0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (1,897 puan) tarafından
Kızlar ilk çocuğumda kanamam yaklaşık on beş gün hafif halde iken aniden parçalı aşırı yoğun bı kanama gördüm dört gün sürdü 

Şuan 15 gündür  ikinci doğum yaptım sezaryenli buda kanamam hafifti ve kesildi şimdi baktım kırmızı kan akmaya başlamış ilk çocukta ki gibi yoğun aşırı kanama olmasından korkuyorum çünkü bana ozaman yaşadığım kanamanın tesadüfen öldürmedigib.soyledi görümcem geçen gün çok zararliymis aşırı kanama buda böyle başıma gelir diye korkum var başına gelen oldumu kızlar cok

Korkuyorum kızlar 

6 Cevaplar

0 oy
(12,910 puan) tarafından
Normal adet olmayasın ?
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yahu nesi zararlı saçmalamasin görümcem bu çok normal parça gelmeside normal pıhtı atiyosun sonuçta lohusalık böyle bişey bigun gelir bı gün gelmez bı anda dolu dolu gelir akşamında kesilir
(1,897 puan) tarafından
Dilk doğumdan iki hafta sonra SONRA Dört gün şırıl şırıl diye gelmişti ilk çocukta oda kanama yaşamissin Allah'twn ölmemiş sin dedi  şuan ikinci doğum yaptım ve
Buda böyle olur diye çok korkuyorum
tarafından
Normal bı durum cnm sezeryanlilar normal doğumlar gibi o anda dünyanın kanını akitmiyolar daha sonra lohusalık döneminde kayıpları oluyo buda çok çok normal benim horumcemde sezeryan oldu birden bire bacaklarından kan aktı sanki düşük yapiyodu dolu dolu doktora gitmiş bu beklenen bişey gayet normal demiş kimi insan bu durumu 40 gün yasiyo sen bu süreçte vajinani temiz tut enfeksiyon kapma cnm geçici bişey merak etme hem ilk bebektede olmuş ve şuan aramızdasin normal bı durum olduğunun aslında sende farkındasın ama görümcen biraz kafa karistirmis
(1,897 puan) tarafından
Bana da herkes içinde kan kalmış normal demişti ama görümcem öyle demedi tehlikeli felan dedi  enfeksiyon kalmamak için dikkat ettim ama birkaç gündür idrar yerim yanıyor napacam domtra mi gideyim
tarafından
Bira daha bekle cnm eğer şiddeti artarsa tabikide git
0 oy
(774 puan) tarafından
Bence normal iki sezeryan oldum ara ara kirk çıkana kadar devam etti kanama 
(1,897 puan) tarafından
Ara ara deil canm o normal benm demek istedim ilk doğumdan iki hafta sonra SONRA Dört gün şırıl şırıl diye gelmişti ilk çocukta oda kanama yaşamissin Allah'twn ölmemiş sin dedi  şuan ikinci doğum yaptım ve
Buda böyle olur diye çok korkuyorum
(774 puan) tarafından
Ne alakası var ölmekle görümcen doktor falan mi canim sezeryanda doğum sırasında içini hep temizliyolar ondan ilk zamanlarda normal doğum yapan insanlara göre daha az kanama oluyor ve sonradan kanamanın çoğalması normal yani korkma
0 oy
tarafından
Bi kontrole git bakalım canım ilkinde de sıkıntı olmış
(1,897 puan) tarafından
Dün gittim dikişlerim alındı doktora soyeldim ilk dogim böyle oldu buda olur da korkuyorum dedim
Yok olmaz olursa gel dedi
tarafından
Bi git bakalım kanama çoksa
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Benim de aşırı kanamam oldu sıkıntı olmadı görümcen seni korkutmuş canım ilk günlerde 4 5 defa değiştiriyordum o derece yani normal bişey korkma 
(1,897 puan) tarafından
İşte bende ilk gün deil kuzum iki hafta sonra aniden şırıl diye bacaklarından parçalı geldi kan dört gün boyunca
0 oy
tarafından

Her dr yapiyor mi bilmiuorim lakin sezaryan doğum sonrası dogumda sonra hemşireler gelip.karnini bastırıyor içindeki pis kanı et parçası birsey kaldı ise bunu temizliyorlar. Temizlenmez ise kadın bunu 15 20 günde kendi atiuor atayan kadınlarda bazılarında rahatsızlık.uaparsa dr ufak bir operasyon ile temizliyor. Böyle olman iyi birsey temizleniuorsun. 

Görünce seni korkutuyor duyma. Çok kortu isen de dr git ultrason ile bakim bilgi veriyorlar

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 30 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 2 ponçik annesi (1,939 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 117 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Selimbebek (941 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
10 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nefertiti (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
24 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lyl (7 puan) tarafından soruldu

377,835 soru

11,309,283 cevap

34,741 kullanıcı

...