+1 oy
777 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından
Kizlar esimin buyuk kizi 13 yasinda bizimle yasamaya basladi suan cok iyiyiz allahim bu huzurumuzu bozmasin diye cok dua ediyorum mutlu mesut yasayalim icime kin nefret sokma yarabbim. Kizlar evimizin huzuru kacmasin diye edecegimiz bir dua falan varmi 

16 Cevaplar

0 oy
(4,583 puan) tarafından
Allah mutluluğunuzu daim etsin canım. Bakara suresini açabilirsin veya okuyabilirsin.
-Reklam-
0 oy
(119,070 puan) tarafından
karsilikli saygi ve hosgoru o ergen sen ablasisin ergence tavurlari oldugunda gormezden gel ☺ bebegin olursada onu dislama gul gibi gevinirsiniz
(166 puan) tarafından
Insallah canim ya cok korkuyorum onu kircak birsey yaparim diye benim de basimda uvey anne var bize etmedigini birakmadi onun gibi olmak istemiyorum
0 oy
tarafından
Duayı bilmem ama onun bir çocuk olduğunu ve bir hatası olduğunda büyütmemen gerektiğinin bilincinde olursan bı sıkıntı olmaz Allah'ın izniyle
(166 puan) tarafından
Insallah insallah
0 oy
tarafından
Rabbım ağzınızın tadını bozmasın inşallah canım 
(166 puan) tarafından
Insallah :))
tarafından
Biraz anlayışlı ol yeter iyi cesaret evlenmişsin valla benimde üvey kızım var biz baya sorun yaşadik birgün karşıma alıp açık açık konuştum ben böyle yapamıyorum diye o günden beri iyiyiz çok şükür
(166 puan) tarafından
3 tane kizi var esimin bi tanesi daha yeni yanimizda yasamaya basladi
0 oy
tarafından
Rabbim daim etsin canım inşallah 

Bakara açabilirsin evde 
(166 puan) tarafından
Amin insalah
0 oy
(7,347 puan) tarafından
Allah mutlu etsın ısallah 
(166 puan) tarafından
Insalah
0 oy
tarafından
özel değilse annesinde neden kalmıyor merak ettim
(166 puan) tarafından
Okul okuyo diye babasi yanina aldi annesi arkasinda dolanamiyo
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah bozmasın canım
(166 puan) tarafından
Amin insalah
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Rabbim bozmasın inşallah canım bakara Süresini açabilirsin evin içinde hergün 
(166 puan) tarafından
Insallah
0 oy
tarafından
Bende bosandim suan evlenmeyi asla dusunmuyorum ilerde hayat ne gosterir bilemem evlendigim insanin cocugu olursa kendi cocugumdan ayirmam ama kendi ayirirsa bnde kendi cocugumu her zamn onde tutarim insallah huzurunuz bozulmaz
(166 puan) tarafından
Ya hic bi sorunumuz yok kiz ne annesine benim lafimi eder ne bana annesinin ama iste bu huzurumuz bozilmsindan korkuyorum
tarafından
İnsallah bozulmaz araniz canm
0 oy
(14,955 puan) tarafından
Bol bol olumlu şekilde dua etmek lazım. Allah'ım huzurumuzu bozma kin verme demek yerine Allah'ım huzurumuzu artır, birbirimizi daha çok sevdir, kalplerimizi isimdir demek lazım. Olumsuzu anmamak olumluyu çağırmak lazım duada bile
(166 puan) tarafından
Herzaman dilimde allahim kalbime kotuluk verme diye
(14,955 puan) tarafından
İşte olumlu şekilde dua etmek bizi de olumluya iter onu demek istiyorum. Allah'ım kalbime her zaman guzellikler ver şeklinde dua etmek bilincaltimizi da olumlu etkiler.
0 oy
tarafından
Her gün evinde bakara suresi ac ve evini özellikle kapı eksiklerini alt üst yan sirke ile sil rabbim  pis nefisleri evinden uzak etsin huzurunuz daim olsun 
(166 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(12,915 puan) tarafından
Rabbim daim etsin canım
(166 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(1,037 puan) tarafından
İnşallah mutlu huzurlu bir yuvanız olur .kuzum o çocuk alttan al takılma dediklerine öz annesi gibi sev onu lütfen .okadar zor ki üvey anneyle yaşamak bazen çok kotu davraniyorlar sen onlar gibi olma sende üvey anneyle buyumussun en iyi sen anlarsın onu 
(166 puan) tarafından
Evet basimizda oyle bi kadin varki allah islah etsin onu hepimizi mahfetti hayatimizi allahim beni onun gibi etmesin diye cok dua ediyorum
(1,037 puan) tarafından
Allah sana sabır guc versin kuzum evinde huzur bereket olsun
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Rabbım huzurunuzu daim etsin
(166 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
tarafından
O kız benım ıste bende oyle büyüdüm Rabbıme şükürler olsun ki ıcınde merhamet olan bırıyle evlendi babam ve öz ablam olsa o kadar sevmeyeceğim bırını hayatımıza soktu Anneme anlatamadığım seylerı ona soyledım, ne eksıgım varsa gıderdı her derdimde yanımda oldu, o daha küçük ergenliğe gırıcek duymak ıstemedıgın şeyler soyleyebılır hep küçüklüğüne ver büyüyünce sana dost olucak 
(166 puan) tarafından
Insallah ya ben ne derse onu aliyorum ne isterse onu yapiyorum hic kotu bi kelime kullanmadim mutlu olmasi icin elimden geleni yapiyorum allah var kizin bana karsi hic bi kotu kelimesi yok allah da bozmasin aramizi
tarafından
Sen onu kendı evladın gıbı gör ne isterse almak degıl aklına yatmayan seylerı söyle mesela gönlü olsun dıye yapma sadece, o zaman aranızda kalıcı bır bağ olur ınan

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,187 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 2,892 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 200 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Acvbn (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 387 göst.