0 oy
2,164 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

iae bak yaa ben hissediyordum hakkıda cikmisim

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ne mubarek hocaymis seni bile gormeden hemen anlamis buyu oldugunu . Bide salonla mutfak demis baska hangi oda kaliyor ki kavga edecek . Para kaptormayin sakin bu kisiye 
tarafından
Beni gördü eşimide ve kavgalarımiz lafın gelişi oluor yani olan yerleri fogru5
-Reklam-
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Bu ne kuzum 
tarafından
Ebet ters etki yapıyor işte doğrudur
tarafından
O ne kız.benim kocam eve bağlı değil.acaba ona da icirmismidir biri .olur mu olur.
tarafından
Hemen ona yormayin bu seyekr de kafa bozuyor bir içine girersen çıkamazsın ama koruyucu muskalar var şuan bnde de esimde de var
(475 puan) tarafından
Onları oaraylamı yaptırdın nasıl bi muska o nerden aldın
tarafından
Taaa İstanbul'dan geldi peder yaptırdu
0 oy
tarafından
Bu ne ben anlamadım ko
tarafından
Annem hoca ya baktirdi konuştu biraz önce meğerse eşimin üstendekiler yazıyor orda canım bende birşey yokmuş ama doğru ddklri en çok mutfakta ve salonda kavgalarımız oluyor
tarafından
Allah Allah değişik nereden anlamış nasıl anlamış yıldız name mi bakmış
tarafından
Blmiorm ki canım resmimizi istedi fln ben knsmadm hoca ile annemin akrabasi akrabamz yani ondan knstu
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Alla bende bişi anlamadım
tarafından
Annem hoca ya baktirdi konuştu biraz önce meğerse eşimin üstendekiler yazıyor orda canım bende birşey yokmuş ama doğru ddklri en çok mutfakta ve salonda kavgalarımız oluyor
(1,816 puan) tarafından
Hahah allah canınızı almaya
tarafından
Doğru ama sonuna kadar yoksa inanmazdm
(1,816 puan) tarafından
Ynn canım yapanları allah islah etsin
tarafından
AMIN insallah
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Kuzum ne bu anlayamadım 
tarafından
(12,499 puan) tarafından
Eşimin üstündekiler yazıyor derken anlayamadım
tarafından
Görüntüde eşimin ismi yazıyor ben o isim yazan yerleri karaldm oyuzdn eşim ddm
0 oy
tarafından
Bu ne canımmm
tarafından
tarafından
Canım özelden mesaj attim bakar mısın
0 oy
(800 puan) tarafından
Bu ne simdi buyu mi yapilmis 
tarafından
0 oy
(659 puan) tarafından

Bu ne anlamadim ben canim:wassat:

(659 puan) tarafından
Hm peki nasill anladin buyu felan oldugunu
tarafından
Inanirmsn bilmem ama ben ole şeylerin varligindan şüphe ederm yani hssederm ki yanilmamsm
(659 puan) tarafından
Hm kiz korktym bir an bizde esimle bir ara 6 ay boyunca 3 defa bosanmanin esiginden doduk hatta bir ara bebegi bile aldiralim dedi. Ama cok sukur duzeldi simdi
tarafından
Herşey büyü bilmem ne ile ilgili oluck diye birşey yok canım ebet ama hocanın dedklri doğru biz her dk kahve eden biri dglz ama kavgalarmzn yeri genlde mutfak veya salon olur o doğru
(659 puan) tarafından
Hm anladim canim
0 oy
(762 puan) tarafından
Valla bisey anlamadım kuzum 
tarafından
Annem hoca ya baktirdi konuştu biraz önce meğerse eşimin üstendekiler yazıyor orda canım bende birşey yokmuş ama doğru ddklri en çok mutfakta ve salonda kavgalarımız oluyor canim
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Anlamadim simdi sizin sorununuz vardi evde hocaya gittin oda hepsini bildi mi yani??
(3,151 puan) tarafından
Iyi olur valla bi sorariz en azindan bisey varmi yokmu ona gore yaptirmak isteyen olursa da arayip yaptirir. :)
tarafından
Özelden yazan arkadslr oldu alablrsm paylascm xnm5
(3,151 puan) tarafından
Tm canim post acarsan goruruz heralde.
tarafından
Post açamam kuzum hoca verişe nosunu şimdi herkes görür burada bana kötü söz soleyenlerde var gvnmiorm
(3,151 puan) tarafından
Yok canim numarayi aldim isteyene vercem diye acarsin dedim ozelden de yazabilirsin tabii
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Yuvana büyü yapmislar ... Hemen okut evini.. kendin de 41 yasin oku bence
tarafından
41derlen 41 kere mi canisi?
(1,082 puan) tarafından
Evet canım bnm
(1,082 puan) tarafından
Babannem annemlerin kapisina sürmüş domuz yağını bide bizde evde çok muska bulduk anneannem denize atmisti.. Bi mevlüt ver istersen kendinde her gün 100 ayetul kursi oku istersen
(475 puan) tarafından
41 yasin bi oturuştamı okunacak çok uzun ama o
(1,082 puan) tarafından
Yok çnm parça parça okuyabilirsin
(475 puan) tarafından
Belli bir günü varmınyani onu sordum canım şu zamana kadar okuman gerekiyo dediğin bi zaman birde hergün arka arkaya okumakmı gerekiyo beni bi aydınlatırsan sevinirim canım
(1,082 puan) tarafından
Bende tam bilmiyorum ama her gün 100 ayetul kursi okumam gerek evini melekler korur 41 yasinide 1 hafta 10 gün içinde okusan olur heralde
(475 puan) tarafından
Acaba hergün 1 tane okusakta 41 günde 41 tane olsa olabilirmiki
(1,082 puan) tarafından
Olur heralde ama evinden duayi eksik etme kuzum.. Büyü çok tehlikeli bişey annemede yapilmis beni bebekken pis bişey gibi görüp yanından atmış bi anda
(475 puan) tarafından
Eee sonra nasıl sevmiş bakmış sana birde naptınız bozdurdunuzmu nasıl düzeldi annen
(1,082 puan) tarafından
Hocaya gitmisler bi tane o bozmuş galiba
0 oy
tarafından
Ayy kimin evinden cıkdı bunlar senin mi 
tarafından
Annem hoca ya baktirdi konuştu biraz önce meğerse eşimin üstendekiler yazıyor orda canım bende birşey yokmuş ama doğru ddklri en çok mutfakta ve salonda kavgalarımız oluyor  aynen canım benim evimden
0 oy
tarafından
Allah kötülerin serrinden korusun bizleri
tarafından
AMIN AMIN INŞALLAH CANIM BENİM
0 oy
tarafından
Ayyy bu büyü seysinden çok korkuyorum bugün de hep karşıma çıkıyor 
tarafından
Ben hissediyordum böyle şeyleri hssederm doğru çıktı yanilmamsm
tarafından
Kız profilinden de korktum he
0 oy
(241 puan) tarafından
Nerden baktirdin canim buna
0 oy
tarafından
çözmüşmü  hoca  kuzum ne olacak şimdi  aranız düzelirmiymiş
0 oy
tarafından
ben inanmıyorum böyle şeylere herkese büyü miska var diyorlar. yok diyeni görmedim. benim fikrim
tarafından
Doğrudur canım ama ben de hssederm3boyle şeyleri ve ddkleri doğru buyuzdn inaniorm
0 oy
tarafından
Adet kanini duymuştum canm ksumuzun oğluna yapmışlar her ay onu icerse ona bağlı kalirmis bir ay icmesin uzaklasirmis o kişiden ne igrancler ya bu büyü komşumuzun oğlunu deli etmisti hoca demiş dağlara çıkar oğlun böyle giderse demiş çocuk kafayı yemişti resmen zorla duzelttiler bir tanede çocuğu vardı gül gibi karısı vardı kendnden büyük bor kadin yapmışti bunu çok dikkat et 
tarafından
Valla kuzum  bana burda neler dediler :( ben her zaman kocamimi anlatiorm her smn ondan şikayetçi mi knsuorm neblm ole şeyler? :( biz kavgalarmizi en çok mutfk ve salonda ederiz bu doğru
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Adet kanını bende duymustum demekki varmis oyle bisi 

Rabbim yardim etsin canim benim ..
tarafından
AMIN INŞALLAH canım benim yaw  ne dengsz insanlar var ben herzmn eşimden bahseden ondan şikayetçi olan yok kavgalarmizi anlatan birimym?
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Canım bende inanırım ki peygamberimize bile yapılmıştır büyü. Yalniz benim anlayamadigim büyü yapılan kişi bi zaman sonra deliriyor eğer bu kadar varsa eşinin yaşaması bile mucize yani 
tarafından
Eşim dengszdir bi anda hiç taniyamiorm dgisi veriyor bi zaman melek gibi genl olrk iyi ama dengsz

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 510 göst.
0 oy
5 cevap 94 göst.
0 oy
9 cevap 246 göst.
0 oy
12 cevap 316 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Simayyy (1,765 puan) tarafından soruldu

374,633 soru

11,204,949 cevap