+1 oy
1,321 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
Molfix kullanıyor dum pahalı geliyor artık içinin resmini atarmisiniz

19 Cevaplar

0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla kuzum şuan yerimden kalkamıyorum yoksa atardım oğluma da kızıma da baby turco kullanıyorum başka bez alsak işin içinden çıkamayız ama gayette memnunum oğluma sleepy kullanıyodum o bile sızıntı yaptı bu bana daha iyi geldi 
(25 puan) tarafından
Çok sağol benim içinde sızıntı önemli 5 numara kullanıyoruz çok pahalı geliyor
(1,175 puan) tarafından
Kac numara cnm baby turco ben sleept kullanıyormda sabaha kadar doluyoe bezi uyanır uyanmaz degiştirmem gerek yoksa tasıyor
(4,700 puan) tarafından
Kızım için 4 numara 4 aylık oğlumda 2 yaşında 6 numara kullanıyorum ama bende sabah uyandiklari gibi hep değiştiririm hemen ama sleepy gece de sızıntı yapıyodu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dün slepyy 96 adet 4 numaRa 90 TL ye aldım canım 
(8,800 puan) tarafından
Nereden aldn
tarafından
Marketten canım
tarafından
Gross market var burda kocaman ordan aldım
(125 puan) tarafından
E bebekte de bu fiyat
0 oy
tarafından
Baby turco çok güzel canım bir ara kullandık ama molfix hiç iyi çıkmadı mahvetti minik kuşumu 
(25 puan) tarafından
Molfix ilk kullandığımda pişik yaptı ama alıştı sonra
0 oy
tarafından
Canım biz hep alıyoruz geçen e bebekten aldık 5 adet beden beden 225 tl tuttu içlerinde birinde 80 82 63 68 70 adet vardı bitane si 45 geldi işte.

Biraz ince sadece 
(25 puan) tarafından
E bebekte bu marka olduğunu bilmiyordum
0 oy
tarafından
Amozonda sleepy 5 numara külot bez 84 kuruşa geliyor tanesi oraya bak cnm
(25 puan) tarafından
Bakayım canım
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bende  molfix külot Bez kullnıyordum  fiyati  baya  çıkmıştı  alamadım  baby turco külot bez aldım ama  hiç  memnun  kalmadım çişini  hep  dışarı  verdi  kızım  gece  hep ıslak kalktı emiciligi hiç yok 
(25 puan) tarafından
Bende Molfix kullanıyorum sleepy memnun kalmadım hemen torba oluyor bunu merak ettim
(5,949 puan) tarafından
Bende sleepy  denim  dicektim  ama  Bende baby turco dan hiç memnun  kalmadım  belki  sen beğenirsin  ilk defa  bir  bezden  şikayetçiyim yani
0 oy
tarafından
Ben kullaniyorum oglum 7 aylik bir kere sizinti ya da pişik yasamadik cok memnunum
(25 puan) tarafından
Teşekkür ederim çoğu memnun bende deneyeceğim güç yetmiyor beze artık
tarafından
Walla oyle :(
0 oy
(996 puan) tarafından
Kızımı sallıyorum o yüzden fotoğrafı atamıyorum ama çok memnunum 
(25 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(125 puan) tarafından

Canım bende 

imageyeni aldım hem baby turco hem sleepy 5 neden önce baby turcoyu deniyorum iyi güzel evet sanki biraz ince gibi pişik fln yok ama sorun benim oğlumda galiba çok çiş yapıyor akşam 8 buçuk gibi bezi değiştirip uyutuyorum bu gece 4 de mama için uyandı üstü başı çiş oldu sadece bu bez de değil e bebeğin kendi markasında da oluyordu bu anladim ki benim oğlum çok çiş yapıyor sanırım 

(1,763 puan) tarafından
Bezi fazla tutuyorsun kuzucum 8.30 dan 4 e kadar 8 saat yapar nerdeyse 12 de degistir birde snra sabah 6 ya kadar filan dursun en iyi marka bile 8 saate kadar kuruluk diyor bide bebekler buyudukce cis miktarlari artiyoe onceden 2 3 kez cis yapsa bez dolmuyordu simdi bir cisle bez dolar
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Ben 2 sene boyunca sleepy kullandım çok da memnun kaldım s0nra numara bi türlü bulamadık 5 numara baby turcoya geçtim oda harika çok beğendim .  Şimdi gene gebeyim sanırım direk baby turco alicam
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bende.molfix kullaniyordum pahalandi die baby turco aldim bizfe sizdirma yapti cnm geri molfixse dondum snra dene bunudan bebem natural deneme paketi gelmisti oda cok guzel molfix bitsin bebem natural alacagim 
(25 puan) tarafından
Molfix baya iyi bez olduğu için tedirgin oldum Molfix den sleepy ye geçtim sızdırma yapti
(1,763 puan) tarafından
Ben ilk sleppy ile basladim oglum dogdugunda ilk bir ay problem yoktu sonra sizdirma yapmaya basladi molfixse gectim 8 aya kadar molfix kullandim snra pahalandi diye baby turco aldim ama kullanamadim bile ust komsuma verdim kullansin diye geri molfixse dondum suan molfixle devam ediyoruz ama bebem natural denedim 4 bez cok guzeldi bitsin bebem natural alacagim
0 oy
(2,372 puan) tarafından
Ben kullanmıştım canım memnun kaldık biz 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bu ay baby turco aldım ilk defa çok memnun kaldım normalde sleepy ve e bebeğin kendi bezini kullanıyordum e bebeğin ki çok pahalandi şuan sleepy baby turco diye gidiyirum ben külot bez kullaniyirum yalnız ince bı yapısı var ama hiç sızdırma falan yaşamadım o kadar bez denedim kızımın pişik aorunu yok çünkü tek sızdıran bez Molfix oldu 
0 oy
(476 puan) tarafından
Ben hep baby turco kullandım hala da kullanıyorum ne sızdırma yaptı ne pişik yaptı çok memnunum  ama doğadan serisi iyi diğeri iyi değil
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Sleppy ve baby turco favori bezlerimiz biz bir sorun yaşamadık canım.
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ben bayb turko kullanıyorum gayet iyi fotoluk Bi durumu yok bembeyaz içi başkada bişi yok ama seninkine pişik yaparmı bilmem biz bir kaç marka denemesinden sonra bunu kullandık ötekiler pişik yaptı 
0 oy
(679 puan) tarafından
Ben hem sleepy olmadigi zaman onu aliyorum cok guzel bi paket al dene mutlaka
0 oy
(38 puan) tarafından
ben kullanıyorum.çok memnunum.prıma premıum care kullandım ılk.beby turcodan daha memnunum.
(38 puan) tarafından
alırsanız bedenıne dıkkat edın.kucuk kalıbı dıger bezlere göre
0 oy
(629 puan) tarafından

Daha dun aldim cnm gayet guzel memnunuz biz aylardr kullaniyoruz

image

image

image

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 286 göst.
19 Mart 2021 Aile kategorisinde irmakebru (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 4,815 göst.
0 oy
4 cevap 150 göst.
7 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.

377,712 soru

11,304,857 cevap

34,729 kullanıcı

...