0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (163 puan) tarafından
https://www.hizliresim.com/o65j3zy

Kızlar 8+6 günlük bu resim.Uvuzlari belli ediyorsa erkenden erkek diyolar yoksa kız diyolar sizce bebeğimin cinsiyeti nedir

6 Cevaplar

0 oy
(5,956 puan) tarafından
Mantıklı gelmiyor bana böyle şeyler doktorlar 8 haftalıkken cinsiyeti biliyor olsaydı söylemek için 12yi 16yı beklemezdi.. Benim 8.haftalıkken var ulturason görüntüsü açıkçası minik bir fasülye gibi hiçbiyeri belli değil ama erkek :) 
(163 puan) tarafından
Hımm benimkine bakar mısın sence ne
(5,956 puan) tarafından
Ben bilmiyorum valla ne desem yalan olur Allah hayırlı evlat versin :)
-Reklam-
0 oy
(136 puan) tarafından
Evet erkek bebek cabuk sekillenir kiz gec canlanir derler ben ogluma 3 haftalikken kesede gorundu kizima 5 haftalikken 
(163 puan) tarafından
Ultrason resmime göre tahminin nedir peki
(136 puan) tarafından
Erkek canim
0 oy
tarafından
O olabilir ama şöyle düşünsene bi de bebeğin geç döllenme olmuş uzuvları oluşmamış bu kız olduğu anlamına mı geliyo ya da haftası önden gidiyo uzuvları oluşmuş e bu kız anlamına mı geliyo bu bence saçmalık tamamen bebeğin gelişimiyle alakalı bu şekilde gelişimi önden gidebilir erkek sanarsin ya da geriden gider geç döllenme olur kız sanırsın öğrenince sasirirsin
(163 puan) tarafından
Ultrasonda yazıyor zaten hem geç döllenme hem de normal gelişim günü ayı ben ordan anlıyorum teşekkürler bu arada
tarafından
Rica ederim canım tabiki doktorunda söyler bunu zaten
0 oy
tarafından
Erkek gıbı geldı banaaa
(163 puan) tarafından
Teskkurler canım
0 oy
tarafından

Hiç anlamıyorum.resim işlerinden ama 8 haftalikda belli olmaz gibi canim. 

Evet dr diyor erkek bebek.kendini 12 14 haftalarda belli ediyor diye ama 8 duymadım.  
Kızlar 16 18 hatta daha geç öğreniliyor. 
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Yoo dün öğrendim kızım olacağını heryerini hep belli etti hiç üzmedi bizi bacağını da hemen açtı inmama canım yüzüm de çirkinlesmedi kızda kasık ağrısı olur erkekde bel derder benim belim ağrıdı ama kız yada krom sivri isenerkek derler ama benim sivri olmasına rağmen kız yani onlara asla inanma :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 521 göst.
11 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 392 göst.
3 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Balli_lokum (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 333 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 390 göst.
30 Haziran 2022 Aile kategorisinde csmcsm (78 puan) tarafından soruldu

397,251 soru

11,881,278 cevap

35,999 kullanıcı