0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (230 puan) tarafından
Kızlar merhaba şok marketin ankastre setini kullanan var mı aranızda yani rengi siyah olduğu için bide bilmediğim içi ben istemedim eşim de o uygun dedi diğer yerlerde 5 bin altı yok dedi onu alacam dedi aranızda kullanan var mı 

4 Cevaplar

+1 oy
(3,151 puan) tarafından
Geçen cuma bime Kumtel marka gelmişti cam ankastre beyaz renk eltim aldı yeni eve çıkıyor. Gayet güzel valla hiç gerek yok 5 6 bin vermeye. Bazı bimlerde kalmış bence bı bakin ordan alabilirsiniz şoka gelen hem markasız hem kalitesi Kumtel gibi olmaz bence Kumtel bilindik en azından 
(230 puan) tarafından
Eşimin arkadaşı şok da calisiyor oda eşime demiş ki kumtel den şikayet var ama biz 1 yıldır alpina satıyoruz hiç şikayet gelmemiş
(3,151 puan) tarafından
Valla bilemedim yani ben kullanmadığım için ikisini de görün siz seçin o zaman kendisi ordan satış yapmak için övüyor da olabilir iyice araştırın ona göre tercih yapın madem daha mantıklı
(230 puan) tarafından
Valla cnm kararsız kaldım bende eşime dedim belki orada çalışıyor diye söylüyor dedi benim.dostum dur niye bana gerçeği söylemesin bende kaldım öylece
(3,151 puan) tarafından
Valla bu devirde para dosttan kazanılıyor canım öyle düşünmesin bence hani dost kazığı diye de bişey var prim için vs kendi çalıştığı yerdeki ürünü satmaya çalışır alırsınız pişman olmayın diye diyorum yarın bı gün sorun çıkarsa servisi vs var mıdır hanigi markaya bağlıdır hiç duymadım ben yani ama kumtelin bı adı var eltim mesela aradı alınca ertesi gün gelip kurdu servisi 2 yılda garantisi var. Hani iyice araştırın siz yine de bi
(230 puan) tarafından
Haklısın canım inan aynen öyle Bi bakalım artık
(3,151 puan) tarafından
Hayırlısı olsun güzel günlerde insallah
-Reklam-
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Şok değilde bim den almıştık biz ama siyahiydı aldık memnunum kumtel marka gayet güzel fırını ocağı beğeniyorum ama gidip bimdeki yetkili ile konuşunca isteğe göre beyazda getiriyorlar mış bizde yeni öğrendik orda çalışan bi tanıdık vardı form doldurunca getitiriyorlar mış 
(230 puan) tarafından
Hmm anladım canım ya eşime de dedim işte bimden beyaz alalım diye onun arkadaşı sok ta çalışıyor kumtel den şikayet var diyor ama sok taki 1 yıldır alpina satyorlarms şikayet yokmuş
(1,397 puan) tarafından
Şokta varsa form doldurup getirtme o şekilde yapıp beyaz getirtin sizde
(230 puan) tarafından
Bi sorayım ben
0 oy
(5,680 puan) tarafından
Anneme aldık alpina marka geçen sene çok memnun fırınıda çok güzel pişiriyor 
(230 puan) tarafından
Ayy gerçekten mi cnm biraz içim rahatladı bu yorumu görünce
(5,680 puan) tarafından
Siyah onunda tek sorun çok kir belli ediyor başka sorunu yok..
(230 puan) tarafından
Sağol cnm
0 oy
(118,318 puan) tarafından
sakin siyah alma siyah gorsellikte iyi ama kullanisli degil pisman olursun
(230 puan) tarafından
Bende siyah istemiyorum zaten eşim tutturdu onu alacam diye

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 197 göst.
0 oy
0 cevap 22 göst.