0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
tarafından kapalı

Benim 20 aylik bi kızım var ben bitane daha yapmak istiyorum ama bazıları diyor 5 yaşına girsin öyle yap bazıları sütten kesilsin öyle yap hemen diyor yani aralarında fazla yas farki olmasın diyor bende napcam bilmiyorum yaaa kocam desen oda şuan hiç istemiyor delircem :Dddd

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

11 Cevaplar

0 oy
(22,072 puan) tarafından
Bence biraz buyusun canim oyle yap hem sana da kolaylik olur 
(91 puan) tarafından
Aynen canım öyle yapcam  düşündüm de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ikı çocuk bakmayı gözün kesiyor maddı sıkıntınızda yoksa eşini ikna et yap canım 
(91 puan) tarafından
Vazgeçtim 4 yaşındayken yapcam o zamana kadar ikna ederim heralde :d
0 oy
tarafından
Bence kızın daha küçük 2 tane çok zor oluyor cnm yinede sen bilirsin 
(91 puan) tarafından
4 yaşına gelsin öyle yapcam canım ortasını buldum :)
tarafından
Hayırlısı olsun cnm benim
0 oy
(12,754 puan) tarafından
3 e girsin de öyle olsun. Şimdi 5 i beklersen anaokulu 1. Sınıf zorlanirsin küçük bebekle hem o da az büyümüş olur
(91 puan) tarafından
Evet haklısın 3de hamile olsam 4de doğururum rabbim nasip ederse
0 oy
(7,196 puan) tarafından
3 çocuğum var 5 yaşında 3 yaşında ve iki aylık iyiki de doğurmuşum diyorum 
(91 puan) tarafından
Masallah Allah analı babalı büyütsün , Allah bağışlasın  canım :)
(7,196 puan) tarafından
Amin cümlemizin inşallah
0 oy
tarafından
Cesaretine maşallah bende arada yaş farkı olması diyenlerdenim önce kızın sana babasına doysun daha çok küçük 
(91 puan) tarafından
Aynen canim 4 yaşına girsin öyle en hayırlısı  :) cesarete gelince benim çocuğum çok sakin masallah herkes diyor ilk cocuk sakın olunca 2.yi hemen yapmak istersin tabi diyor bu sefer 2.si çok miz miz olur diyorlar amann 4 yaşına kadar yapmam bende napim kocamda şuan istemiyor zaten :D
tarafından
Benim kızımda 16 aylık ama çok yaramaz keşifci bir bebek dağıtmayı seviyor o yüzden korkuyorum valla birde hamileliğim çok zor geçiyor eşime kalsa zaten bir çocuk ideal hakkımızda hayırlısı ☺️
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Yaş farkı gayet iyi doğurana kadar 3 yaşına yaklaşcak çocuk bakalım hemen hamile kalcam mı bide o var 5 yaş bana göre çok fazla 
(91 puan) tarafından
Aynen canım 3 yaşında hamile kalmaya caliscam 4 yaşında da dogurmayi işte öyle düşündüm rabbim nasip ederse inşallah olur tabi
0 oy
tarafından
Hakkından çıkacağını düşünüyorsan şimdi düşün 
(91 puan) tarafından
4yasinda diye karar verdim iyiki bu postu açmışım valla çok güzel cevaplar aldim :)
tarafından
İyimiş canım en iyisini sen bilirsin tabi
0 oy
tarafından
Yas farkı olmasndan zıyade maddı manevı hazırsanız ıkıncıyı dusunun bnce
(91 puan) tarafından
Biraz zaman geçsin diye karar verdim canım  yorumlar sayesinde sagolsunlar:)
0 oy
(144 puan) tarafından
Yasin genç ise bekleyebilirsin rahatlığın icn canm.ama suda var bı kaç yıl sonra daha rahat olursun ikisi birden büyür.benm yaşım 31 oğlum 21 aylık karnımdaki 13 haftalık ben yaşım geciyo diye arada yaş farkı koymak istemedim bide tam rahata erdim diyecem bu sefer ikincisi olacak zaten oğlum evde sıkılıyor malum hastalık salgın dışarı cikaramiyorz da pek.en azından kardeşi olsa aralarnda 2.5 yaş olur birlikte oynarlar diye düşündüm.
(91 puan) tarafından
İşte bende öyle düşünmüştüm sonra 4 yaşına girdiği zaman yaparım dedim hatta 3 yaşında hamile 4 yaşında doğum diye düşündüm  :)
0 oy
tarafından
Sabrın varsa yap yoksa bence bekle :) çok sabırlı bi insandım 2 çocuğu üst üste yaptım sabır mabır kalmadı. 
(91 puan) tarafından
Hahaha bende sabirliyimdir canım ama bi yere kadar :Ddd 4 yaşına gelsin öyle diye karar verdim :)
tarafından
Ya her yaşta sıkıntı olacak ta yine Rabbim kolayını versin,
(91 puan) tarafından
Amin canım amin bütün "Anne" ve babalara versin :))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 239 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Hifanurun annesi (1,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
20 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Asliiada41 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 379 göst.
0 oy
2 cevap 69 göst.
20 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Zeynep dincer (770 puan) tarafından soruldu

374,649 soru

11,206,313 cevap

34,507 kullanıcı

...