0 oy
2,169 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

iae bak yaa ben hissediyordum hakkıda cikmisim

25 Cevaplar

0 oy
(2,267 puan) tarafından
Büyü yaptırmak çok günah dualara sığınmak lazım bunun önüne geçmek için 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Büyü sonucu çevrimi dimi bu ara bu da moda oldu büyü yapmak bozmak

Ama yıldızlama hayatında bir kez bakılır ve çok pahalı bakılıyor emin msnz yalan da olabilir
tarafından
Büyü olan kişi de iştahsızlık sinirlilik uykusuzluk uyujuya geçememe gaipten sesler duyma yorgunluk halsizlik ama uzun süreli olması lazm aniden bağırma kızma ama yine o kişiden kopamama belirtileri vardır bizzat büyü başıma geldi
Yıldızlama öyle 80 TL falan değil bakımı bile 590 TL den başlıyor yıldızlama bakma ise 1000 küsur TL ucuza bakan medyumlar dolandırıcıdır en çok da cinsel hayatı etkiler

Eğer kişide büyü olduğunu anlamak için bir bardak suya belli seyker okunuyor onları unuttm eğer içerse içi yanarsa büyü vardır
tarafından
Büyü bozdurmak da büyüdur sakın yapmayın öyle bsy tersine döner sizi bulur  
Muska ile korunun namaz kılın
tarafından
sürekli besmele cektiginde kotut oluyorsanda var mi oyl birsey okumustum sanki dogrumu Hatice
tarafından
O değil de unuttm bir yere yazdım bn denedim onu öyle anladık sonra pederim saolsin baktirdi bakımı da dediğim gibi 500 den aşağıda değil oyke öğrendik
tarafından
oyle bir dua vardi besmele diye aklimda kalmis sürekli okudugunda bişey oluyordu
0 oy
tarafından
canim hangi hocaya gidersen git hemen büyu var der ya yoluna toprak serpmis der erkeksede adet kani icirmis der bu kadar odaklanma buyuye evinin heryerini sirkeyle sil temizle dualarini et
tarafından
Hiç birşey yapmayı dsnmuorm canım çünkü inaniorm evet evet var bisiler ben bliordm ztn ama birşey yapmayacgm
tarafından
hocayi iyi arastirin canım büyü bozuyoruz deyip tekrar gidilsin diye baska buyu yapan hocalar varmis sen yinede dikkat et dediklerimi yap
tarafından
Bliorm canım ama ole biri oldgnu sanmiorm birine daha gttmdi bayandı ve gerçektende işini yapıyordu yani sahtekar dgldi
tarafından
eminsen sorun yok canim insallah duzelir

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 513 göst.
0 oy
5 cevap 95 göst.
0 oy
9 cevap 247 göst.
0 oy
12 cevap 317 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Simayyy (1,771 puan) tarafından soruldu