+1 oy
269 göst.
Diğer kategorisinde (215 puan) tarafından
Dogunca bebeğiniz çok mu hareketli oldu yoksa sakin mi . Yani alakası var mı acaba cok merak ediyorum çünkü benimki gece uykumdan uyandırıyor daha 21 haftalik

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kurtlu bacım 5 aylık ayaklaari elleri çenesi hiç durmuyo 
(520 puan) tarafından
Kurtlu bacım kısmı çok güldürdü
(215 puan) tarafından
Aynen ya :) sanirim bizimki de .  ozman ne diyelim sağlıklı olsunlar da kartlarını cekicez:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynıydı canım 3 yaşına geldi hala yerinde durmuyor 
0 oy
(12,881 puan) tarafından
Evet hâlâ aynı gece gündüz uyumaz 
(215 puan) tarafından
En korktuğum şey.  Bide özellikle geceleri acayip aktif karnım da gündüz de hareket yakalayacagim diye ugrasiyorum
0 oy
tarafından
Benimki cok hareketli degildi ☺️ simdi de cok sukur sakin☺️❤️
0 oy
tarafından
9 aylık şuan. Kesinlikle durmuyor. Durmuyor. Durmuyor...
(215 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun :/. Karnınız da damı çok yaramazdi
tarafından
Amin.
Evet hiç durmazdı. Karnım acıyordu hareketinden :)
0 oy
tarafından

Kızım çok hareketliydi öyle de oldu ultrasona girince doktor söylüyordu çok hareketli bakalım nasıl zabdedeceksin diye :)

(215 puan) tarafından
Hareket etmesi sevindiriyor ama işte bunları okuyunca da geliyor gelmekte olan diyorum :)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Hâlâ aynı canım. 2 yaşında ama akşama kadar oradan oraya gezer durur evin için de.
0 oy
tarafından
7 aylık olacak canım hala hareketli eli ayağı durmuyor beyefendinin karnımdada öyleydi ayağa kalkıyordu hatta 
(215 puan) tarafından
masaAllah nasil beceeriyordu acaba .
tarafından
Hiiç bilmiyorum ama canımı da çok yakılıyordu giydiğim kıyafetten belli oluyordu tekmeleri o derece
0 oy
(520 puan) tarafından
Hala yerinde durmaz uzun süre birşeyle vakit geçiremez sürekli farklı birşey yapar aktif 28 aylık
0 oy
tarafından

Kendimi gördüm bir an evet hala hareketli 42 günlük oldu bugün. Elleri ayakları durmaz çenesi durmaz habire döner bir de yeni huy çıkardı başıma çişini yapıyor sonra o bez değince ağlıyor , cisinde vs bir sorun da yok hani ondan ağlıyor desem :ermm:

(215 puan) tarafından
Hamileyken çok şekerli yediniz mi . Ben çok aşırı yiyorum acaba ondan da kaynaklanmismidir diye merak ettim
tarafından
Acıyı daha çok yedim sanırım ama babası da aşırı hareketli genetik gibi gibi &-/
0 oy
(206 puan) tarafından
Ya benim kızımda aynı öyleydi öyle hareketi vardı ki bi gün karnımı açıp video çekmiştim herkes bu kız değil kesin oğlan demişti kız çocuğu böyle olmaz fln demişlerdi öyle hareketliydi karnımda. Yani ne zmn tekme atar da babası teyzesi görür diye hiç bejlemiyorduk çünkü her zmn hareket ediyordu :)) şimdi 15 aylık hala öyle 5 dk durmuyor yerinde uyurken bile kıpır kıpır:)
0 oy
tarafından

Alakalı değil bence çünkü benimki hareketli değildi uslu olacak dedim fırlama oldu :D

(215 puan) tarafından
Sizin ki size supriz yapmış. Annemi şimdi rahat bırakayım doğunca görüşürüz demiş:)
0 oy
tarafından

Valla benmki çok hareketliydi özellikle geceleri :) şuan gece kuşuyuz geceleri uyymuyo :)

(215 puan) tarafından
Ay işte  aynı benn.  Karnımın sallantisina uyanıyorum resmen. Sanki inşaat yapiyor icerde
tarafından
Evet aynı valla bide çalışıyodm ben hamileyken iş yerinde ayakta uyuduğumu bilirim :)
0 oy
(2,593 puan) tarafından

Hamileyken de çok hareketliydi 17 aylık oldu fırtına gibi :)

0 oy
(4,431 puan) tarafından
Benim ilk kızımin hareketleri son aya kadar belli belirsiz dinbincikti mübarek ilk doğduğu günden beri el ayak durmuyo kıpır kıpır bu kızım içerde bildiğin dumbelek çalıyor eğer doğunca da öyle olursa düz duvara tırmanir gibime geliyor:)
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Of off kurtlu bes dakka durmazz sipa
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Ben 2side cok harektliydi.kziim 3 yasinda asssla yerinde durmuyor.oglumda 3 aylik o eller ayaklar hic sabit durmuyor.
0 oy
(544 puan) tarafından

Evet canm çok hareketliydi karnım da doğunca da öyle şuan 15 aylık koltuklarin tepesinde geziyo:ermm:

0 oy
tarafından
Hareketli canım :) 
0 oy
(7,608 puan) tarafından
Benim kızın hareketlerini çok zor hissederdim. Üstelik ilk hareketini de 21. haftada hissettim. Bebeğim bir doğdu el ayak hiç durmuyor. Şimdi de 1 yaşına girdi. Bezini zor bağlıyorum bence onunla hiç alakası olmuyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 133 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde Yasemincee (1,126 puan) tarafından soruldu
+2 oy
17 cevap 403 göst.
0 oy
5 cevap 429 göst.
3 Şubat 2020 Diğer kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 454 göst.

377,144 soru