0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde (316 puan) tarafından
Kızlar benim üst komşum rezil bir kadın çünkü ne desem laftan anlamiyor polise şikayet edecem dedim umrunda bile olmadı kadın çok geri kafalı her cumartesi günü halı çırpıyor ama bildiğin bütün kıl tüy toz benim balkonda illallah ettirdi bezdim artık ona birşey demiyorum çünkü desem beni suçluyor bugün cumartesi temizlik günü diyor ya tamam da sadece sanami temizlik günü bnde cumartesi temizlik yapacam ama onun korkusundan valla balkona gidemiyorum çünkü adım atılmıyor kıllardan pislikten afedersiniz ama kocasının oğlunun ayak kılları bile var küçük küçük kıllar yani midem bulaniyor her hafta bu kılları temizliyorum valla kimse halı sirkelemiyor sadece o yapıyor bnde buna sinir oluyorum daha önce her pisliği atardı sigara izmariti külü sofra bezini ama şimdi onları atmıyor ama cumartesi günü de halı çırpıyor işte eşimde de diyor cam takarız sen üzülme diyor en son çare böyle olacak maalesef onun yüzünden ben borca girip çam taktiracam kaç kere. Bina yoneticiye söyledim oda ona söyledi ama yok kadın laftan anlamıyor bir tane kızı var oda aynı valla boşuna dememişler ev alma komşu al diye pislik insanlar yemin ederim

6 Cevaplar

0 oy
(1,703 puan) tarafından
Canim abartıyorsun ne olmuş kadin hali sirkeliyirsa hem c.tesi günü serbestmiş polise desen bile kqdin haklı olir bence 
tarafından
Bence hiç bir gün temizlik günü olmasın hangi devirdeyiz yahu halı çırpmak mı kaldı güzelce süpür koy balkona havalansın diyelim temizlik günü orta kattayım balkonumu yıkadım ee üstteki hop halı çırpıyor olmaz arkadaşlar olmaz
tarafından
Hiçbir şekilde abartmıyor ki haklı sonuna kadar milletin kılı pisliği niye benim balkonuma gelsin
(2,782 puan) tarafından
Valla canım aynısı benimde üst komşum sanrsam senin üst katından kimse sirkelemiyo benim üst komsmda sirkeliyo leş gibi saç kıl küçük küçük sözde süprpde atıyormuş balkona yalan çamaşırlar saç yemek acil soğusun diye balkona koyamyrm sadce küçük kıl çok mide bulandırıcı yani
(316 puan) tarafından
Valla her hafta böyle yapıyor hiç süpürge vurmuyor belli yani vursa böyle küçük kıl olmaz yani
(2,782 puan) tarafından
Banada rüzgar sokaktan getirir diyo
-Reklam-
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Ben sikayet ettim kesti simdi sirkelemeyi insanlar güzel dilden anlamıyor. Apartmanda yaşamayı bilmeyen köyüne dönüp müstakil evinde yaşasın 
(316 puan) tarafından
Valla daha etmedim ama en son edecem bu gidişle sabrım kalmadı yemin ederim ya alt katta insan varmı yokmu umrunda değil gecen hafta cumartesi çamaşırlar asılıydı balkonda görüyor asili bile bile hala çırpıyor
0 oy
(17,592 puan) tarafından
Sen ara zabıtayı Bi gelsin uyarsın anlar o zaman benimkide aynını yaptı zabıtayı aradıktan sonra kuzuya döndü ayşeciiiim halı çırpıcam diye haber eder langırt  iş yapmak yok öyle cezayı yeme korkusundan adam olur 
(316 puan) tarafından
İnşallah buda döner kuzuya ama sanmıyorum çünkü bu kadın kavgacı hemen eve gelir baskina
(17,592 puan) tarafından
Gelsin o kavga ediyorsa sende et haklısın sonuna kadar aşağıda yaşayanlar yukarının kahrını çekmek zorunda değil ya adam gbi gün belirlesin yada köyde yaşasın gitsin
0 oy
tarafından
Balkondan halı çırpma yasak şikayet et bence 
0 oy
(415 puan) tarafından
Sonuna kadar haklısın bence 9 . Katta oturuyorum 3 tane balkonun var üsteki ******* hergun 3 balkondan da birşey çırpıyor saç atıyor geçen kafama silkeledi görmedi beni çıktım diyorum çöp atiyorsunuz birşey silkeliyorsunuz külliyen inkar ediyor diyorum başıma silkeledin . İçi boştu bezin diyor . Allah ıslah etsin hamile halimle yapamiyorum diyorum böyle devam ederse bir ustekine çıkıp bende onun balkonuna silkeleyecem
(316 puan) tarafından
Yemin ederim bnde düşündüm bunu dedim ki gideyim onun üstüne sirkeliyeyim o kadar bezdim
(415 puan) tarafından
Bende balkona çamaşır asamiyorum onun yüzünden çıkıp ofuramiyorum çünkü sürekli pis oluyor sayesinde
(2,782 puan) tarafından
Aynı benim üst kat komşumu anltn canım valla yapmamısm der yemin eder hep bi bahnsi var
(316 puan) tarafından
Ben kaç kere söyledim hatta evinede gittim ama yok hep inkar ediyor ben değilim diyordu ama taki ben onu görene kadar gordum onu oh yaptım dedi bana utanmadan bide diyorki cumartesi günüdür temizlik günüdür
(2,782 puan) tarafından
İyi***k yedin dicn olmicak
0 oy
(220 puan) tarafından
Belediyeyi ara canım. Cimere de yazabilirsin ama araman daha faydalı olur. Zabıtalar gelir kapıya uyarırlar. Ceza keserler akıllanır.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 337 göst.
1 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 479 göst.
25 Nisan 2021 Aile kategorisinde Nehirimm20 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 154 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eda nur (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 506 göst.