0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar biz eminevime yazildik 83 bin ödedik şimdi çıkmak istiyoruz (nedeni ben logusayken deprem oldu bende travma kaldı bizim bina 45 yıllık felan geceleri fener açmadan alarm kurmadan uyuyamiyorum çok korkuyorum )neyse kızlar bizim bu ay kura var eğer çıkmazsa evi devredicez çünkü teslimat tarihi 2023 De ben o kadar bekleyemem hemde 200.000 binlik eve o paraya bulamam eğer Ankara'da oturan ve eminevime yazılmak isteyen varsa devredebiliriz böylece hem karsi taraf 1 buçuk yıl sonra evini alır hem bizim 23 bin organizaysyon ücreti yanmaz kızlar bu devirde güven olmaz şöyle böyle yazacklar yazmasın çünkü bu işi kendi kafanızdan yapmıyoruz eminevime gidip devir işlemleri gerçekleşmeden olmuyor benimki sadece bi umut eşim arkadaşlarına çevreye hep haber saldi alan olsada olmasada geri cikicaz bizim amacimzi herkes gibi 23 binden olmamak

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
83 bin 500 ödedik eşim 75 bine veririm 8 buçuk almam dedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizde aynı durumdayız arabaya dondurecegiz 
tarafından
Kuveyt Türkten 250 300 arası alıp ev alicaz inşallah canım belki elinde birikmisi olan vardır 1 buçuk yıl sonra üstüne koyar alir bı umut yazmak istedim kuzum Rabbim hepimizin yaridmciis olsun
0 oy
tarafından
İzmir de olsaydın alırdık canım ya 
tarafından
Şehirden şehirlerde oluyor kuzum düşünürsen konuşalım
0 oy
(937 puan) tarafından
Burds tüm suberleri kapattılar güvenilir değil ki haberlere bile çıktı hatta 
tarafından
Eminevim mi cankm hayır o kapanmadi biz yasamevimde araba eminevime eve girdik yasamevim kapandı ama eminevim.hala devam ediyor bakabilirsin

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 386 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,849 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 352 göst.
14 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde A♡GÖNÜL♡S (3,669 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 196 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.