0 oy
315 göst.
Aile kategorisinde (35 puan) tarafından

23+4 haftalık oldum hem arada hastaneye giderken hem de yürüyüş yaparken giymek için bunu almayı düşünüyorum ne diyorsunuz kızlar sizce nasıl.

Başka rengi yok .
165 boylarında 69 kiloyum şu an bakınca çok kilolu görünmüyorum. Gebe kalmadan evvel 58 kiloydum hep ve XL giyerdim salaş seviyorum.
Beden XXL dedim karnım büyür bir aya kadar  ama 3XL mi deseydim.

image

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Salaş seviyorsan 3xl al :)
(35 puan) tarafından
Resim atayım dur
tarafından
Bence atma kız Google ye düşüyor silinse bile
(35 puan) tarafından
Hadi ya yüzümü atmicaktim ama yine de resmimiz Google mi düşüyor
(35 puan) tarafından
Karnım büyük değil bence. Afedersin ama alaturka tuvalete hala rahat oturabiliyorum yani karnım büyüse oturamam demi :) tabi hiç bu kadar göbeğim olmamıştı hayatımda orası da ayrı :)
tarafından
Evet Google ye düşüyor oturamassin bacım ozaman  2xl al
-Reklam-
0 oy
(35 puan) tarafından

Tayt giyemiyorum eşim sevmiyor.Bol paça da beni yoruyor :(

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Zaten hamile giyim normal giyimden geniş olur fazla salas bile olabilir aldığınız. Gule güle giyin :)
(35 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağolun:)
0 oy
tarafından
3 x l omuzların kaldırmaz içinde kaybolursun kolunu ve boyunu ancak kıvırırsan sana olur 58 kilodan bahsediyorsun beli vss alma bence 
(35 puan) tarafından
Gebe kalmadan önce öyleydim ama şimdi 69 kiloyum ve bir aya kadar da daha şişer sanki göbeğim şu an 24 hafta olucam hala göbeğim beni rahatsız edecek kadar yok
tarafından
Xxl iyi istersen 3x iste eğer bol olursa degiştir
(35 puan) tarafından
Doğru XXL alayım olmadı değiştirrim ama güzel değil mi takım olarak üstüne de mont giyer çıkarım
tarafından
Evet canım çok güzel rahat uygun bide
0 oy
(5,804 puan) tarafından
Bu takım değil sadece sweat olarak satılıyor  :) bence lohusa eşofman takımı al doğumdan sonra emzirirken falan rahatlık olur.. 
(35 puan) tarafından
İkisini ayrı ayrı buldum yani takım olarak alcam :)
(5,804 puan) tarafından
Ha tamam o zaman takım güzel ama emzirme kolaylığı olmayabilir
(35 puan) tarafından
Emzirmeye başka alırım inşallah şu an giyecek hiç eşofman tarzı dışarılık bir şeyim yok ve ben eşofman kadınıyım çok severim eşofmanı üniversitesiteyi bile eşofmanla bitirdim :)
Ya da Dar paça veya tayt severdim eşim şimdi onlara kızıyor ben de etek giyerdim ama etek elime ayağıma dolaşıyor bol paça da artık yağmurda yaş da iyi olmuyor :)
0 oy
(520 puan) tarafından
Hamile kiyafetleri zaten buyuk oluyo canim  en fazla 1 beden buyuk al
(35 puan) tarafından
Öyle yapicam haklısınız teşekkür ederim
(520 puan) tarafından
Saglicakla al yavrunu kucagina canim

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 658 göst.
20 Nisan 2021 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 693 göst.
0 oy
4 cevap 139 göst.
30 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nalankt (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
18 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kelebekkm34 (979 puan) tarafından soruldu

377,991 soru

11,313,991 cevap

34,753 kullanıcı

...