0 oy
974 göst.
Moda kategorisinde (548 puan) tarafından

imageiyi akşamlar arkadaşlar yine ben.bu takımı arkadaşım hediye aldi bebeğimin ilk hediyesi nasipse doğumum Aralık ayında olacak Allah'ın izniyle.Hastane çıkışında giydire bilirmiyim uygunmu yani.Nasil olur sizce?

10 Cevaplar

0 oy
(3,149 puan) tarafından
Güle güle giysin canım bebegin inşallah tabiki uygun sen uygun görmüşsen
tarafından
Allah senden razı olsun rabbim güç  kuvvet versin sana ki yardımın daim olsun ❤ kimsesizlik eminim çok zordur
(548 puan) tarafından
Kadinda para vardi ilk baslarda ailesi o adamı istemedi bende dedim kızım paran için kız o kadar çok seviyorduki kör olmuştu ee para vermemeye basladi ailesi para bitince kapı önüne kondu.sukur kız toparlarladi calisiyo adam ve ailesi sefil durumda.ama kızda hasar var dahada psikolojik yardim aliyo
tarafından
Allah yardımcısı olsun inşallah çok daha iyi olur mazlumun ahi kimsede kalmaz allah o haricinde cezasını versin tezelden
(548 puan) tarafından
Amin gülüm Allah'ım ömür verdiği surecte yardımcı olcam ben arkadaşıma onun gibi mağdur kadinlara gucum neye yeter yardımı esirgemem.benimde burda kimsem yok zor durum
(548 puan) tarafından
Ben duydum kafayı yedim resmen ve o sirada kıza yasak koyuyolar ki benle gorusmesin onlar beni bilir ortalığı yıkarım.dusunuyorum tekim 3 görümce kayınpeder eş kaynana baski yapmiyo garibim beni ariyamiyor mecbur boyun egdi .Allah'ım bizleri kötü insanlardan korusun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biraz buyuk gibi sanki
(548 puan) tarafından
İlk gebeliğim pek fikrim yok ondan sorayim dedim
tarafından
Yani etiketi falan varsa orda kac aya uygun oldugu yazar canim 0-3 yaziyosa olur tabi dogduklarinda el kadar oluyorlar ondan dedim yoksa cok şık ve guzel
(548 puan) tarafından
Hiç bakmadim bakarim.ilk ya heyecan heves karıştı bir birine daha 3 ayım var nasipse çok sağ ol canım iyiki dedin pek bilgim yok
tarafından
Rica ederim ALLAH sag salim kucagina almayi nasip etsin
(548 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun canım benim
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Bende bunun beyazini giydirdim kizima üstünde kendi adi yaziyordu ama olur bence icine zibin corap ustune de tulum sapka eldiven olur. Ama ebeye verme bunlari ona baska takim ver cunku kirleniyor o kiyafet hemen odaya gelince biraz silip oyle bunu giydirirsin.
(548 puan) tarafından
İlk gebelik doğru doğuma 3 ay var ama.hic bir bilgim yok ne alinmasi lazim yanıma.kac takım almak lazim bebeğe
(3,151 puan) tarafından
Sezeryan mi normal mi olucak benim sezeryandi 3 tane bu sekilde tulum almistim 1 tane de alt ust takim aldim o takimi ebeye verdim zaten pislendi hemen giydirdikleri icin diger 3 tane tulu da odada kullandik 2 gun boyunca. Ic zibin ve corapta yine 4 tane koydum her kiyafete gore. Yalniz tulumlarin icine patikli pijama giydirsen daha iyi olur ben temmuz sonu dogum yaptim yinede soguktu ebeler kizmisti sadece tulumla usur klima vs oluyo diye tekrar almistik evden. Onun disinda 2 tane battaniye ve 5 6 tane agiz mendili al bebise. Bez ben 15 tane almistim ama hepsi bitmedi bazilarina 20 bile yetmiyor onu sen belirle evin yakinsa tekrar getiren olur fazla almana gerek yok o zaman.
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Tabiki giydir neden olmasinki canm 
(548 puan) tarafından
Allah giydirmeyi nasip etsin daha 3 ay var Allah'ın izniyle ama bende bı heyecan heves anlatamam
(3,798 puan) tarafından
Normaldır canm bende oyleydim insallh hayirlisiyla al kucağina Allahin izniyle canm
(548 puan) tarafından
Amin inşallah Allah seninde yavrunu bağışlasın
0 oy
tarafından
Canım benim de vardı bunun beyazi giydirmediler düş alınca giydirirsiniz bunu dediler başka giydirdiler 
(548 puan) tarafından
Amin canım benim.Dogru zaman uçup gidiyor.allahim isteyen her kese nasip etsin inşaallah bebek bekleyenlerde sag salim kucaklarina alsınlar.Allah razı olsun gülüm
tarafından
Aminn canım benim ne demek senden de razı olsun ❤
(548 puan) tarafından
Var olasın inşallah ❤
tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
(548 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤。◕‿◕。
0 oy
tarafından
Hepsi büyük oluyo zaten boyuna göre zor oluyo biraz :) ama rengine bitttimmm 
(548 puan) tarafından
Çok sağ ol canım arkadaş aldi heves etmiş oda giydirmek nasıp olsun inşallah
tarafından
Amin canım inşallah
(548 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(365 puan) tarafından
Rabbim kucagina aldığım günleri nasip etsin canim❤ biraz büyük gibi duruyo bide aralıkta dogcak diyosun sanki usur bebis onun içinde sen gene bunu yanına al ama hastane çıkış setleri oluyo 10 ne bilim 7 li falan onlardan giydir albiliyosan☺ bide ilk gebeligin galiba yorumyorumlarda gördüm bilgisizim diyodun ben 2. Dogumumu yapicam insallah ekim kasım gibi ben kendinden soyliyim sana çantaya koycaklarimi☺

2 tane hastane çıkış seti  2 tane alt üst takım Battaniye    Şapka eldiven çorap  3 4 tane zibin 

15 20 tane bez (ben sezeryan olucagim için hastanede uzun kalicam) Islak mendil Ağız bezi aklıma gelen bunlar şimdilik canim umarım beni yanlış anlamamissindir ☺ sağlıkla al kucagina pasanı❤
(548 puan) tarafından
Amin kuzum Allah'ım seninde bebişini sağ salim kucagina almayı nasip etsin inşaallah.aynen ilk gebeliğim pek fikrim yok YouTube da bakiyorumda kimi fazla şey aliyo kimi az anlayamadim.giysisi çok daha annemler getircek nasipse.olmadi alırım.Yok canım benim nie yanlış anlim Allah razı olsun skrinladim mesajini aklimda bulunsun.Senjnde bebişin sağlıkla bereketiyle gelsin inşallah
(365 puan) tarafından
Amin canim benim bende ilk bebegimde  senin gibiydim herkesin dediğine bakıyorum internetten araştırıp duruyodum ama öyle abartilcak bisey yok en onmli olan şeyler bebegin kıyafetleriyle bezi falan onlar olsun gerisi zaten her türlü hallolur merak etme ❤
(548 puan) tarafından
Dimi her kes bı şey diyo kafa dağılıyor tabi.3 ay var daha ama bı heyecan bı heves sorma.Allah razı olsun ❤
(365 puan) tarafından
Amaan kiz 3 ay dediğin ne bi bakmissin zaman geliiip geçmiş yavaştan çantanı hazırlanmaya basla ani bisey olursa cantan hazırda olsun nolut bilmez bebklerin durumuna ☺
(548 puan) tarafından
Dimi bide tek basimayim eşim anlamaz en iyisi hazirlim.koyim kenarda dursun kendime bebeğime.benim ne almam lazim kaç tane pijam ya gecelik
(365 puan) tarafından
Valla canım ben sezeryan oldum 4 gün kaldım hastanede yanimda 3 tane götürdüm ikisi boydan biri pijama takımı pijama takımını hiç giyemedim sezeryan yerime gelcek diye o iki gecelerinde sadece birini giydim üstümü çıkarıp giyinirken çok zorlaniyodum çünkü sende gene iki tane gecelik al ondan emzirebilmen için düğmesi olsun bol rahat bisey olsun gecelik dışında kısa olucak senin doğumun üstüne yelek tarzı bisey al usutem kendini cocuga gaz yapar 1 2 tane çorap al emzirme sütyeni rahat bol iç camasiri falan al
(365 puan) tarafından
Islak mendil (✔)
Bebek bezi (✔)
Hastane çıkış seti (✔)
Battaniye (✔)
Eldiven (✔)
Şapka(✔)
Çorap (✔)
zıbın ()
Tulum ()
Alt üst takım ()
Bebek yastığı (✔)
Ağız bezi (✔)
Pişik kremi(✔)
Göğüs pompası (✔)
Anne çorap (✔)
Emzirme sütyeni ()
Sabahlik yada şal (✔)
Loğusa camasiri ()
Terlik (✔)
Göğüs pedi (✔)
Hasta pedi (✔)
Emzik  (✔)

Liste eksik biraz tabi bende yavaş yavaş yapıyorum benim listem bu belki sanada yardımı olu4 canim ❤
(548 puan) tarafından
Allah bin kere razı olsun kuzum bunuda çektim tabi yardımcı olmazmi.Allahim yar ve yardımcın olsun inşallah ❤❤
(365 puan) tarafından
Seninde insallah canim benim kafana bisey takılır falan mesaj atabilirsin konuşuruz ❤ rabbim seninde yardimcin olsun sağ saglim bu avazda alırsın paşani insallah kucagina ❤❤
(548 puan) tarafından
Çok sağ ol valla o kadar yardımcı oldun ki tek başımayim bilgin için çok teşekkür ederim Allah razı olsun.Amin Allah sağ salim kucagina almayı nasip etsin inşaallah ❤❤❤
(365 puan) tarafından
Amin canim allah senden de razı olsun ❤
(548 puan) tarafından
Amin kuzum cumlemizden inşallah
0 oy
tarafından
cok seker ya minik adam olur neden olmasın ki
(548 puan) tarafından
Cok sağ ol teyzesi o kadar heyecanliyim ki
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Güzelmiş canım giydirebilirsin tabi ki gülle güle kullansın prens :)
(548 puan) tarafından
Sağ ol gülüm Amin Allah razı olsun ❤
0 oy
(2,351 puan) tarafından

Giyilir canm guzl bi takim . Rengi daha cafcafli olabilrmis ama siyahta olur nie olmasn :)

Bu arada yotumlarda okudm senle gurur duydum ve seni faworilerime ekledm seni cok sevdim suan

Arkadasina bi kadin olarak gucun yettgince sahip cikman onur verici..

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 94 göst.
0 oy
6 cevap 94 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde İremcan (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
0 oy
6 cevap 128 göst.
1 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selimin annesi (8,848 puan) tarafından soruldu

374,650 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...