

0 oy
tarafından

Çok şükür bağlı olan adam tam bağlanmıştı ta ki kaynana kavga çıkarıp gitti aramız limoniii 

0 oy
(382 puan) tarafından

İyiydi daha da iyi oldu çok şükür dogundan sonra sıkıntılarım oldu sürekli üç gün doktora gittim sonta taktılar onu boşalttı pedimi degistirdi duş aldirdiituvalete gidince çok ağrım oluyodu agliyidum kapimda bekliyodu bana diyo hem oğlumun hem senin tuvaletini yapmana çok seviniyorum:D:D 1ayligiz hala öyle acı çekiyorum artık diye mutlu eve gelince direk oğlunun sever yemekten sonra ben uyurum bı sure sonra 2 3 ekadar o bakar beni ara ara uyandırır bişi olunca  altını değiştirmeyi öğrendi çok mutlu değiştirince nasıl yapmışım diyo koynunda uyuyo mutlu oluyo gece ayağında uyutmus çocuk gibi heyecanla anlatıyor:D:D iki cocukum var diyorum hep öğle aralarinda görüntülü ariyo:D: 

Geçen diyorum oğlum baba bana çok aşık ama yüz vermiyorum hiç diyo evet annenin yüz vermemiş haliyle sen oldun:D:D:D

tarafından
Hahaha buna cok guldum annenin yuz vermem8s haliyle sen oldun:))) bide canim bisey sorucam sana neden eve ciktiktan sonra sonda taktilarki
(382 puan) tarafından
Canım içten yirtilmam çok oldu benim o yüzden afedersin ama vajinanim iki dudak arasından makara doğru dikisim vardi ictede dikisim vardı o yüzden dikiş esnasjnda çok acı çektim psikolojik olarak 3 gün idrarimi bile yapamadım hissetmedim geldiğini ama karnım elim ayağım felan çok sisdi o yüzden bende mecburen 3 gün git gel sonta taktırdım sonra kendi kendime ayakta yapmaya başladım yavaş yavaş normale döndü dış dikislerimin çoğu 1 hafta da dusdu iç dikislerim gri yapmıyo şuan öyle çok distada bir iki tane kaldı
tarafından
Geçmiş olsun canım. Ilk sezeryan oldugunu dusundum bana da ameliyyat zamani taktilar cok rahatsiz edici bisey. Allah göstermesin bir daha
(382 puan) tarafından
Aminn canım ozaman uyandığımda kadar hiç utanmadim doğumdan sonra annem boşalttı takılı kaldı hastahanede eşim boşalttı gidip gelince utandım diyorum çok kızıyo ikiside bizden mi utandin diye ama zoruna gidiyor insanın çiş yapmanin değerini bile anlıyo insana
0 oy
(446 puan) tarafından

Kanka gibiyiz =D tek kelimeyle

0 oy
(21 puan) tarafından
Benim daha doğmadı 4 aylık ama bana çok bağlı beni sürekli düşünüyor gurbette olmasına rağmen bana yetişiyor her gün canın ne istiyor diyor çok şükür :)
0 oy
(673 puan) tarafından
Çok şükür zaten iyidik kızım doğduktan sonra daha da güzel oldu şuan 4 yasında ve nasipse haftaya oğlumu kucağıma alıcam Allahın izniyle ikinci kez birbirimize  bağlanmış olcaz 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ilk cocugum 6 2.çocuğum 3 aylik ve daha cok baglandik birbirimize 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 840 göst.
1 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,550 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 490 göst.
0 oy
13 cevap 258 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Fatmastl (649 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,184 göst.
4 Ocak 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,617 soru

11,204,390 cevap

34,506 kullanıcı

...