0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sorum başlıkta kızlar 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Faydasini gormekle beraber kurtulamadm 8 aylik hala onunla uyutuyorum
(860 puan) tarafından
Hamak beşikte düşmüyor mu bir tarafa ağırlık basınca
tarafından
Ben sirtinin ve kafasinin geldigi yere yumusak yastik koydum basinin yatirdiktan sonra ne taraf agir basiyosa yastigi o tarafa cekerek dengeledm sallarken dusmesin diye de govdesinden yazmayla bagliyorum
(860 puan) tarafından
Ben de almayı düşündüm ama benim bebeğim yaşına girdi bana bir tarafına kalkmaya çalıştığı zaman düşer dediler evdeki beşik var taşınır o küçük geliyor artık varsa resmini atarmisiniz
-Reklam-
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla kızım 3.5 aylık gündüzleri hamakta uyutuyorum çok şükür iyiki almışım diyorum tek pişmanlığım oğlum kolikti keşke onda da alsaydim
tarafından
Bende hemen alıyım ozaman. Park beşik var fakat durmuyor henüz onbeş günlük
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Çok iyi oluyo gazlı bebeğe canım 5.5 aylık falan  dı bıraktırdım 10 aylık olcak şimdi
tarafından
Bende alım canım ozaman
0 oy
tarafından

image

Caimage

Canim ben normalde portatif besik kullaniyodm memlekete gidince besiksiz uyumayinca bunu babam yapti ama benzeri internette var attigim fotoda 5 aylik ayaklari oraya geliyo suan 8 aylik hala bunu kullaniyorum benim bebegim de cok hareketli ama bagladigim icin dusmesine imkan yok
0 oy
tarafından
Ben kızıma tavandan salıncak yaptım onda yatırıyorum gazına çok iyi geldi 16 gun sonra 7 aylık olcaz hala salıncakta yatıyor benm için sorun. Yok rahatız 
tarafından
Bende almayı düşünüyorum kesin alırım herhalde canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 345 göst.
9 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde beril33 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 106 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde ahlas04 (70 puan) tarafından soruldu

377,836 soru

11,309,304 cevap

34,741 kullanıcı