0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar diyetisyen e gitmek istedim herkez gitme diyor çocuk emziriyorym çok kilo aldım hâlâ da alıyorum eşim çoğu zaman çok kilo aldın kilo ver diyor nasıl verebilirim 

14 Cevaplar

0 oy
(603 puan) tarafından
Kimseyi dinleme git valla diyetisyene onlar doktor sonuçta emzirmeye göre ayarlıyorlar
-Reklam-
0 oy
(24 puan) tarafından
Bol su iç canm ekmek ve hamur işini kes tam buğday ekmeği ye ben öyle yaptım 1 ayda 8 kilo verdm
(306 puan) tarafından
Emzirirken mi?
(9,936 puan) tarafından
Kız emzirirken daha guzel kilo veriliyo ben 7ayda 23 kilo verdim
(24 puan) tarafından
Evet emzirmek çok kalori yaktiriyor emzirmeyi fırsata cevir
(24 puan) tarafından
Ben 9 ayda doğumdan önceki kiloma geldim 65 oldum daha versem veririrm inan emzirirkn çok hızlı kilo veriliyor sadece tatlı hamur işi kes bol su iç bak görürsün sende verirsin ama yemeni kesme yine peynirini sütünü sebzeni bol bol ye sütünde azalmaz
(9,936 puan) tarafından
Aynen oyle bende sadece hamurisi kizartma fastfood ekmek makarna pilav birde paketli gidayi kestim o sekilde verdim
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Önce evde kendin dene ekmek ve hamur işini kes makarna pilavida bunlar zaten sut yapan şeyler değil 

Ama evde yapamam dersen etrafı dinleme git derim 
0 oy
(485 puan) tarafından
Kilon kaç kız ?emzirirken çok acikirsin ama az iradeli olursan çabuk zayiflarsin ekmek yeme makarna ve pilavda yeme abur cuburu kes bol salata çorba ve su iş tamamdir bende diyetteyim:)3gun oldu bakalım nekadda devam edecem
(2,049 puan) tarafından
Siz kaç kilosunuz ve nasıl bir diyet uygulu
(485 puan) tarafından
76kiloyum canım şuan porsiyon azaltarak gidiyorum paketli abur cuburu tamamen kestim bol su içmeyi seven biriyim o şekilde ilerliyorum kendimi şuan zorlanıyorum midem iki günde az küçüldü zaten ama emzirirken çok acıkiyor insan
(2,049 puan) tarafından
Malesef bende kendimi tutmaya çalışıyorum ama yemeklerden 1 saat sonra acıkıyorum aff nasıl tutacak bilmiyorum bogazimi
(485 puan) tarafından
Bı avuç çerez ya da yorgurt salatalık felan ye canım kalorisi az olan yiyecekler ye yemek ye ama ekmeksiz ye
0 oy
(50 puan) tarafından
Neden gitme diyolar ki bu işin uzmanı o en sağlıklı yolu sana o gösterecek tabi ki git 
0 oy
(2,049 puan) tarafından
Cvalla bende kilo vermek istiyorum ama bir tür şu boğazımı tutamıyorum 3 bucuk aylık bebegim var ve 76 kiloyum malesef
0 oy
tarafından
Bebeğin kaç aylik bende emziriyorum ve diyette yapıyorum
(2,049 puan) tarafından
Acaba nasıl bir diyet yapiyorsunuz nelere dikkat ediyorsunuz neler uyguluyorsunuz
tarafından
Online diyetisyen ile kilo vermeye başladım.
(2,049 puan) tarafından
Bana da anlatirmjsiniz nelere dikkat ediyorsunuz bende diyetisyene gittim ama devletin ki hemen bir günlük  liste verip gönderdi hic konuşmadı bile
0 oy
(601 puan) tarafından
Yemeği azalt bol su tüket com.emzirirken bu şekilde kilom kalmadi
0 oy
(901 puan) tarafından
Ben de emziriyorum kafanıza göre yapmaktansa esas diyetisyene gitmeniz lazım o sütünüzü azaltmayacak şekilde yönlendiriyor sizi zaten. Ben diyetisyen eşliğinde 2 ayda 10 kiloya yakın verdim
0 oy
(444 puan) tarafından
Bende vermeye calisiyorum canim abur cuburu kesmeye calis canin cok cekerse azcık ye doğumdan geldiğimde 102 kiloydum süt olsun diye yedim 108 e ciktim simdi 101 im inşallah bende vermeye çalışıyorum
0 oy
(940 puan) tarafından
Ahhh ahhh bende vermek istiyom:) dogum da 15 kilo aldim dogumdan sonra 10 kilo verdim on gunde:) ama a.ptaaal kafam emzirirken 5 kilo geri aldimmm:( 10 kilo fazlam var yapiscak diye korkuom
0 oy
(552 puan) tarafından
Diyen cok olur sen dinleme git ben 2.5 ayda 10 kilo verdim kesinlikle git diyetosyene ben kirkim cikti gittim sonra birakmak zorunda kaldim araya tasinma girdi sobra babamin kazasi falan derken biraktim diyetk sonra tekrar basladim sutun falan kesilmiyo bjsey olmaz kendini dusunuyosan git ben kimseyi dinlemedim cok.karistilar daha kucuk diye dinlemedim 
0 oy
(164 puan) tarafından
Bende emziren anneyim dün başladım diyete abur cuburu kestim birazda yürüyüş yapıyorum okadar sonrasına bakacam eğer olmazsa diyetisyene giderim diye düşünüyorum 
0 oy
(1,772 puan) tarafından
65 kiloyla hamile kaldım 90la doğurdum 2 hafta içinde 15 kilo verdim emzirirken hepsini geri aldım doğum yaptığım kiloya çıktım ben çok yiyorum canım sürekli acıkıyorum diyetisyene gidicem tek başıma yapamıyorum belki bir destekle veririm yoksa önüne geçemiyorum diyetisyene git derim sütun falan kesilmez bol su içip sütüne güvendikten sonra yemekle alakası yok süt artışının 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 136 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meryemmozer (234 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 314 göst.
30 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,058 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 516 göst.
18 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cio2012 (240 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,622 cevap

34,745 kullanıcı

...