0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (373 puan) tarafından
Kızlar kocam calsiyor  bana arda harçlık veriryor onun haricnde para vermiyor bugün 50 lira istedim saçımı boğmak icn  ne bu her gün  her gün 50 lirami istenir senin gözün doymuyor hep para para bagridi cagrdi kızdı  çok zoruma giti bekarken asla kismye muhtaç olmadızdim para onun die canı isteyince veriyor çok şükür casliyor bişi ihitayvimz yok durmuz kotu değil ama böyle yapamsi çok zoruma gdiyor bana aç gozlusun hep para istiosun dio 2 yaşında oğlum var onu Kore'de verip calsmak istiyorum lise mevzuyum ne işler yapa bilirim part time olan işlerden

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ah kuzum Allah yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(3,551 puan) tarafından
İstediğin her işi yaparsın. En kötü bir firmaya gir çalış. Eti nestle Ülker vs gibi. Merchandiser olarak çalış. 
(373 puan) tarafından
Onalr kaç saat calstiyor
(3,551 puan) tarafından
Sabah 9 akşam 6 ama sabit değilsin. Market market geceksn.belli baslı bir kaç market verecekler sana birde saat ayarlayacajlae.sabah şurdan sonra suraya geç gibi. Öyle.. Güzel iş ama sıkmıyor
0 oy
tarafından

50 lirayımı çok görmüş sana valla bu zamanda 50 lira olmuş 5 lira hiçbişey alınmıyo 

(373 puan) tarafından
Öyle tabi veriyor bana arda para ama yetmio anltliyorum yok dio o parldan al kendine dio onlar anca eve yetio
0 oy
(5,268 puan) tarafından
Bende çalışmak istiyorum bekarken çalışıyordum çocuk olunca eve hapsoldum psikolojim için çalışmaya sosyal olmaya ihtiyacım var ama kreşede veremem ya 2 yaş küçük bence
(373 puan) tarafından
Kimsem yok ki bırakın biri olsaydı ailem burda oslaydi birkrdim onalra
(5,268 puan) tarafından
Benimkiler var ama bakamazlar çok hareketli Bi oturmaya gidiyoruz yoruluyorlar öyle sürekli bakcak kimse yok Vala yinede sen bilirsin kocan senin ihtiyacını görmek zorunda. Ben kredi kartının birini aldım sırf bu harçlık ver bilmem ne olayıyla ugrasmamak için çünkü bazen üstümde nakit yok cart curt diyo sinirleniyodum
0 oy
tarafından
2 yas çok ufak.  Tam ilgi dönemleri hakkınızda hayırlısı olsun 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Evden işlerde güvenilir değil o yüzden tek güvenilir olan bildiğim tütün sarma işi var yani parası az ama yapan tanidiklarim vardı ordan biliyorum çünkü kreşe vermek de hem maddi hem manevi olarak seni zorlar daha küçük evin ihtiyaclarini kendisi alsın o zaman sen para isteme az daha büyüsün idare edekoy
0 oy
(4,067 puan) tarafından
İnternet te aktfsen çevren vrsa komsyonlu satış yapa blrsin Bn öyle yapıyorm mesla öyle çok deli pralr kazanmıyrm amadamlaya damlaya göl olr dyorum onn dışında takı yapp satmaya çalşyorm yne İnternet üzernden

El becerin varsa örgü faln yapablrsn 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 334 göst.
9 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 42 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde My life (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 44 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,404 puan) tarafından soruldu

378,000 soru

11,314,157 cevap

34,753 kullanıcı