0 oy
779 göst.
Aile kategorisinde (156 puan) tarafından
7 aylık hamileyim ,her gittigimizde moralimiz bozuk dönüyoruz her bir lafından bir ima var her lafında, artık yüzüne bile bakmak istemiyorum eve geldim gözlerim balon gibi oldu ağlamaktan bunun günahı nedir kızlar hakkımı helal etmiyorum etmicem de ben affetmicem rabbimde affetmesin

17 Cevaplar

0 oy
(12,852 puan) tarafından
Mesela neler diyor sana?
(156 puan) tarafından
hangi birini diyeyimkj yatacak yeri yok gerçekten daha 1 yıl olmadı evleneli eşimi sevmesem ona uzulmesem kesinlikle ailesi annesi boşanma sebebi
(24 puan) tarafından
üzülme bende daha 2 3 sat önce ayni ev içinde hicbirsey yapmazken bana bir. suru. laf yaptı ayni evde kalıyoruz 16 haftalik hamileyim Hepsimizin başında var alahina dua et
-Reklam-
0 oy
(446 puan) tarafından
Gorusme canim madem sana bunu yapiyo 
0 oy
tarafından
E mesefa koy bellı bı sure gıdıp gelme canm sende
0 oy
(774 puan) tarafından
Canim adi ustunde kaynana hepimizin basinda var bitane bende daha dun kavga ettim ama artik takmıyorum birak sunu bir kulağından girsin ötesinden çıksın gereken yerde ver cevabını sende sen agliycagina o aglasin
0 oy
(382 puan) tarafından
Ben oyle olunca ya anlamazdan geliyorun yada bende lafmi sokyorum oylece kaliyor 
0 oy
(272 puan) tarafından
Canım gitme sende dicem ama işte gidiyorsan da sende koy lafını geç sen içine dert edinecegine o etsin 
0 oy
(621 puan) tarafından
Eşinle bu durumu konuşmalı ve seni hamile halinle üzmesine izin vermemesi gerektiğini söylemelisin aradaki dengeyi sağlaması lazım yoksa bunun önüne gecemezsin olan sana olur yazık yani  canım benim
0 oy
tarafından
Neler dedigini merak ettim de hele bakalim kaile alinacak biseymi
tarafından
Oho ben kaynanadan bebeğe birşey bekledim diye herkes beni linclemisti ahhaha .
(10,189 puan) tarafından
Aman ne ajite ettin ya yazma o zaman buraya kimse de senin deyişinle boş beleş yazmasın. Herkes fikrini söylüyor. Kimse kabalaşmıyor sizin isteğiniz dışında bir yorum gelince hemen tersleşiyorsunuz. Biraz acaba demeyi öğrenin. En kötü kaynana benimlik bir durum yok boşuna takma diyoruz sana. Burada hamile kapıya atılan var ya kaynanası tarafından eşi askerde olup git ona de bakayım bana yemek yedirmediler acele ettirdiler o ne diyecek
(7,791 puan) tarafından
Peki hamileyken istifra edecegim diye yiyemeyenler ne olacak her sofranin ortasinda lavaboya kosan ben misal :D yada evinde yap ye yada esine de balik yicektim diye gotursun disarda yiyin.
tarafından
Sen kim bisey bekliyorsun bi kere :D
tarafından
Kızlar tamm ya bu kadar da gitmeyin üstüne   .
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Ya Allah aşkına senin canından kıymetli mi 2 caninla kendini bukadar yipratiyorsun gitme görüşme madem seni bukadar üzüyor ağlatıyor sana zarar veren insan kim olursa olsun uzak duracaksın değer mi ağlamaya üzülmeye 
(156 puan) tarafından
haklısın bundan sonra gitmicem zaten
(1,105 puan) tarafından
Gitme gülüm ya sana yazık karnındaki bebeğe yazık ağlama üzme kendini boşver herkes kendine yakışani yapar eden de mutlaka bulur Allah büyük
(156 puan) tarafından
bulsun inşallah amin
0 oy
tarafından
Ne diyo ki sana ver karsiligini valla saygi hak edene verilir sen niye agliyosn karnindaki bebege yazik degil mi
0 oy
(69 puan) tarafından
Benim kayinvalidemde yaptı yaptı kendinden soğuttu görmek dahi istemiyorum konusmuyoruz
0 oy
tarafından
Hatalıysa allah dığru yolu buldurmayı nasip etsin 
0 oy
(5,803 puan) tarafından
Yorumları okudum biraz bende görümcemle bir hamile kaldım ama ben görümceme göre daha iyiydim kusma bulantı yoktu ama görümcem 5 ay kustu yataktan çıkmıyordu.. Kaynanam yazık ablan çok kötü diye bana dertleniyordu ben hiç kızmadım kaynanamada gittim yemeğinide yaptım.. Çünkü yapabiliyordum ama görümceme tuvalet dışında kalkmak yasaklandı çünkü önce düşük sonra erken doğum riski oluştu.. Ha meyvesini yiyorum bak annem geldi son 2 ayımda bende kalcak yemeğimi yapıyor temizliğime yardım ediyor sağolsun. 
0 oy
(2,170 puan) tarafından
Benimki hamileyken neler dedi şimdi kızım 2 buçuk aylık, benden soğutmaya çalışıyor çocuğu.. daha kötüleri var emin ol, yaptığım yemekleri biz bunları hayvanlara veriyoruz der.. Hamileligini zehir etme bosver..
0 oy
tarafından
Az önce yorumları okudumda ortada hicbirsey yokken  sen bukadar beddua etmissin 

İnsanoglu basına hersey gelebilir büyük bir sorun yasasan Allah korusun  napacağını çok merak ederim
0 oy
tarafından
Valla benim kaynanam da aynı böyleydi 2 gebelik kaybım vardı 3. Ye bileydim düşük tehlikem vardı evimden cikmiyodu erken doğum riskim vardi gene oyle kendi kızları az bişey nazlansin hemen kosuyodu bı gün bana yardım edin demedi evim küçük olduğu için bulaşık makinam yoktu saatlerce mutfakta kalırdım demzdi bı gelmim kız rahat etsin doğum yaptım ertesi gün evimdeydi kızıyla yemeğe kadar kaldılar gene aynıydı beddua etmedim Rabbime havala ettim Allah goruyo benim gördüğümü canimim yandığıni boşver kuzum birazda hormonlardan sinirlenmen birazda haksızlık seni sinir etmiş dile bile getirme boşver sende daha gitme kötüyüm ay buram ağrıyı ay yok şöyle böyle de eşine kaynana eğer kaynanam bı laf ederse e senin kızında hamile aynısını ben yaşıyorum niye mizmizlaniyosun de zaten bebis olunca daha az gorusursun sık görüşmeyi kes kıymetin artsın az
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Bundan sonra ağlayan değil ağlatan olacaksın sende acımayacaksın. O senin annen değil alttan alasın kocanın anası hiç acımam bana acımayana

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 927 göst.
6 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 233 göst.
25 Kasım 2023 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 881 göst.
17 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 220 göst.