+1 oy
973 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Merhabalar 4 aylık evliyim eşimle 2 senelik nişanlı kaldıktan sonra evlendik  ama benimle çok ilgiliydi o zamanlar şimdi o adamdan eser yok hiç ilgilenmiyor benimle sohbet etmez söylediğimde ise abarttigimı söyler işten gelir pugb oynar video izler ben herkese hizmet ederim kardeşi annesi falan çay yaparim tatlı börek meyve artık ne varsa onlarla aram iyi hem de çok iyi zaten sırf onlar için eşime katlaniyorum çok bunladim ne eşim olmadan yapabiliyorum ne de eşimle yapabiliyorum bu ay son yoksa hayatıma son vereceğim evlendigimizden beri bir kere annemi görmeye gitmedin başka şehirlerde oturuyoruz diye sadece akşam işi düşünce beni sever cidden dayanamıyorum 19 yaşındayım eğer başıma bir şey gelirse eşim yüzünden zerre umursamıyor böyle devam etmek istemiyorum 

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hayatıma son mu vereceğim daha  neler artık ya, bır anda oraya nasıl bağladın, ayrılırsın bıter
(7 puan) tarafından
Onu çok seviyorum aptallık bende işte iki dakika ayrı kalamam ki ondan zaten kimsem de yok
tarafından
E bende kocamı çok sevıyorum benle ılgılenmeyınce hayatımamı  son vereyim, kendımı daha çok sevıyorum valla kımse benden degerlı degıl
(7 puan) tarafından
Nereye gideyim peki ne yapayım bu çocuk  beni hiç takmıyor hep umursamaz bir dediği bir dediğini tutmuyor eşim bahane ben yoruldum artık
(141 puan) tarafından
kiz neyinden yoruldun daha ne gordun 4 ayda yapma canım topla kendini nelerle ugrasiyoruz ohoo buda bisey mi aklini basina devsir canın
tarafından
Yaşın o kadar gençki ne desem boş biliyorum ama eninde sonunda anlayacaksın hayatta hiç kimsenin senden daha değerli olmadığını, başkaları olmadan da yapabileceğini, kendini herkesten çok sevmen gerektiğini sen istersen hayatında olacaklarını, sevildiğini anlayanın kaçtığını, bir gün anlayacaksın ve geçip giden yıllara gençliğime yazkmış değerli Olan benmişim diyeceksin
-Reklam-
0 oy
(916 puan) tarafından
Saçmalama hayatına son vermek de ne boşanırsın gider bunun için ölüm düşünulur mu 
0 oy
(135 puan) tarafından
Daha gençsin canım konuşmayı deneyın
0 oy
(8,953 puan) tarafından
Saçma saçma konuşma kız sana değer vermeyen için mı hayatından gecicen?

Olursa olur al karşına konuş ama aile ile yaşıyorsanız kalabalık vs ondan ilgilenemio belki açık açık konuş herşeyi kendine dert etme içine atma 
0 oy
tarafından
Evlılıgının oturması ıcn bıraz zamana ıhtıyacınız var. 4 5 ayda hıc bı evlılık oturmaz . Bırz zamana bırak olayı akısına bırak bakalm bı . Hayırlısı de nasıp kısmet de sabret. Sabrın sonu selamettır
(7 puan) tarafından
Evlilik yok ki ortada
tarafından
O zman burda şu soru devreye gırıyo. Neden evlendın? Daha 19 yasında bırz daha tanımak ıcn fırsat tanısaydn ya esıne
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Canım önce karşına al konuş baktın olmuyor mu ailene anlat beni gelin alın de niye canına son veriyorsun. Çok günah bidaha öyle şeyler söyleme
(7 puan) tarafından
Olmuyor abarttigimı düşünüyor ama benim kimsem yok ailemi düşündüğüm için söylemiyorum
(1,034 puan) tarafından
Kendine zarar veriyorsun ama ailene söylemeyerek
0 oy
(808 puan) tarafından
Bir erkek için değer mi sence canına kıymak nekadar kolay istersen postlarima bak sukredersin haline ben aglayamiyorum bile çocuğum var diye 
(7 puan) tarafından
Namaz kılarken bile ağlıyorum diğer kızlardan ne farkım var ki mutlu gözükmekten çok yoruldum üstüme üstüme geliyor her şey
(808 puan) tarafından
Aldatıldım kaymakamdan zulüm gördüm aç kaldım bebeğimle tek başına kaldım hakarete uğradım başıma gelmeyen kalmadı şimdi dönüp bakıyorum arkama bunlar hep sınav benim için hala daha düzelmiş bı hayatım yok açımı yaşayamadım djnlenemedim düşünemedim aglayamadim sana dua edecem lütfen ölümü getirme aklına daha çok küçüksün
(7 puan) tarafından
Ya ben de senin gibi olursam korkuyorum
(808 puan) tarafından
Bebeğin yoksa hiç duusnme  ama Allah büyük kimsenin yanına yaptiklari kar kalmaz
(7 puan) tarafından
Aynen öyle şuan olmasa da Rabbim bize yapilanlarin cezasını verecektir
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Canım benim boyle bir düşüncede olman inan ki çok saçma lütfen aklını başına al hayatıma son vereceğim ne demek ? Baktın olmuyor yollarını ayırirsin hiç kimse için böyle bir düşünceye girmeye değmez şuan yaşın yüzünden veya üzüntunden dolayı böyle düşündüğünü düşünüyorum sen sakin kafayla otur bir dusun eşinle de bu konuyu ciddi bir şekilde konuş düzelme yoksa sende yoluna bakarsın kimse senden daha kıymetli daha değerli değil  
(7 puan) tarafından
Eşim bahane daha çocuğum ben çok güzel hayallerim vardı hepsi yıkıldı evlilik kurtulusum olur sandım ama daha çok hapis hayatı yaşar oldum bilmedigim bir yerdeyim eşimin kardeşi annesi beni dışarı cikarmazsa gün yüzü gördüğüm bile yok
(1,105 puan) tarafından
Bazen hicbirsey istediğimiz gibi gitmez ama hayatının düzene girmesi için biraz zaman ver kendine hepimizin hayatında elbet çok zorlandigi dönemler olmuştur ama sabırla atlattik geçmez sandığımız ne dertler gelip geçer umarım herşey gönlünce olur böyle kötü düşünceleri kafandan silip atmakla başla
0 oy
(566 puan) tarafından
Oturup konuştunmu canım güzelce anlat ve sana şunu diym beni anlasın diye bekleme odun gibi erkekler anlamaz bizim gibi ayrıntılı düşünmezler bence oda farkında değil yaptığının ve daha 4 ayda evlilik oturmaz sabret zamanla sen onu o seni tanıcak herşeyi akışına bırak takma fazlada başka uğraşlar edin kendine 
0 oy
(61 puan) tarafından
Evlendikten sonra erkeklerin çoğu değişiyor diye düşünüyorum, daha doğrusu oldukları hale geri dönüyorlar.

Daha yeni evlisniz, tartışma, kavga olur. Beklentini karşılayamayabilir. Her şey tvde görülen diziler gibi değil. Biraz çaba göster, birbirinizi anlamaya çalışın. Zamanla yerine oturacaktır. Biraz güçlü, özgüvenli dur, olumlu yaklaş. Bu süreçte çocuk düşünme. Taşlar yerine oturunca daha sağlıklı karar alırsın. 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Daha cok yeni cnm ben bayan oldugum halde ilk evlendigimde evliligin agirligi cokmustu ustume icimden hicbirsey yapmak gelmiyordu disari cikmak istemiyordum konusmak istemiyordum ev isi gozumde buyuyordu snra sonra farkina vardjm oda zamanla farkina varacaktir senin ondan onunsa senden baska kimsesi olmadiginin
0 oy
(461 puan) tarafından
Bence çok takıntılısın ilgi istiyorsun send onu takma tamam seviyorsun ama her gün görüyorsun sonuçta herkes evlenirken her gün bı aktivite yaparız sanıyor ama bı zaman sonra monoton olur benim eşimde bebeğim doğduğu zamanlar yani evliliğimiz 1 yıl bile olmamisken oyuna falan takmıştı sonra sıkıldı bıraktı bende çok şikayetçiydim beni hiç anlamıyordu herkesin mizacı farklı sende sürekli gidip konuşma sende ona onun gibi davran 
(461 puan) tarafından
Sen demiyor musun eşine kalk gidelim diye peki bende ailemle aynı sehirdeyim ama tabi çocukta var yinede ne komşum var ne sürekli görüştüğüm arkadaşım ben derim eşime gidelim diye sende söyle yani
(7 puan) tarafından
Ailem başka şehirde 4 aydır evliyim el öpme falan olmadı ailem geldi sürekli söylerim sürekli ama ne gerek var hatta bir keresinde ablası kuzeni kardeşi ve ablasının nişanlısı ve eşim saat bir de dışarıya çıkıp bir yerlerde oturmak istediler ve eşim sen evde otur biz sana da getiririz dedi ben de diretmedim hiç tamam dedim annesi kardeşleri gördü kızdı ona git dediler gitmek istemedim zorla yapışan ki ona annesi de eşini goturmeyeceksen sen de gidemezsin diyip izin vermedi gitmesine
(461 puan) tarafından
Anldım canım eşin ayıp etmiş ama mesela sende benim olmadığım yerde ne işin var diyebilirdin gerekli yerlerde sesimi cikarman gerek kullandırma kendini
(7 puan) tarafından
Söyledim tık yok ama yavaş yavaş alıştım gibi bende son bir aydır hiç ısrar etmiyorum artık kızmıyorum da neden diye ona artık nerreye kadar bilemem
(461 puan) tarafından
Bı kurslara falan git canım bı aktivite bul kendine kafan dağılmış olur
0 oy
(6,734 puan) tarafından

Ah o cicim ayı 3 ay sürdü bizde :ninja: ondan sonrası dırdır vırvır :D Sabır ve dirençli olduğumuzdan 6 yılı devirdik maşallah❤ . Herifi umursamam çünkü oğluma ençok aktifim hep ahaha. 

(7 puan) tarafından
Ben hapis hayatı yaşıyorum ama
(6,734 puan) tarafından
Beni bi kendi bi benim memlekete 1 günlük, izin kopartırsam 1 hafta yada 4 gün kalırım ailemde.. Ondan sonrası ev ev çocuk ev :))) balkon oturmaca.. Virüsten yasakladım kendimi gidemiyorum gezmeye malesef
(7 puan) tarafından
Hayır hiç annemleri de görmedim el öpme falan olmadı bende kendi ablası evleneli bir ay oldu ama gel özledik diyor fakat 4 ay oldum ben evleneli bu kızı anası babası özlemiş mı demiyor gitmek istediğimi söyledim imkanım yok halbu ki var imkanı yabanciyim burda kimseyi tanımıyorum beni de erkek kardeşi ya da annesi dışarıya çıkarırsa görürüm dışarıyı yoksa evdeyim hep HERKESE hizmet eder otururum
0 oy
(141 puan) tarafından
kız sacmalama kuzu ne hayatina son vermesi erkekler boyle bu kadar takilma gülüm bizimkilerde oyle yeri geliyo isten gucten skntidan adam hic konusmuyo onlarinda sorunlari oluyo bazen anlaiyos gostermek lazm olablir seninde keyfin olmayabilir 2 senenin sonunda sana kavusmanin rahayligida var kaldi ki daha 4 aylik evlisiniz gozunu sevdigim bacim yapma sen brzda sklmissin aileni ozlemisin bncee esinle konus seni git aileni gor ferahla biraz lutfrn iyi dusun ne drmek bunun icin insan hayatjna nasl son verir guxl bacim anani babani hic mi.dusunmuyosn ne kadar uzulurler yikilirlar 19 yasindasn cok kucuksn kucuguz gencsin evlilik oyle hep sıkı fiki laylom degil guzel bacım benim yeri gelir tartisirsin konusmassin kusersin hersey olabilir sen guclu birisin aslinda kimseye ozenipte tuhaf islere kalkisma canin sklir bisi olur konusmak istersen biz burdayz bana ozelden de yazablrsn 
0 oy
(135 puan) tarafından
Yanlış.anlama.ama  daha Cook küçüksün toysun  daha o yüzden bu söylediklerine kizmiyacagim. Kimse senden kendinden asla.degerli değil yaş geçtikçe hak vereksin bize Cook.yolun var.daha çok 
0 oy
tarafından
Aynı beni anlatmışsın 6 buçuk aylık evliyim elinden telefon düşmüyor Bir de bana kızıyordu bekarken telefon elinden düşmezse sana kızarım diyordu dediğin gibi pupg oynuyor şu anda öbür odada video üzdü ben yatakta tek başıma dönüyorum 6 aylık da hamileyim
tarafından
Yok çok seviyorum kız altı yıl sevgili olduk sonra evlendik bebeğimiz aşkımızın meyvesi :) umarim bu süreç geçer çalıştığı için oyununa bişe demiyorum kafa dağıtsın diyorum ben atanamadım evin içindeyim haliyle de onu anlamam gerekiyor her dakika ilgi bekleyemem çalışıyor yoruluyor diyorum bazen abartıyor kızıyorum ağlama canım sende karşına al konuş millet cicim ayı yaşıyor biz sanki elli yıllık evli gibi hayat yasiyoz
(7 puan) tarafından
Kimsem yok ya benim biraz bunaliyorum bir tek o var dostum ailem kimsem yok hani eşimin kardeşi yerine eşimle dışarı çıkmak isterdim o da farkında çünkü abisinin hatasını düzeltmeye calisiyor ama olmuyor
tarafından
İnan bana ayır durumdayız ailem uzakta oturuyorum komşum bile yok burada tek başımayım İlk zamanlar çoğu zaman gündüzleri uyuyarak vakit geçiriyordum o kadar yani canım sıkılıyordu arkadaşım yok komşum yok hiç kimsem yok benim de seni anlıyorum yani
(7 puan) tarafından
Umarım düzelir ben daha fazla dayanamıyorum çünkü
tarafından
İnşallah düzelir :(
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Adam oyun oynasin sen oyun oynuyo benimle ilgilenmiyo diye öl cehenneme git dirrk insanlar icin yasamayin allaha guzel bi kul olmak icin yasayin ya bu ne cahillik boyle eninde sonunda ölcen en fazla 100 yil yasicaksin öbür taraf ucsuz bucaksiz cayir cayir yanmakmi istiyorsun sonsuza kadar bu dunyada ilgisizlige dayanama öbür dünyada yanmaya nasil dayanicaksin cenaze namazinin kilinmasi bile dogru olmucak farkindamisin
(7 puan) tarafından
Adam bahane diyorum abla ben tecavüze uğrarken rabbim Yardim etmedi bana şu güne dek hiç isyan etmedim ama yoruldum artık

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 325 göst.
+1 oy
2 cevap 389 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 458 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde B.Dilek (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 118 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Mmbb (4 puan) tarafından soruldu