0 oy
148 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Arkadaşlar bebek arabam var ama minibüse binmekte ,apartmanda taşımakta faalan zor oluyor .Kucağıma alıp taşımak daha zahmetsiz.Apartmanımız asansörlü değil .Mininüsler bazen uyuzlkk yapıyor.Şu soğuk havalrda bir yere gitmemiz gerektiğinde ( 3 aylık bebek) sıkıca giydirsem,tulum hırka vs.giydirip çıkartsam olmaz mı?
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

9 Cevaplar

0 oy
(942 puan) tarafından
Ay bilemedim ki iyice battaniye sar soğuk hava almasın kucagindaysa 
tarafından
Şapkası var ağzını da kapatıyorum atkı gibi birmşeyle
(942 puan) tarafından
İyi annesi sensin bebişim. Enniyi sen tanırsın bebeğini. Neyde hasta olur bilirsin. Hasta olmaz inşallah Yavrucuklarimiz
tarafından
Geçen taksiler almadı mesafe kısa diye , minibüsler hem zor hem de mırın kırın yapıyor.Teşekkürler cvp için
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım ben hiç araba almadım daha çıkarken kalın giydirip kanguruya koyuyorum öyle daha rahat oluyor
tarafından
Kangurum yok.Kanguru bebeğin ağırlığını hafifletiyor mu ? Ben omzumda 6 8 kilo bir şey taşıyamam diye almadım.
tarafından
Vallahi canım ben hissetmiyorum bile kucakta taşımaktan daha iyi oluyor benim için hem benim minik kuşum da çöm seviyor
tarafından
Hmm , e ben de alayım madem:)) Bebek arabası çok zor. Minbüste de zor taksiler zaten kısa mesafe almıyor.
0 oy
tarafından
Olur canım neden olmasın herkesin bebek arabasi yok sonuçta araba kullanmayan almayan alamayan bir çok insan var
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Minibüsle biyere gitmedim ama bebek arabası daha rahat geliyor bana. Hem muşambası var daha sıcak oluyor. Hemde kalın battaniyeyle taşıması zor oluyor. 
0 oy
(659 puan) tarafından
Bina asansörlü olmayınca minibüsede 2kişi olmayınca gerçekten zor. Kanguru alsanız daha iyi olacaktır uyudugu zaman zor olmazmı kucakta
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bebeğin küçük aslında taşıyabilir sin kilosuds çok değildir benim ben kucağımda tasiysmiyrm yoruluyrm bebek arabasını da sevmiyor valla bazen ağlıyor kucağıma aliyrm çok yoruluyrm oğlum 6aylik
0 oy
(12,915 puan) tarafından
Büyüdü şuan kullanmıyorum aklıma gelmiyor çıkartmak kendisi yürüyor 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Kuzum o kadar kucukken ben kanguru kullanıyordum çok pratik oluyor 
0 oy
tarafından
17 aya girdi iki kere arabasız çıktık oda bir markete birde parka yakın olduğu için yürüyerek gittik 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 203 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Esila47 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 276 göst.
0 oy
5 cevap 212 göst.
0 oy
1 cevap 424 göst.
12 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,935 soru