0 oy
671 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimle 3 senelik evliyiz. 2 çocuğumuz var eşim bana geçenlerde yanlış yaptı eşim inşat işiyle uğraşıyor işte parke boya vs vs eski sevgilisinin evini yapmış ortagiyla sonra da kadın bi mutahitin el altında çalışıyor mutahitle eşimi tanıştırıyor iş yapiyorlar kadınla 6 aydır muhatap ben yeni öğrendim her neyse kızlar sonra bana yeminler etti bi daha bay gizlemem vs yoksa evden gitmistm eşim çok ilgisiz yani ne uyurken sarar ne sohpet eder ne ilgilenir ve sürekli yüzüne vurmama ramen hep bi bahane yok kafam çok yorgun şu bu diye  sürekli kavga etmeme ramen böyle aferdesnz cinsellikte bile ben yaklasmadan yaklasmaz benim ona karşı ilgim sevgim herseyim tamken o bana bu şekilde yapıyor ne yapmam lazm bana bi yol söyleyin kendimi çok degersz hisediyrm

9 Cevaplar

+1 oy
(683 puan) tarafından
Çok kopuk ve dağılmış bir evlilik tabi çocukalrn olması ile beraber erkekler daha çok kendi dünyalarına çekiliolar. 3 yılda 2 çocuk zaten çok zor Bi süreç hamilelik doğum vs. Ayrıl boşan demek o kdr kolay ki. Sana tavsiyem eşin bu yaptıklarının hiç birini haketmese bile sen kendin için çocukların için bu dediklerimi yap. Öncelikle geçmişi asla açma,biliyorm çk zor ama açma. Evliliğini manatonlkdan kurtrmk içn kendne bak saçını boyat giyim kuşam özen göster cinsel hayatında farklılklar yap fantezi giyime ağırlık ver. Bu şekilde kendne de özgüven in gelişir eşine yaydığın dişil enerjin onun daha çk dikkatini çeker. Tekrar söylüyorm bunları eşin için değil kendin için yap kendi mutluluğun çocuklarının mutluluğu için. Böyle düşünürsen daha kolay olur. Farklı yemekler değişik tatlar dene.. Çocukları bırakabileceğn birisi varsa Bi gün tek başınıza dışarı çıkın. Ve en önemlisi yer gök dua tabi ki. 've elkaytü aleyke muhabbetten minne' (41) 'ya samedi min gayri şibhin Vela şeyeke mislih' (100) 'ya vedud' (1000) bunları devamlı çek canm. Hacet namazı kıl dua et rabbime evinde 'bakara' suresi aç günlük mutlaka. Ben bu şekilde huzur buldum elhamdülillah yoksa bzde çokdan ayrılmıştık. 
tarafından
Emin ol  söylediklerini de yapmtm ve sonuç sifir
(683 puan) tarafından
Doğrudur canm Allah yardımcın olsn inşallah yoluna girer herşey
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ozur dileyerek soyluyorum ama Sizin evliliginiz zaten bitmis kuzum .

Ne yapman gerektigini de bilemiyorum.dusunup karar ver .
tarafından
Haklsn evet ayrılamıyorum hem ben seviyorum hemde çocuklarım küçük anne babam ayrı babamla görüşmüyorum annemde kirada oturuyor çalışıyor ayrılsam nasl olur bilmiyrm
tarafından
Anladim Allah yardimcin olsun ❤️
0 oy
(1,222 puan) tarafından
Eşinle konuş düzgünce bu böyle gitmez de kendine gelsin evllik bu değil imkanın varsa göz dağı ver 
tarafından
Nasl göz dağı veriyim canm çok konuştum ama bi ise yaramadı yani
0 oy
(913 puan) tarafından
tabiki insan kendini değersiz hiss eder öyle. Ben biraz ilgisiz oldu mu hemen ikaz uyarıyorum kendine gel ben de insanım dadı temizlikçi deyilim diye. aceba sen de mi soğuksun
tarafından
Hayr ben hiç soğuk biri değilim yaşım daha 21 ne kadar soğuk kanlı ola bilirim ki tam tersi ben hep sararım ben hep öperim yanlız kalalım isterim bsyler konuştumda cvp bile varmk istemez bana
(913 puan) tarafından
uyarsana keskin bi şekilde. nie soğuksun başkası mı var diye. ben tefon bile uzun kalsa elinde. o telefonla mı evlendin diyorum. ya da ordakına döyle karım yanımda diye laf sokarım. çünkü evdeyse azcık da ailesiyle ilgilenmek zorunda
0 oy
tarafından
Üstüne düşme bi süre kendi haline bırak ben eşimin üzerine düşünce o hep bi bunalır ben de kendi haline bırakırım bu sefer o arkamda dolanır niye konuşmuyon diye sırnaşır konuştuğum zaman konuşmama şikayet eder :) yani kaçan kovalanır denedin mi bunu hiç bazı insanlarında yapısı o ne biliyim napsanda düzelmez ama eşin kaç yaşında bide hep böyle miydi ne zamandır böyle 3 senede 2 çocuk ağır gelmiş olabilir sorumluluk insanı böyle yapabiliyo 
tarafından
Canm eşim 34 yaşında ben 21 önceden böyle değildi son bi senedir boyle
tarafından
Valla bazen erkekleri anlamak o kadar güç oluyo ki yani Allah yardımcın olsun canım bak eşler arasında ki muhabbetin azalması genelde şeytanın işi oluyo o yüzden evde yüksek sesle bakara suresini dinle faydası olur arkadaşımın eşi 1 hafta küs kaldı haksızdı da erkek milleti cins zaten kız bakarayı dinledi akşama eşi gelip öpmüş özür dilemiş Allahın izniyle bakara suresinde çok mucize var bende çok faydasını gördüm dene sende
0 oy
(802 puan) tarafından
Kendini degersiz ve özgüveni yitik bir kadın olmana müsade etme.Esinle konus,ve  ne yapmaya çalıştığını öğren, gerekirse ayrılalım diye blöf yap.Vazgecilmez olduğunu saniyor muhtemelen Karsisinda kararlı ve dik dur.Evinde hergun bakara suresi okumani ve hergun niyetine bir kenara sadaka koymani öneririm.Yuvan şen olsun, sevgiler...
tarafından
Tsk ederim canm
0 oy
(157 puan) tarafından
Kimsenin ilişkisine evliliğine karışmak akıl vermek haddim değil ama bir sosyolog olarak nacizane işe yarayacağını düşündüğüm için birkaç bir şey yazacağım inşallah yanlış anlaşılmaz :) evliliklerde kadının girdiği 2 rol vardır birisi eş diğeri anne. Eğer sizin anne yönünüz daha ağır basmışsa eşiniz de bilinçaltında sizi annesi yerine koymuş olabilir. Yani sizin o evdeki temizlik yemek sorumluluklarınız evliliğinizde baskın geliyor demektir. Eş olarak ise kocanıza karşı olan çekiciliğiniz kadınlığınız söz konusu. Malesef evliliklerde biz kadınlar kendimizi anne rolüne o kadar kaptırıyoruz ki eş rolünden uzaklaşıyoruz. Tavsiyem şu: bir süre anne rolünden çıkın hatta bazı işleri eksik yapın. Eşinize karşı ilginizde ve sevginizde azalma varmış gibi soğuk davranın. Ama bunu kasıtlı değil de içinizden gelmiyormuş gibi hissettirin. O zaman eşiniz ciddi bir durum olduğunu ve sizi de kaybedebileceğini anlar. Eş rolü olarak tavsiyem ise evde giyiminize ekstra dikkat edin mesela erkekler özensiz çamaşır suyu değmiş kıyafetlerle eşlerini görmek istemiyorlar. Saçınıza makyajınıza evinizde de özen gösterin. Ama yine bunu da eşiniz için değilmiş de kendi özsaygınız içinmiş gibi gösterin. Eşiniz için kasıtlı hareket yaptığınızı sezdirmeyin çünkü o zaman sizin çabaladığınızı görünce kendisi çabalamayabilir. 
tarafından
Canm inan ki ona bi es eve anneyim evlendim günden beri de bakımım hiv eksik olmaz uyurkn bile parfüm koyarim günde iki defa üstümü degistrm saçım hiç dağınık olmz iki çocuğa ramen eksiklerim olmadna eminim yanlız çıkalım dışarı derim ona çocukları bahane eder annesi alt katımda annee bırakırız derm yok der mesala çocukları yanımızda uyutur yerine koy seni sariyim derim yok der tellefonla uğraşır birak artk derm sohpet edelim isim var der vs vs yani ben kendimden yana eksigim yk eminim
(157 puan) tarafından
O zaman dediğim gibi ilgiyi kesmeniz gerekiyor. Erkekler avcı ruhludur her zaman kadın peşinden koşmak onlara cazip gelir. Biraz o ruhunu tetiklemeniz lazım. İnşallah yuvanız kurtulur Allah'ın en sevmediği helal boşanmak hele de 2 çocuk var. Bazı taktiksel hamleler yapmaya mecburuz bazen.
tarafından
Haklsn cnm
0 oy
tarafından
Anladigim kadariyla zaten aradaki ucurum, mesafe hat safhada. Oncelikli sorun zaten aranizdaki bitmis seyler, sonraki sorun gidip o kadinin evini yapmasi. Cunku zaten birseyler bittiginden gitmis cok belli.

Zor bir durum 2 de cocuk var otur dusun kuzum. Allah hayirlisini versin hakkinizda
tarafından
Amin inşallah canm
0 oy
tarafından
Esinin bu davranışları Seni sevmediğini gösteriyor ama sen fazla beklenti içine girersen fazla değer verirsen aynı şeyi onda göremezsin kendini geri çek o yokmus gibi davran hersey den önce kendine değer ver
tarafından
Haklsn canm

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 308 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 394 göst.
0 oy
8 cevap 674 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy