0 oy
1,579 göst.
Diğer kategorisinde (888 puan) tarafından
Mesela maddi manevi durumlariniz nasil eşleriniz ne is yapiyor kiradamsnz kendimi soylim esik fabrika çalışanı durumumuz orta halli kirada değilim 

76 Cevaplar

0 oy
(2,882 puan) tarafından
Allaha şükür durumumuz iyi ama suan kira da yız. Kredi cekmeden ev almak ıcın para biriktiriyoruz. Nasipse seneye bu zamanlar evımız olacak ınsallah. 
-Reklam-
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Orta halli  diyebilirim  evimiz kira arabamız war  eşim  askeri personel  borçlar  bitince inşallah  ev alacağız  tabi  yine  4 5 sene war:)
0 oy
(802 puan) tarafından
Eşim dekorasyon işi yapıyor ev aldık memlekete ama İstanbul'da oturuyoruz kiradayiz 1500 nasip olursa burdada almayı düşünüyoruz orta halı durumumuz çok şükür borcumuz falan yok 
0 oy
(9,283 puan) tarafından
Kıradayız arabamız yok 27 28 aylık kızım var bı tane.Eşim mühendis 6 bin alıyoruz ama yetmiyo.Araba almaya cabalıyoruz inşallah helal yoldan alabılırız.
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Kirada değiliz babam ev aldı öyle evlendik durumumuz çok şükür .. en önemli olan sağlık evde huzur en büyük zenginlik
0 oy
(1,763 puan) tarafından

Esim uzman cavus

Ben calismayi birakan bir hemsireyim

Kiradayiz

Borcumuz olmasa gelirimiz iyi ama her ay 6 bin tl kredi oduyoruz bitince rahatlayacagiz 

Sadece bi arabamiz var ev almiyoruz zaten esimin gorevi neticesiyle surekli araba modeli yukselterek o sekilde yatirim yapiyoruz
0 oy
(410 puan) tarafından
Eşimin ailesiyle birlikte oturuyoruz 3 kişi çalışıyor asgari ücret eşim dahil kendi evimizi de kiraya verdik bir süreliğine başka bir yere taşınmak istediğimizden şuan durumumuz iyi çok şükür.manevi olarak ta eşim ve çocuğumla gayet güzel geçiniyoruz.Rabbim hiç bir yuvada huzuru eksik etmesin bizlerinde.
0 oy
(879 puan) tarafından
Eşim güvenlik görevlisi evimiz kira değil şükür eşim firindada çalışıyor bazen çağırırlarsa arada para atıyoruz bankaya böyle iyi diyelim rabbim bunun gerisinde koymasın 
0 oy
(11,508 puan) tarafından

Eşim öğretmen ev kendimizin şükür ben de çocuk gelisimcisiyim şu an bebek var ben çalışmıyorum şükür durumlar güzel su anlik

0 oy
(812 puan) tarafından
Asker çok şükür iyi cnm 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Eşim öğretmen.... Evimiz, arabamız var, biraz bitikmişimiz var... Şükür geçiniyoruz.. Bu arada 6 kere da tüp bebek yaptırdım (1 ev parasında öyle gitti) allahım şu zor zamanlarda olmayanlara da versin... Kimseyi kimseye muhtaç etmesin inşallah. İçindede bizleri
(2,323 puan) tarafından
Şimdi çocuğun var mı peki canım. Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşaAllah isteyen herkese nasip etsin.
(1,106 puan) tarafından
Evet canım 11 sene sonra kızımı aldım kucağıma rabbime binlerce şükürler olsun. 18 aylık papatyam
(2,323 puan) tarafından
Ay çok sevindim Allah bağışlasın canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşaAllah. ❤️
0 oy
(8,227 puan) tarafından
kıradayız esım suan askerde bıyerde calısmıyo geldımı bı ıs bulur
0 oy
(3,241 puan) tarafından
Evimiz arabamız  var cok şükür  birazda borcumuz var ama esim ödüyor şükür her halimize
0 oy
(2,597 puan) tarafından
eşimde bende çalışıyoruz henüz evimiz yok arabamızı yeni sattık biraz daha üstünü almak için onuda ileride inşallah ev için kullanacağız orta halli gidiyoruz bugünümüze şükür
0 oy
(16,708 puan) tarafından
Bizde orta halli. Kendi evimde oturuyorum kirada da bi evim var. Esim köy koruyucu ek olarak markette çalışıyor 
0 oy
(4,059 puan) tarafından
Manevi cok şükür ama maddi olarak da birikim yok sıfır a sifiriz 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ev kira durum normal ama eşimden evlendigime her gün pişmanım en onmli zenginlik huzurlu mutlu bir yuva keşke tek sıkıntım geçim sıkıntısı olsa cnm
0 oy
(657 puan) tarafından
Kiradayız borç var bir kaç ayı kaldı biterse düzelicez inşallah 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Kiradayız 1400 tl oldu. Eşim tekstilci son ütücü, allaha şükürler olsun geçiniyoruz 
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Aynen canım benim gibisin ben çalışıyordum başka yere görevlendirmem çıktı bıraktım mecburi yol uzundu 5 aydır işsizim eşim fabrikada çalışıyor kirada değilim 5 aylık hamileyim şükür geçinip gidiyoruz  orta halli

İlgili sorular

0 oy
110 cevap 1,578 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 00Melikeee (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 129 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mutluyum (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
72 cevap 741 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 00Melikeee (684 puan) tarafından soruldu

397,291 soru

11,882,436 cevap