0 oy
1,035 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (388 puan) tarafından
Kızlar bacaklarım doğumdan dolayı çok çatlak kırmızı kırmızı şuan krem kullanıyorum ama 1 aydır görmedim Bi faydasını tatile gidicez kısmetse eşimle çocuğumla malum elbise falan giymek istiyorum ama olmuyor nasıl gider bu çatlaklar yada giydiğim zaman neyle kapatabilirim onları teşekkürler :) 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sarı kantaron yağı kullan
(388 puan) tarafından
Onu aldım canım ama günde ne kadar sürmem gerek bilmiyorum
tarafından
Her gün sur badem yağı falanda kullam
-Reklam-
0 oy
(292 puan) tarafından
Benim bacaklarimda okadar selulitlendigi canim anca uzun elbiseler giyerim artik herhalde :( 
(388 puan) tarafından
Yani kuzum benimde öyle karnım olmadı bacaklarım berbat Bi şekilde çatladı ve dizime kadar bacak arasından napıcam bilmiyorum ya görüntüsüde kötğ
0 oy
tarafından
uzun elbise giy canim :) gitmez kaliyor catlaklar moralini bozmak istemem ama
(388 puan) tarafından
Evet gitmiyor yaa uzun elbisemde var ama onlarda var giyemicem sanırım onları dizime kadar çatlak var çünkü
tarafından
benim gobegimdekiler azaldi ama gitmedi canim bir yil oldu dogum yapalı hemde eczaneden krem alip surmustum ama olacagi varsa oluyor
(388 puan) tarafından
Aynen doğru canım
0 oy
(5,573 puan) tarafından
Fondoten sürmeyi deneyebilirsin ama bacaklarının rengine gore uygun bulabilir misin orasını bilmem cnm
(388 puan) tarafından
Denemek lazım sıcağa gider mi  bilmem tabi :)
0 oy
(800 puan) tarafından

Benimde gogusum çatladı yaa kirmizi kirmizi :(dogumdan sonra gecer insallah

(388 puan) tarafından
Ah ah geçmiyor kuzum geçmiyor şimdiden süt bişeyler sen
(800 puan) tarafından
Surekli bebek yagi kullanıyorum  zaten. Hatta karnim buyumeden basladim surmeye sukur hicbir yerimde yok ama gogusumde var. En azindan kirmiziliklari gitse bari :(
(388 puan) tarafından
Gögüs bişey değil bacağın yanında canım :)
(800 puan) tarafından
:) esimin gormesini istemem ama zaten kisa etek giymedigim icin bacak önemli değil

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 505 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 151 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 237 göst.
12 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 717 göst.

377,184 soru

11,287,897 cevap

34,693 kullanıcı

...