0 oy
517 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

kizlar biraz acik olacak ama kusura bakmayin ben buranin eski uyelerindenim.sifrem olmadigi icn yeni.isim.actim. 

9 aylik oglim var .dogumdan sonra  her ay 3. 4 5 gun erken olarak hayz oldum. iliskide prezervatif kullaniyoruz gecen ay disari cikti givi oldu. o ayda mide bulantim bas donmem cok vardi.  normalde ayin 3 unde hayiz olmustum  erken yani ayin 1 rinde hayiz olmam gerekirken  gecikti yine tam 3 cunde oldum  ozamn korkmustum  hamileyim diye. bu ayda 4 gun gecti hayiz olmadim erkeni hesab edersek 7 gun gecmis oldu. simdi sorum 9 aydir duzenli gelen hayiz emzirmeden dolayi duznsiz olurmu? yoksa gecen ayda hamileydimde hayizmi gordum ustune? bi fikriniz varmi ya:(

not: bu soruyu sabah sordum yalnislikla sildim oyzuden tekrar soruyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(282 puan) tarafından
Şüpheliniyorsan kan tahlili yaptır gel acilden
(3 puan) tarafından
valla cesaret edemiykrum bir umut normaldir diyen biri varmi diye bekliyorum:( bugn test alicam yarin belki yaptirirm.ama ne bilim hayiz oldun yani bu ay hicbirsye olmadi gecen aydan hsmile kalip hayizmi oldum acaba diyorum..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla emzirdigin surece duzensizlik normal. Bende gecen ay 7 gun geciktim heh dedim kesin hamileyim sonra baktim olmusum bi ay digerini tutmuyor 
(3 puan) tarafından
ama ne bilim 9 ay duzenli oldu bu ay boyle ondan sasirdim
tarafından
Benim de mesela 3 ay hic sasmadi sonra ki aylar iki uc gun gecikerek oldu simdi son uc aydir yine duzenli
(3 puan) tarafından
hee anladim ozman benimkide oyledir insalalh
0 oy
(1,639 puan) tarafından
En korktuğum şey inşallah beni de bir gün bu soruları sorarken görmezsiniz. Her neyse en doğru cevap için kan testi yaptıracan. 
(3 puan) tarafından
insallah ha:( bakalim yarin test yapicam ne olcak
(135 puan) tarafından
ben kullanici ismimi degistirdim canim . dun ikindi vakti test yaotim silik cikti  hormonlardanmi oyle oldu yoksa hamileyimim bilmiyoruk bi kac gun daha bekliycdm.. Allah gonlume razi eyslesin:(
(1,639 puan) tarafından
Amin canım inşallah hayırlısı olur
0 oy
(48 puan) tarafından
İdrar testindede çıkar idrar testi yap
(3 puan) tarafından
yarin yapicam ins bakalim
(135 puan) tarafından
ben oglusum kullanici ismimi degistirdim canim.dun ikindi vakti test yaptim cok silok cikti ama hormonlardanmi boyle cikti bebekmi.kucuk bilemiyorum..
(48 puan) tarafından
Cok silik çıktıysa gebelik yeni canım o yuzden
(135 puan) tarafından
ayy oylemi dersin ya:( belki hayiz hormonum cikmistir ondan silk cikmistir olamazmi:(
(48 puan) tarafından
Ben öyle bir şey hiç duymadım canım yaa  gebelikten ç kar bi kan tahlili yaptr bemimde 7 aylık oğlum var ve 4 aylık hamileyim napacam nasıl bakcm bilmiyorum :(
(135 puan) tarafından
ayy canim ya Allah yardimcin olsun.. biraz daha beklemk iatiykrum oyle yapicam ya :( bir umutt...
(48 puan) tarafından
Amin canım hayıtlısı olsun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 1,099 göst.
19 Nisan 2020 Aile kategorisinde ceylin34 (1,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 344 göst.
0 oy
10 cevap 238 göst.
10 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (1,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
29 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Zeynep5100 (982 puan) tarafından soruldu

377,737 soru

11,305,542 cevap

34,731 kullanıcı

...